Womanizéry se zjevily jako zázrak, který nakopnul zájem žen o erotické pomůcky. Najednou přišlo něco nového, co nevibruje, ba dokonce netradičně na erotickou hračku se nikam ani nezasouvá a stejně to přinášelo orgasmy. A nejen jednotlivé, ale doslova hromady.

Erotické hračky německé značky Womanizér tuto jízdu začaly, ale postupně se objevovaly kopie a konkurenti, kteří se poukoušení přinést na světový trh s sexuálními pomůckami podobné (či vylepšené) produkty. A mnohdy jsou hodně zajímavé, proto jsme v redakci sestavili tento pravidelně aktualizovaný seznam všech hraček, které se dají označit jako „womanizéry“. Které to jsou, se dočtete níže!

Jak Womanizéry vlastně fungují?

Všechny podobně označené pomůcky stimulují vyloženě jen klitoris a to díky velmi cílenému podtlaku. Pokud znáte vakuové pumpy, které v místě přiložené vytvářejí podtlak a tím zvyšují prokrvení (třeba právě klitorisu, bradavek, prsou, či penis), tak znáte i princip womanizérů.

Ty ale nemají ruční pumpičku, ale malý kompresorek a HLAVNĚ umí neskutečně rychle střídat režim podtlaku a běžného stavu.

Drtí Womanizéry klasické erotické hračky? 14. díl podcastu:

Takže neustále k sobě přitahují a odpuzují klitoris a tím ho velmi intenzivně a rychle stimulují. Proto Womanizéry dokáží ženě přinést orgasmus i během minuty, dvou či tří (každá žena je originál) – a to je výsledek, kterým se nedokáží pyšnit žádné ero-hračky na dosavadním trhu.

VIDEO jako inspirace k funkčnosti

Jak jsme vybírali nejlepší Womanizéry pro rok 2024?

Díky tomu, že na českém trhu začaly přibívat jak jednotlivé modely od značky Womanizer, tak od dalších, typicky Satisfyer, Romant, LELO a dalších, připravili jsme tento žebříček nejlepších podtlakových stimulátorů klitorisu, které jsme měli možnost v naší zkušené redakci testovat.

Co jsme hodnotili:

 1. materiály (jaké mají materiály, jak zdravotně nezávadné, …) ,
 2. zpracování (jak vše lícuje, drží, povrchová úprava, …),
 3. funkce (umí jen nasávat klitoris, co dalšího mají, …),
 4. sílu stimulace (jak rychle a silně dokáží nasávat poštěváček, …)
 5. typ nabíjení (nabíjejí se z baterií, či usb kabelu, …)
 6. cenu (kde je ten ideální poměr ceny a výkonu, …),
 7. a zábavnost (a samozřejmě, jestli nás hrátky s womanizérem baví a baví a baví, …).

Lascivní podcast – žena má womanizér i vibrátor, potřebuje ještě muže k orgasmu?

Proč věřit našemu porovnávacímu žebříčku

Womanizéry testujeme na českém trhu v největší šíři, stejně tak i další erotické pomůcky – těm se věnujeme už více jak 8 let. Naše porovnávací žebříčky vycházejí vždy z vlastní zkušenosti, všechny hračky reálně máme, před testováním jsme natočili a nafotili. Můžete nám tedy věřit, že jsme produkty testovali sami na sebe a doporučujeme vám upřímně jen ty nejlepší z nejlepších.

Konkrétní nejlepší Womanizéry s luxusním zpracováním

#FotkaDruhCo umíMateriálIntenzita (0-10)RecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1.Womanizer Premium EcoWomanizer Premium EcoNový a ještě vylepšený král stimulátorů – nádherný design, padnoucí do rukou, vícero hubiček v balení. A také ekologický koncept – recyklovatelný obal, uživatelsky vyměnitelná baterie, … Pecka, která si svou cenovku zaslouží, protože díky výměnám bude sloužit roky.Silikon, ABS plast10Recenze5400 Kč
3.Satisfyer Pro TravellerSatisfyer Pro TravellerMalá velikost, střední výkon, ale perfektní přenositelnost – hlavně hračka jako taková je obalem sama pro sebe.Silikon, ABS plast6Recenze1200 Kč
4.Satisfyer Pro 4 CouplesSatisfyer Pro 4 CouplesKombinace vibrací a s podtlakového dráždění klitorisu = a to celé v hračce ve tvaru U, která dobře dosedne do klína. Dá se tedy využít při klasice s partnerem jako We-Vibe.Silikon, ABS plast8Recenze1600 Kč
5. Satisfyer 2Satisfyer 2Základní model, který solidně také stimuluje klitoris, má jednoduché ovládání a přesnější hlavičku. Je dobrým zástupcem cena/výkon.Silikon, ABS plast7Recenze1300 Kč
2.Womanizer W500 / Classic ProWomanizer ClassicVstupní kousek od krále celého segmentu, roky nepokořený – příjemně sednoucí do ruky, s kolébkovým přepínačem intenzity a 2 různými hlavičkami pro přesné dosednutí na klitoris.Silikon, ABS plast9Recenze3000 Kč

Womanizer Classic

Za nás původní král segmentu podtlakových stimulátorů klitorisu „aka womanizérů“. Právě dle této značky je pojmenovaný celý obor a to právě. Byla první a za naši redakci dlouho nepřekonaná v příjemnosti stimulace, jakou hračka přináší. Podtlakové vlny modelu Classic jsou prostě jemnější a citlivější ke klitorisu, než rázné (lež stále funkční) dráždění od konkurenčních strojků.

U základního Klasiku oceňujeme ideální tvar do ženské dlaně, velmi jednoduché přepínání mezi jednotlivými režimy a odstupňované jednotlivé intenzity dráždění. Ale i král musí někdy padnout, takže si přečtetě zápisek o řádek níže o novém králi.

Klady

Zápory

Kvalitní zpracování Nějak mi nesedl
Silikonový zobáček
Snadné čištění
8 intenzit
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Womanizer Premium Eco

Velmi zajímavý kousek tím, že kombinuje podtlakovou technologii Pleasure Air a nádherné zpracování s ekologickým nádechem = který je i praktický. Materiálem je biodegradovatelný biolen a má vyměnitelnou baterii i další součásti. Což mu zásadně prodlužuje životnost na dlouhé roky dopředu. Takže vyšší cenovka je oprávněná. Mimoto je to nástupcem původního (výše zmíněného W500) a je dnes právoplatným králem „womenajzrů“.

Klady

Zápory

Biologicky odbouratelný Biolen Nic jsem neobjevila
Vyměnitelný dobíjecí akumulátor
Nové technologie - Pleasure Air a Smart Silence
Promyšlený design
Je tichý
Ekologický produkt
Spojení s One Tree Planted
Miluju ho!
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Růžovýslon.cz Sexshop51.cz Flagranti.cz

Satisfyer Pro Traveler

Jednoduchý a malý pracovník, který už dle názvu napovídá, že bude ideální na cestování. Oceňujeme jeho velikost, obal hračky jako přenositelné pouzdro a také účinek na klitoris. Díky velikosti strojku je samozřejmě citelně nižší než u větších a „dospělejších“ modelů, ale přesto nás baví jako cestování alternativa = aneb nikdy nevíte, kdy to na vás přijde a orgasmus vám vždy pomůže z nesnází.

Klady

Zápory

Krásný vzhled Hlučný
Padne skvěle do ruky Obtížnější manipulace s tlačítky
Praktické a rychlé nabíjení Druhá polovina intenzity sání je téměř jednolitá
Ideální na cesty
Široká škála vibrací
Příjemný prožitek
Voděodolný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Satisfyer Pro 4 Couples

Zajímavý pokus od Satisfyeru zkombinovat podtlakovou technologii na klitoris s vibracemi a to celé zabalit do těla partnerského vibrátoru. Tedy takového, který lze využít i při partnerském sexu. Takže zevntiř jste drážděná vibracemi (stejně jako partner) a k tomu klitoris je podtlakově nasáván a stimulován větším výstupkem. Velmi neobvyklá stimulace při sexu, která má ale rozhodně výsledky.

Klady

Zápory

Design Je nutné jej při sexu přidržovat
Příjemný materiál Hlučnější
Technické zpracování
Výborné sání klitorisu
Vodotěsnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Satisfyer 2

Dnes už základní konkurenční model pro klasický Womanizér – za nás se skvěle drží, dobře se s ním zamíří přesně na klitoris a i ovládání je přívětivé. Výkonově je lehce slabší než jeho Womanizérský konkurent, ale přesto ve své době nabízel solidní poměr ceny a výkonu. Za nás je to stále zajímavý model když nechcete investovat do této ero-hračky více peněz.

Klady

Zápory

Cena Robustní silikonový nástavec
Magnetická nabíječka Hlučnost
Neohrabané intenzity
Nepříjemné držení pří užití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Proč zrovna tyto modely vyhrály v našich recenzích/testech?

Jsou pro nás ideálním zástupcem segmentu „womanizérů“, jak jsme si dovolili označit všechny podobné značky dle té první, která všechno rozjela (a vlastně i vymyslela a prošlapala cestičku konkurenci).

Za nás i po 5 letech od představení jsou tyto pomůcky inspirací a fantastistickým zážitkem a patří k našim cca 10 hračkám, které používáme každý týden. A prostě nás neomrzely dodnes.

Vzhledem k tomu, že každá žena má jinou citlivost a preferuje různé druhy stimulace, „womenajzr“ může být pro některé ženy velmi příjemnou pomůckou, zatímco pro jiné může být méně účinný (typicky jde o jejich citlivost klitorisu a tedy šanci udělat se skrze jeho dráždění). 

Za nás je to ale perfektní parťák, který dívky a ženy v redakci (věkové rozpětí nemáme malé, proto to odlišení) rozhodně nadchl. :))

U těchto kousků vyhrál poměr zábavnosti, efektu na poštěváček a popřípadě doplňkových funkcí, které tento druh erotické pomůcky ryze pro ženu oživují a posouvají dále – zpravidla jde například o doprovodné vibrace, dráždění i partnera při klasickém „kopulačním“ sexu apod.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 25 názorů

Prosím vás, co je to za inspirační VIDEO?
Z 5ti minut celého záznamu tam nejdřiv evidentně pánské ruce šmatlají skoro 2 minuty po zavřené krabici a končí to bezradným gestem nad součástí womanizeru, kterou jakoby dotyčný netuší, jak zapojit. Fakt úžasná „inspirace“…

Děkujeme za zpětnou vazbu, předáme autorovi videa. 🙂 Tahle videa se dělají u každé recenze, při rozbalování produktu v redakci, aby budoucí majitel měl představu, jak throat vypadá jak se zapíná co dělá, není tam použití v akce in Natura. Je to náš letitý koncept „unboxingu“, kdy rozbalující o hračce neví nic, stejně jako nový majitel typicky, takže je to autentická zkušenost s balením, ovládáním i samotným produktem.

Víte o nějakém omezení jak často ho mohu používat? Je možné ho používat každý den? Je návykový ten orgasmus na počkání? Děkuji za odpověď.

Ahoj Martino, womanizer můžete používat tak často, jak si přejete, pokud se při použití cítíte dobře a nepociťujete žádné nepříjemné nebo bolestivé pocity.

Některé ženy používají W. každý den, zatímco jiné ho používají jen občas. Poslouchejte své tělo a používejte ho tak, jak vám nejlépe vyhovuje. :)) Je to přecijenom mašinka pro VAše potěšení…

Zdravím, stydím se, ale mám silnou alergii na latex. Je tenhle stimulující pomocník bezpečný pro mě? Děkuji za informaci.

Ahoj Terezo,

Womanizery jsou obvykle vyrobeny z kvalitního medicínského silikonu a plastu, které jsou hypoalergenní a bezpečné pro použití, i pokud máte alergii na latex. Před použitím womanizeru si vždy přečtěte popis a materiály použité k výrobě, abyste se ujistila, že neobsahuje latex nebo jiné alergeny. Ale co vím, žádný tam není :)) Takže si můžete bezpečně užívat instantního vyvrcholení, co popisují svorně naše redakční testerky.

Dá se říci, jak dlouho bych měla používat Womanizéra, abych dosáhla orgasmu? Děkuji za odpověď, pokud ji dostanu 😛

Ahoj Danielo, doba potřebná k dosažení orgasmu se u každé ženy liší. Některé ženy mohou dosáhnout orgasmu během několika minut, zatímco jiné mohou potřebovat delší čas. Důležité je soustředit se na vlastní pocity a potěšení, nikoliv na čas. Womanizer nabízí různé úrovně intenzity, takže si můžete vybrat, co vám nejlépe vyhovuje, a přizpůsobit zážitek svým potřebám.

Ten prožitek je odlišný od klasického vibrátoru a těžko se předává :)) Ale zatím to dle testinek vypadá na urgentní orgasmus na „zavolání“.

ahojte, mohu používat lubrikant s hračkou dohromady? Jaký typ lubrikantu je nejlepčí? Děkuju…

Ahoj Eleno,

použití lubrikantu je možné a dokonce doporučeno pro zvýšení pohodlí a snadnější použití.

Pro W. je nejlepší používat lubrikant na bázi vody, který je kompatibilní s materiály womanizeru a nezpůsobuje poškození nebo zhoršení povrchu hračky.

Vyhněte se lubrikantům na bázi silikonu, které mohou některé materiály womanizeru poškodit.

Mám choulostivý dotaz z intimního ranku: může mi pomoci překonat syndrom zanedbaného klitorisu? Děkuji za odpověď.

Ahoj Viktorie, ano může být nástrojem, který vám pomůže překonat syndrom zanedbaného klitorisu.

Tento syndrom se týká situací, kdy klitoris nedostává dostatečnou stimulaci při sexuálních aktivitách.

Womanizer poskytuje z našichtestů rozhodně intenzivní stimulaci klitorisu bezkontaktním způsobem a může vám pomoci prozkoumat vaši vlastní sexualitu a zvýšit vaši citlivost v oblasti klitorisu. :)) Přeji hodně štěstí s vaším problémem!

Zdravíme s příteleme (oba vás čteme cca 3 roky), ale poprvé píšeme vám: může používat womanizír i během menstruace? Hodně jsem na jeho orgasmy navykla a nechci se ho vzdávat O:)) Přátel mi s ním vždy pomáhá pro rozjezd…

Ahoj Moniko,

jeho používání během menstruace by mělo být bezpečné, protože se jedná o zevní stimulaci klitorisu.

Udržujte HO (:)) čistý a pečlivě jej očistěte po každém použití. Pokud máte pochybnosti nebo potíže, konzultujte se svým lékařem.

Je Premium vhodný pro ženy, které dosud neměly orgasmus? Děkuji za odpověď.

ANO, může být vhodným řešením pro ženy, které dosud neměly orgasmus, protože poskytuje intenzivní a příjemnou stimulaci klitorisu, která se liší od tradičních vibrátorů.

Každá žena je jedinečná, ale womanizer má vysokou úspěšnost při pomoci ženám dosáhnout orgasmu. Doporučujeme začít s nižší intenzitou a postupně zvyšovat, jak se vám bude zdát vhodné. :)) Experimentujte a nestyďte se pak podělit o své zkušenosti a postřehy.

Specifický dotaz (já vím): mohu sdílet WomanIzér se svými partnerkami v rámci polyamorního soužití? Děkuji za radu.

Ahoj Simono, z hygienických důvodů doporučujeme používat womanizer pouze individuálně. Sdílení se svými partnerkami by mohlo zvýšit riziko přenosu infekcí. Pokud chcete sdílet sexuální hračku, zvažte použití kondomu nebo jiné ochranné bariéry.

Případně u WOman. se dají dokoupit náhradní hubičky -to jsou ty bílé silikonové sosáčky, co se dotýkají jako jediné právě pochvy. :))

Píšu komentář: jak dlouho trvá, než je nabitý? Jak dlouho vydrží na jedno nabití? Děkuji za odpověď.

Ahoj Jano, doba nabíjení Womanizéru se může lišit podle modelu, ale obvykle trvá 2-3 hodiny, než je plně nabitý.

Výdrž na jedno nabití se může také lišit, ale většina modelů vydrží až 90 minut nepřetržitého použití. Před prvním použitím ho (stejně jako výrobce z Německa) doporučujeme plně nabít.

AHoj Natálie, mohu ho dle tvé zkušenosti používat během těhotenství? Děkuji za informaci.

Ahoj Heleno, převezmu to do kolegyně. :)) Používání během těhotenství by mělo být bezpečné, protože se jedná o zevní stimulaci klitorisu.

Přesto je důležité konzultovat použití jakékoliv sexuální hračky během těhotenství se svým lékařem. On nebo ona vám poskytne individuální doporučení na základě vašeho zdravotního stavu.
🙂

Existují různé typy womanizérů coby stimulantů? Jak si vybrat ten správný? Děkuji za pomoc.

Ahoj Evženo,

ano,

se vyrábějí v různých modelech a provedeních.

Při výběru správného zvažte následující faktory:

 1. velikost a tvar nástavce,
 2. vodotěsnost,
 3. úrovně intenzity,
 4. materiál,
 5. design
 6. a cenu.

Vybírejte podle svých osobních potřeb, preference a rozpočtu. Stačí se odpíchnout od tabulky výše – proklikejte si jednotlivé doporučené sexshopy i recenze a uvidíte sama. :))

Ahojte, jak často bych měla womanizr čistit a jakým způsobem? Děkuji za radu.

Ahoj Karolíno,

měla byste ho čistit po každém použití. Pro čištění odpojte nástavec (hubičku bílou ze silikonu) a omyjte jej teplou vodou a jemným mýdlem. Samotný womanizer setřete vlhkým hadříkem s jemným mýdlem.

Následně nechte nástavec i tělo hračky v klidu vzdušně usušit.

Z vaší zkušenosti myslíte,že je womanizer vhodný i pro ženy, které mají citlivý klitoris? Děkuji za odpověď.

Ahoj Lenko, ano může být skvělým řešením pro ženy s citlivým klitorisem, protože nevyvíjí přímý kontakt s klitorisem, jako vibrátor.

Mnoho modelů womanizerů nabízí různé úrovně intenzity, takže si můžete nastavit stimulaci podle svých potřeb a preferencí.

Pokud máte citlivý klitoris, začněte s nižší intenzitou a postupně zvyšujte, jak se vám bude zdát vhodné.

Zdravím, mohu womanizer používat pod vodou, např. ve sprše nebo ve vaně? Děkuji za informaci.

Ahoj Terezo, některé modely jsou určené pro použití pod vodou. Před nákupem si zkontrolujte, zda je vodotěsný nebo odolný vůči stříkající vodě. Pokud je vodotěsný, můžete jej bez obav používat ve sprše nebo ve vaně.

Zdravím do redakce, jak funguje womanizer a jak se liší od běžných vibrátorů? Děkuji za odpověď.

Ahoj Martino, dle nás je to opravdu unikátní sexuální hračka, která funguje na principu tlakových vln a stimulace vzduchem.

Místo toho, aby vibracemi působil na klitoris, womenajzr jej obklopuje a vytváří tlakové vlny, které masírují klitoris bezkontaktně. To způsobuje velmi intenzivní a příjemnou stimulaci, která se liší od vibrátorů, jež působí přímo na klitoris nebo jiné části těla vibracemi.

Odpovídám pozdě, ale vědět jsme vám naštěstí už dali Snad recenze od naší Aly pomohla ve výběru (třeba krásného dárku k výročí či narozeninám).

Ano, už je venku – viz sekce https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/. Testovali jsme ale PRO / W500 verzi.

Tak info pro nadšené naše čtenářky – naše redaktorky mají na test 2 kousky Womanizeru ze základní sady už několik týdnů, snad do půlky listopadu bude venku velká recenze / test (i s fotkami a produktovým videem – jak jste zvyklé z našich běžných recenzí) = stejně jako u ostatních kousků nechceme nic uspěchat. Takže i přes pozdní vydání by neměl být problém ho chtít pod stromeček od Ježíška :))

TIP: v zahraničí je už dostupná PRO (W500) verze – menší, lehčí a se stejným účinkem na klitoris. U nás ale bude k dostání nejspíše až v lednu/únoru 2016 (dle našich zkušeností s přinášením novinek na český trh).

Jsem na něj zvědavá, kór za tu cenu. Když budete mít volné penízky, tak do něj jděte a pak otestujte. Dildo za pár set kč či vibrátor si koupí každý, ale u tého cenovky (cca 6 tisíc) si už počkáte na recenzi někoho nezávislého z oboru. Díky za vaši práci.

Dejte mi vědět na mail, který je u tohodle komentáře – manžel ho zvažuje koupit (nečekaně pro mě) a chtěl by vidět reakce reálných uživatelek či případně párů. Díky Sisa

Taky se přimlouvám za váš test – čtu vás dlouho, tak věřím, že to bude solidní jízda Ale chápu, že s vaším rozpočtem na měsíc si můžeme trochu počkat, protože 6 litrů není zrovna málo.

Jsou na tento výrobek Womanizer nějaké recenze?

Určitě budeme rády za nový test womanizéru – prosím prosím hezky koukám O;)

Stále čekám, kdy vyleze recenze na vibrační satisfyer a docela by mne zajímalo jeho umístění na žebříčku :-).

Už rok čekám na recenzi womanizeru premium. Překvapilo mě, že v žebříčku pro rok 2020 není, když to byl takový hit už loni…

Hezký den, v tomto měsíci vyjde recenze Womanizeru Premium, ale ve verzi DUO, které nás rozhodně zaujalo více, než jako „klasická“ Premium verze.

Zdravím, to si celkem ještě počkáte, zadrhlo se nám to – místo toho můžu doporučit nové ZALO Queen Pulsewave – hodně zajímavý vibrátor, také s podtlakovým drážděním klitorisu – leč dělá to trochu po svém 🙂

Spolupracujeme: