Womanizéry se zjevily jako zázrak, který nakopnul zájem žen o erotické pomůcky. Najednou přišlo něco nového, co nevibruje, ba dokonce netradičně na erotickou hračku se nikam ani nezasouvá a stejně to přinášelo orgasmy. A nejen jednotlivé, ale doslova hromady.

Erotické hračky německé značky Womanizér tuto jízdu začaly, ale postupně se objevovaly kopie a konkurenti, kteří se poukoušení přinést na světový trh s sexuálními pomůckami podobné (či vylepšené) produkty. A mnohdy jsou hodně zajímavé, proto jsme v redakci sestavili tento pravidelně aktualizovaný seznam všech hraček, které se dají označit jako „womanizéry“. Které to jsou, se dočtete níže!

Jak Womanizéry vlastně fungují?

Všechny podobně označené pomůcky stimulují vyloženě jen klitoris a to díky velmi cílenému podtlaku. Pokud znáte vakuové pumpy, které v místě přiložené vytvářejí podtlak a tím zvyšují prokrvení (třeba právě klitorisu, bradavek, prsou, či penis), tak znáte i princip womanizérů.

Ty ale nemají ruční pumpičku, ale malý kompresorek a HLAVNĚ umí neskutečně rychle střídat režim podtlaku a běžného stavu.

Takže neustále k sobě přitahují a odpuzují klitoris a tím ho velmi intenzivně a rychle stimulují. Proto Womanizéry dokáží ženě přinést orgasmus i během minuty, dvou či tří (každá žena je originál) – a to je výsledek, kterým se nedokáží pyšnit žádné ero-hračky na dosavadním trhu.

VIDEO jako inspirace k funkčnosti

Jak jsme vybírali nejlepší Womanizéry pro rok 2023?

Díky tomu, že na českém trhu začaly přibívat jak jednotlivé modely od značky Womanizer, tak od dalších, typicky Satisfyer, Romant, LELO a dalších, připravili jsme tento žebříček nejlepších podtlakových stimulátorů klitorisu, které jsme měli možnost v naší zkušené redakci testovat.

Co jsme hodnotili:

  1. materiály (jaké mají materiály, jak zdravotně nezávadné, …) ,
  2. zpracování (jak vše lícuje, drží, povrchová úprava, …),
  3. funkce (umí jen nasávat klitoris, co dalšího mají, …),
  4. sílu stimulace (jak rychle a silně dokáží nasávat poštěváček, …)
  5. typ nabíjení (nabíjejí se z baterií, či usb kabelu, …)
  6. cenu (kde je ten ideální poměr ceny a výkonu, …),
  7. a zábavnost (a samozřejmě, jestli nás hrátky s womanizérem baví a baví a baví, …).

Proč věřit našemu porovnávacímu žebříčku

Womanizéry testujeme na českém trhu v největší šíři, stejně tak i další erotické pomůcky – těm se věnujeme už více jak 8 let. Naše porovnávací žebříčky vycházejí vždy z vlastní zkušenosti, všechny hračky reálně máme, před testováním jsme natočili a nafotili. Můžete nám tedy věřit, že jsme produkty testovali sami na sebe a doporučujeme vám upřímně jen ty nejlepší z nejlepších.

Konkrétní nejlepší Womanizéry s luxusním zpracováním

#FotkaDruhCo umíMateriálIntenzita (0-10)RecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.Womanizer Premium EcoWomanizer Premium EcoNový a ještě vylepšený král stimulátorů - nádherný design, padnoucí do rukou, vícero hubiček v balení. A také ekologický koncept - recyklovatelný obal, uživatelsky vyměnitelná baterie, ... Pecka, která si svou cenovku zaslouží, protože díky výměnám bude sloužit roky.Silikon, ABS plast10Recenze5400 Kč
3.Satisfyer Pro TravellerSatisfyer Pro TravellerMalá velikost, střední výkon, ale perfektní přenositelnost - hlavně hračka jako taková je obalem sama pro sebe.Silikon, ABS plast6Recenze1200 Kč
4.Satisfyer Pro 4 CouplesSatisfyer Pro 4 CouplesKombinace vibrací a s podtlakového dráždění klitorisu = a to celé v hračce ve tvaru U, která dobře dosedne do klína. Dá se tedy využít při klasice s partnerem jako We-Vibe.Silikon, ABS plast8Recenze1600 Kč
5. Satisfyer 2Satisfyer 2Základní model, který solidně také stimuluje klitoris, má jednoduché ovládání a přesnější hlavičku. Je dobrým zástupcem cena/výkon.Silikon, ABS plast7Recenze1300 Kč
2.Womanizer W500 ProWomanizer W500 ProPůvodní král celého segmentu, roky nepokořený - příjemně sednoucí do ruky, s kolébkovým přepínačem intenzity a 2 různými hlavičkami pro přesné dosednutí na klitoris.Silikon, ABS plast9Recenze4800 Kč

Womanizer W500 Pro

Za nás původní král segmentu podtlakových stimulátorů klitorisu „aka womanizérů“. Právě dle této značky je pojmenovaný celý obor a to právě. Byla první a za naši redakci dlouho nepřekonaná v příjemnosti stimulace, jakou hračka přináší. Podtlakové vlny modelu W500 Pro jsou prostě jemnější a citlivější ke klitorisu, než rázné (lež stále funkční) dráždění od konkurenčních strojků. U „500“ oceňujeme ideální tvar do ženské dlaně, velmi jednoduché přepínání mezi jednotlivými režimy a odstupňované jednotlivé intenzity dráždění. Ale i král musí někdy padnout, takže si přečtetě zápisek o řádek níže o novém králi.

Klady

Zápory

Síla podtlaku na klitorisu Cena – ale ta investice se vyplatí
Nabíjení přes mikroUSB
Orgasmus
Orgasmus
Orgasmus
Ano, opakuji se, ale ten orgasmus se opakuje také 🙂
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Růžovýslon.cz Sexíčekshop.cz Flagranti.cz

Womanizer Premium Eco

Velmi zajímavý kousek tím, že kombinuje podtlakovou technologii Pleasure Air a nádherné zpracování s ekologickým nádechem = který je i praktický. Materiálem je biodegradovatelný biolen a má vyměnitelnou baterii i další součásti. Což mu zásadně prodlužuje životnost na dlouhé roky dopředu. Takže vyšší cenovka je oprávněná. Mimoto je to nástupcem původního (výše zmíněného W500) a je dnes právoplatným králem „womenajzrů“.

Klady

Zápory

Biologicky odbouratelný Biolen Nic jsem neobjevila
Vyměnitelný dobíjecí akumulátor
Nové technologie - Pleasure Air a Smart Silence
Promyšlený design
Je tichý
Ekologický produkt
Spojení s One Tree Planted
Miluju ho!
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Růžovýslon.cz Sexshop51.cz Flagranti.cz

Satisfyer Pro Traveler

Jednoduchý a malý pracovník, který už dle názvu napovídá, že bude ideální na cestování. Oceňujeme jeho velikost, obal hračky jako přenositelné pouzdro a také účinek na klitoris. Díky velikosti strojku je samozřejmě citelně nižší než u větších a „dospělejších“ modelů, ale přesto nás baví jako cestování alternativa = aneb nikdy nevíte, kdy to na vás přijde a orgasmus vám vždy pomůže z nesnází.

Klady

Zápory

Krásný vzhled Hlučný
Padne skvěle do ruky Obtížnější manipulace s tlačítky
Praktické a rychlé nabíjení Druhá polovina intenzity sání je téměř jednolitá
Ideální na cesty
Široká škála vibrací
Příjemný prožitek
Voděodolný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Satisfyer Pro 4 Couples

Zajímavý pokus od Satisfyeru zkombinovat podtlakovou technologii na klitoris s vibracemi a to celé zabalit do těla partnerského vibrátoru. Tedy takového, který lze využít i při partnerském sexu. Takže zevntiř jste drážděná vibracemi (stejně jako partner) a k tomu klitoris je podtlakově nasáván a stimulován větším výstupkem. Velmi neobvyklá stimulace při sexu, která má ale rozhodně výsledky.

Klady

Zápory

Design Je nutné jej při sexu přidržovat
Příjemný materiál Hlučnější
Technické zpracování
Výborné sání klitorisu
Vodotěsnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Satisfyer 2

Dnes už základní konkurenční model pro klasický Womanizér – za nás se skvěle drží, dobře se s ním zamíří přesně na klitoris a i ovládání je přívětivé. Výkonově je lehce slabší než jeho Womanizérský konkurent, ale přesto ve své době nabízel solidní poměr ceny a výkonu. Za nás je to stále zajímavý model když nechcete investovat do této ero-hračky více peněz.

Klady

Zápory

Cena Robustní silikonový nástavec
Magnetická nabíječka Hlučnost
Neohrabané intenzity
Nepříjemné držení pří užití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Proč zrovna tyto modely vyhrály v našich recenzích/testech?

Jsou pro nás ideálním zástupcem segmentu „womanizérů“, jak jsme si dovolili označit všechny podobné značky dle té první, která všechno rozjela (a vlastně i vymyslela a prošlapala cestičku konkurenci). Za nás i po 3 letech od představení jsou tyto pomůcky inspirací a fantastistickým zážitkem a patří k našim cca 10 hračkám, které používáme každý týden. A prostě nás neomrzely dodnes.

U těchto kousků vyhrál poměr zábavnosti, efektu na poštěváček a popřípadě doplňkových funkcí, které tento druh erotické pomůcky ryze pro ženu oživují a posouvají dále – zpravidla jde například o doprovodné vibrace, dráždění i partnera při klasickém „kopulačním“ sexu apod.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 9 názorů

Odpovídám pozdě, ale vědět jsme vám naštěstí už dali Snad recenze od naší Aly pomohla ve výběru (třeba krásného dárku k výročí či narozeninám).

Ano, už je venku – viz sekce https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/. Testovali jsme ale PRO / W500 verzi.

Tak info pro nadšené naše čtenářky – naše redaktorky mají na test 2 kousky Womanizeru ze základní sady už několik týdnů, snad do půlky listopadu bude venku velká recenze / test (i s fotkami a produktovým videem – jak jste zvyklé z našich běžných recenzí) = stejně jako u ostatních kousků nechceme nic uspěchat. Takže i přes pozdní vydání by neměl být problém ho chtít pod stromeček od Ježíška :))

TIP: v zahraničí je už dostupná PRO (W500) verze – menší, lehčí a se stejným účinkem na klitoris. U nás ale bude k dostání nejspíše až v lednu/únoru 2016 (dle našich zkušeností s přinášením novinek na český trh).

Jsem na něj zvědavá, kór za tu cenu. Když budete mít volné penízky, tak do něj jděte a pak otestujte. Dildo za pár set kč či vibrátor si koupí každý, ale u tého cenovky (cca 6 tisíc) si už počkáte na recenzi někoho nezávislého z oboru. Díky za vaši práci.

Dejte mi vědět na mail, který je u tohodle komentáře – manžel ho zvažuje koupit (nečekaně pro mě) a chtěl by vidět reakce reálných uživatelek či případně párů. Díky Sisa

Taky se přimlouvám za váš test – čtu vás dlouho, tak věřím, že to bude solidní jízda Ale chápu, že s vaším rozpočtem na měsíc si můžeme trochu počkat, protože 6 litrů není zrovna málo.

Jsou na tento výrobek Womanizer nějaké recenze?

Určitě budeme rády za nový test womanizéru – prosím prosím hezky koukám O;)

Stále čekám, kdy vyleze recenze na vibrační satisfyer a docela by mne zajímalo jeho umístění na žebříčku :-).

Už rok čekám na recenzi womanizeru premium. Překvapilo mě, že v žebříčku pro rok 2020 není, když to byl takový hit už loni…

Hezký den, v tomto měsíci vyjde recenze Womanizeru Premium, ale ve verzi DUO, které nás rozhodně zaujalo více, než jako „klasická“ Premium verze.

Zdravím, to si celkem ještě počkáte, zadrhlo se nám to – místo toho můžu doporučit nové ZALO Queen Pulsewave – hodně zajímavý vibrátor, také s podtlakovým drážděním klitorisu – leč dělá to trochu po svém 🙂

Spolupracujeme: