Na této hračce mě oslovila stimulace určité erotogenní zóny a to stimulace klitorisu. Protože obvykle dosahuji orgasmu pouze tímto způsobem, Funny Orange Next Gen mě hodně zaujal.

(Poznámka editora: pro kontext doplňuji odkaz na recenzi původní – letité verze tohoto základního mini vibrátorku.)

Balení

Jednoduchá, elegantní, sladěná černá krabičky s výsuvným vnitřním boxíkem. Po vysunutí se v pěnovém polstrování objevila očekávaná hračka a další 3 nástavce, z nichž jeden byl rovnou na vibrátoru.

Líbí se mi, že uvnitř balení má každá část své vlastní umístění. Balení dále obsahuje nabíječku.

V balení však nebyl žádný sáček na „uložení na později“, což je podle mě škoda.

První dojem

Překvapilo mě, že vibrátor byl předem nabitý. Před použitím jsme ho však nabili na 100 %, aby mě v polovině zážitku nezradil:)

Při zkoušení nástavců na „neostro“, vizuálně a dotykem prstů jsem byla překvapená chvěním štětin na nástavci „se štětinkami“, vypadalo to velmi příjemně. Více mě však nadchl nástavec ve tvaru králičích uší.

Pár čísel

  • hmotnost: 72 g
  • max. průměr: 2,5 cm
  • celková délka: 12 cm
  • délka nástavce se štětinami: 2,4 cm
  • délka nástavce se štětinami: 5,2 cm
Zjistěte kolik stojí Vibrátor Funny Orange Next Gen
ZJISTIT CENU

Když jsem ho poprvé vyzkoušela, byla jsem trochu zklamaná, že nástavec se štětinkami není takový, jak se na první pohled zdálo. Měla jsem dojem, že „bičování“ štětinek bude pěkně lechtat, ale stimulace byla cítit více, když byla aplikována silněji na klitoris.

Nástavec ve tvaru zajíčka byl na první pokus o něco zajímavější, ale napoprvé to nebylo úplně ono. Nakonec jsem dosáhla orgasmu pouze s posledním nástavcem „jednoduchá čepička“.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Po seznámení

Další hraní byla po počátečním seznámení mnohem zábavnější. Paradoxně se mi více líbil štětinový nástavec než nástavec s králíčkem. Nicméně naposledy jsem s králičím nástavcem našla další způsob zábavy, a to s jedním „ouškem“ pro slabou penetraci a s druhým pro klitorální stimulaci. 🙂 Prostě se rozevřel a dosáhl na obě místa.

Vibrace

Mohla jsem si vybrat až z 10 vibračních režimů vibrátoru. A na to, jak malý je to vibrátor, je také docela silný. Na to, jak je výkonný, je překvapivě docela tichý a baterie má také slušnou výdrž.

Ovládání

Zapíná se klasicky podržením tlačítka, které se nachází na zkosené straně vibrátoru, a režimy se přepínají pouhým stisknutím.

Vypíná se podržením stejného tlačítka.

Po zábavě

Po hraní si s vibrátorem ho díky jeho voděodolnosti umyji pod tekoucí vodou a vrátím zpět do krabice.

Což je někdy nepříjemné, protože jak už jsem zmínila výše, v balení nebyl žádný sáček, kam bych si ho mohla odložit na později, ale není to žádná velká tragédie:)

Hodnocení

Tuto hračku bych doporučila spíše nováčkům při objevování potěšení i s pomůckami. Osobně jsem po zkušenostech s více vibrátory očekávala od této hračky více, ale přesto se s ním mohu pohodlně udělat a užít si s ní pár chvil, když jsem sama:)

Klady

Zápory

Malý  Žádné pouzdro či textilní obal, do kterého by se dalo uložit na později
Silný
Dlouhá životnost baterie 
Vodotěsnost 
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Nečekal jsem, že představí nikdy novou generaci – ta původní verze Orange, byla moje první hračka s partnerkou, dnes už manželkou. :)) už dosloužila ale navibrovala se toho hodně 🙂

Děkujeme za zkušenosti, ano ta původní verze byla skvělá jako začátečnická či první hračka pro nesmělé páry. :))

Spolupracujeme: