Když se vám do rukou dostane vibrátor značky Romant, jistě vás na první pohled naplní očekáváním a nedočkavostí. Jeho tvar slibuje dvojité potěšení. S téměř 20 cm délky a 3,6 cm šířky si připravil potěšení zároveň pro klitoris, a to díky rafinované tvaru písmene J.

Recenzovala jsem nezvyklý vibrátor Romant Triple

Vibrátor je vyroben z lékařského silikonu. Ti z vás, kteří už nějakou silikonovou hračku vlastní, jistě chápou mé nadšení. Jedná se o extrémně příjemný, luxusní a bezpečný materiál. Vybíravé slečny mohou volit ze dvou barev (růžová a fialová).

Skvělým nápadem je nabíjení přes mini USB. Takovouto nabíječku vlastní v dnešní době snad úplně každý (a kabel je samozřejmě i součástí balení). Tak teď se nabízí otázka, jestli vám víc zábavy přinese mobil nebo nový „kamarád“, až se vybijí oba naráz :). Prvním plusovým bodem pro Romant je fakt, že hračka slibuje výdrž skutečně výkonného milence, a to dvě hodiny při plném nabití.

Pár dat:

  • délka – 19,6 cm,
  • materiál silikon + ABS,
  • maximální hluk pod 49 dB,
  • maximální průměr 3,8 cm.

Jak vlastně vibruje?

Romant si pro dychtivé slečny připravil hned sedm programů, ovládají se prostřednictvím tlačítek + a -, středové slouží pro zapnutí a vypnutí. Plná očekávání tedy zapínám na první stupeň a postupně vzrušeně hledám ono kýžené plusové tlačítko (uznávám, že díky podsvícení to není žádný problém).

Zjistěte kolik stojí Triple vibrátor
ZJISTIT CENU

Postupně mě ale začíná hodně rušit, že vibruje celá plocha vibrátoru. Skutečně bych ocenila „odizolované“ místo pro držení. Silné vibrace si užívám, ale v dlani zřejmě žádnou erotogenní zónu nemám, takže mám trochu narušený celkový dojem.

Zřejmě plně subjektivní bude, jestli je tvar vyhovující tak, aby skutečně vibrátor dráždil dvě místa naráz. Přirážením jde docílit hodně příjemných pocitů. Po 3 stupňujících se „pouze vibračních“ programech přichází 4 „zajímavější“. Z mého pohledu ale trochu nešťastné řešení.

Moje hodnocení

Skvělá je síla vibrací, ale já osobně bych ocenila, kdyby silnější vibrace a další programy byly odlišené. Když toužím po silnějších vibracích, pořád tak nějak věřím, že přijdou ještě silnější a nepočítám, kolikrát jsem už plusem rozkoš navýšila, takže místo vibrací silnějších „padám“ do programu vibrací přerušovaných.

Vibrátor trochu zklamal má očekávání, myslím, že tvar není úplně 100% a výrobci z něj mohli vytěžit víc. Pokud ale nečekáte dvojnásobné dráždění a hledáte „jen“ hračku pěkných tvarů, obstojné délky a nabízející dostatečně silné vibrace, Romant Triple vás určitě dokáže naprosto uspokojit.

Klady

Zápory

Příjemná cena Nešikovné ovládání
Nabíjení Můžete používat lubrikangy jen na vodní bázi
Silikonový materiál
Zahnutý tvar
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: