Minivibrátorů není nikdy dost. Malé hračky, které umí přinést velké potěšení. Každé tělo však potřebuje něco jiného a pokud jsou mezi námi dámy s větším klitorisem, zbystřete! Tickle Me je přesně pro vás. 

Roztomilost jménem Tickle Me

Malý vibrátorek se dvěmi tykadýlky je stvořen tak, aby obemknul klitoris a věnoval mu veškerou pozornost. Malé tělo a dvě jemná, měkká tykadýlka zakončená kuličkama, jsou navržená tak, aby byl Tickle Me malým a pohodlným společníkem pro hrátky o samotě i ve dvou. 

  • Velikost: 10 cm
  • Materiál: silikon
  • Nabíjení: USB konektor
  • Hmotnost: 40 g
  • Vodotěsný

Pošimrej mě!

Vibrace minivibrátoru Tickle Me opravdu připomínají šimrání, což ocení každý, kdo má chuť na jemnější, ale velmi vzrušující předehru. 

Nabízí 10 programů, z nichž prvních pět jsou klasické vibrace o různé intenzitě a další programy střídají pulzy a vibrace. 

Zjistěte kolik stojí Minivibrátor na klitoris Tickle Me
ZJISTIT CENU

Veškeré ovládání zvládne jedno tlačítko, na které je však potřeba silněji zatlačit, jelikož není klasicky na povrchu, ale je vnořené v těle vibrátoru.

Vyvinuto pro větší klitoris

Po prvním seznámení s Tickle Me jsem byla hodně rozpačitá. Nějak to vůbec nešlo. Kuličky na konci tykadýlek si nedokázaly klitoris podržet tak, aby jej mohly stimulovat.

Po pár pokusech mi došlo, že tenhle vibrátor nemá za cíl potěšit všechny bez rozdílu, ale věnovat pozornost dámám s větším klitorisem, na které se často zapomíná. 

Využila jsem tedy klitoris na dráždění jinak – a tady už předvedl, co umí. Skvělý je při dráždění bradavek nebo roztažením tykadýlek a přiložením na hráz tak, aby se každý konec věnoval jiné oblasti a přinesl tak lehounké šimravé double potěšení. 

…i pro mužskou rozkoš

Úspěch přinesl také při hrátkách s penisem a varlaty – něžně je obejme a dopřeje jim příjemné vibrace. Díky své jemnosti a malé velikosti dokáže ve spolupráci s gelem lehce klouzat po penisu až na žalud a není potřeba ho rukou neustále korigovat, aby kolem penisu správně držel, jako tomu bývá u větších hraček. 

Hodnocení

Po prvotních rozpacích musím říct, že se jedná o šikovnou hračku, která si však musí najít správné majitele. A dámy s větším klitorisem jistě ocení, že Tickle Me byl stvořen přímo pro jejich potřeby. 

Klady

Zápory

Tichý chod Přepínací tlačítko není na povrchu
Malý a lehký
Vodotěsný
Jemné vibrace
Pro muže i ženy
Nabíjecí
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: