Aktuálně hledáme nové autory, kteří dokáží ze své zkušenosti sepsat článek, zkušenost, rozhovor, návod na následující témata. Výhodou bude dodání foto/video materiálů k danému článku.

Proč psát pro nás?

Článek bude trvale publikován na Lascivní.cz (více o redakci / jak fungujeme) a promován v rámci našeho e-mailingu, sociálních sítí, prolinkování s naším zbylým obsahem – měsíčně máme přes 50k návštěvníků, takže ke čtenářům se váš obsah dostane a může inspirovat a pomoci hodně českým milovníkům alternativních sexuálních praktik, …

Chcete nám pomoci změnit pohled Čechů na sexualitu? Chcete jim pomoci vybírat kvalitnější, zdravější a šikovnější erotické hračky? Přidejte se k nám 🙂

2 směry spolupráce, které pro vás máme:

  • příspívání na Lascivni.cz a naše další tematické weby (návody, reportáže, recenze hraček, …)
  • vlastní blog o sexu (více na Lascero.cz/sexblogeri)

Co za to?

Odměnou budou peníze za dodaný článek (na smlouvu o dílo / fakturu).

Popřípadě barter v rámci erotických produktů, proma vašeho webu, vstupů na erotické akce = dle dohody.

Erotická témata

Erotické akce – reporty/pozvánky

Rádi od vás vykoupíme reportáže z jednotlivých erotických akcí – veletrhů, BDSM akcí, workshopů, … společně i s fotografiemi či videi.

Erotické knihy, filmy, komiksy

Vykoupíme autorské recenze knih s sexuální tematikou (inspirací může být náš seznam ero.knih čekajících na testování), popřípadě filmů (vyloženě nemusí být čistě pornografického rázu – nástřelem může být Nymfomanka od Larse von Triera, Vlhká místa, …), či sexuálních komiksů.

Máte zájem?

Zaujala vás některá z poptávek? Napište nám přes sekci Kontakt. Budeme se těšit na spolupráci.

Spolupracujeme: