,,Cože? To jako existuje? Taková trojkombinace? To si ze mě děláš srandu, ne?“ Znělo z mých úst, když jsem poprvé slyšela o této hračce. Nevěřícně jsem se na ni byla podívat a během chvíle byla rozhodnutá, že ji musím mít doma a vyzkoušet.

Náhradník

Velmi mě pobavilo, jak ten vibrátor pracuje, protože jsem nic podobného nikdy neviděla a zároveň mě překvapilo, co dokáží výrobci vymyslet a tím posouvat erotické hračky na vyšší úrovně. Ukázala jsem novou hračku doma. Přítel mi pobaveně řekl, že s touto hračkou ho vlastně už vůbec nepotřebuji, protože umí vše, co potřebuji:)

Černo-růžový ďábel

Balení hračky je takové skromnější. Mezi dvěma papírovými destičkami s přesně vyřezaným tvarem vibrátoru, v kterém je zasazen, je součást balení jen USB. Neobsahuje návod na obsluhu. Na druhou stranu všechny potřebné informace pro uživatelku jsou napsané na vnějším obalu stručně v pár řádcích.

Vibrátor má matnou černou barvu a barva kolečka s jazýčky je růžově fosforeskující. Dolní část je vyzdobena lesklým fialovým lemem. Není nijak extra těžký a do ruky padne dobře. Po materiálové stránce mi přijde jemný a příjemný, avšak jazýčky spíše takové tvrdší. Negativní dojem na mě udělal zápach ,,novotou“ po plastu, který nevyprchal ani za pár použití.

Co vlastně umí?

Programů při součtu má dost a to kvůli trojkombinaci, kterou disponuje – simulace lízání, prstění, doprovázené vibracemi. Vibrátor se ovládá třemi (skoro neviditelnými) tlačítky, které jsou při zapnutí podsvícené.

Nejdříve mi přišlo, že to svítí nějak slabě, ale při delším pozorování je vidět, že každé tlačítko má kolem sebe svítící kroužek, který problikává tak, jaký program zrovna provádí. Klidně vám budou blikat všechny najednou a každé jinak. Tlačítka jsou nad sebou a mají na sobě malé obrázky, které znázorňující danou funkci.

VIDEO rozbalení v redakci:

Nejspodnější tlačítko je na vypínání/zapínání. Prostřední je na ovládání jazýčků a má 10 programů, které se klasicky stihnutím mění. Nejhornější tlačítko slouží k ovládání „prstící“ části a ten má 7 možností.

Zjistěte kolik stojí VIBRÁTOR BLOOM CLITROLL
ZJISTIT CENU

A abychom nezapomněli na vibrace, tak ten se spustí při zmáčknutí tlačítka jako na zapnutí/vypnutí. Vibrovat dokáže až na 7 způsobů. Při provozu všech funkcí najednou mi přijde středně hlučný.

Já a BOOM ve mně

Moje nadšení, že jsem si takovou věc přinesla domů, vystřídalo takové menší zklamání po prvním použití. Ovládání bylo úplně na pohodu a tak jsem si začala hrát.

„Prstící“ část se mi velmi zamlouvala svojí tloušťkou, avšak síla tlačení na správný bod pro mě byla nedostatečná. Některým uživatelkám to jemnější zacházení bude určitě vyhovovat – nechci ho úplně negativně hodnotit.

A co jazýčky

Co se týká jazýčků, tak ty mi přišly takové tvrdší, ale není to nic strašného. Celé kolečko s jazýčky je umístěné na ramínku, s kterým se dá maličko ohýbat, aby se nasměrovalo do správného místa. Při těchto dvou zapnutých programech jsem se snažila dostat do správného místa.

Maličko jsem si připadala nešikovně, protože jsem se vnitřní částí snažila přitlačit na bod G, ale zároveň nasměrovat jazýček taky do správného místa. No popravdě se mi to moc nepovedlo, protože natočením prstící části se samozřejmě jazýček dostal úplně mimo tělo.

Tam i zpět

Co se týká samotného jazýčku, tak se mi zalíbil čtvrtý program, který má normální i zpětný chod. Vtipné na tom bylo, že když už jsem chtěla skončit, že mě to prostě neudělá, tak jsem zmáčkla tlačítko vypnout. Krabici jsem nějak nestudovala, a tak netušila, že začne vibrovat. Byla jsem z toho fakt jako hodně překvapená.

To byla bomba v tu chvíli

Nadšení vydrželo chvíli a zjistila jsem, že mě to prostě, i přes tu jeho snahu, nedokáže udělat.

Když jsem si s tím pohrála sama, tedy přitlačila si ho úplně na bod G, jazýček vyměnila za moje prsty a zapla vibrace, tak jsem se dokázala udělat překvapivě snadno. Takže za mě jako supr nápad, akorát to má pro mě pár zádrhelů.

Ještě bych možná na sebe práskla, že mi dalo chviličku zabrat, než jsem přišla na to, kde se nabíjí, protože jsem nemohla najít tu správnou díru:) Ale to bych přisoudila své amatérské neznalosti:)

A úplně na závěr taková moje malá myšlenka pro ty, které mají rády lízání zadečku. Nenapadlo některou, že by si v sobě otočil vibrátor směrem k dolů a díky tomu by se jazýčky dostaly k zadečku a mohla se uživatelka sama vylízat?:)

Klady

Zápory

Trojkombinace dráždění Zápach
Nabíjení Slabé prstění
Nastavitelnost kolečka s jazýčky Chybí návod
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: