Součástí všech BDSM praktik je dominantně-submisivní (D/s vztah), případně Master-slave či Pán/otrok. Tento vztah se někdy vymezuje jen na dobu trvání BDSM praktik, ovšem v některých případech může přerůst i do běžného života.

Otrok poslouchá a je podřízen svému Pánovi (či Paní) neustále a ve všem. V těchto vztazích už nemusí být BDSM vztah jen sexuální tématikou, ale postupně přerůstá do celkového vnímání své pozice a promítá se i v běžných činnostech.

Zjistěte kolik stojí pořádně tvrdá výbava
ZJISTIT CENU

Dennodenně jako podřízený otrok?

Podstatným rysem praktiky 24/7 BDSM je prolínání principu D/s (M/s) a sexuálního podtextu do všech aktivit běžného života. Například v tom smyslu, že Dominant se věnuje svým běžným denním aktivitám a otrok je mu neustále k dispozici jako sluha, může mu pomáhat s běžnými denními úkony (např. oblékání, mytí, krmení).

Jedním z častých úkonů je, že Pán například odpočívá a otrok leží u jeho nohou.

Plná oddanost po zbytek otrockého života

Úkolem otroka je být celý den oddaný svému Pánovi, tak, aby byl Pán spokojený. Často nebývá navenek nic zřejmé. Celá situace se může odehrát v naprosto běžném dni, například při návštěvě známých.

Okolí nic netuší, ale oba partneři zažívají intenzivní sexuální dráždění už jen pouhým faktem, že si uvědomují a hrají své role.

Jen oni dva poznají, co znamená konkrétní pohled partnera nebo jeho nenápadné gesto.

U 24/7 BDSM praktiky je sexuálně stimulující především přes psychické prožitky, protože oba zúčastnění, Pán i otrok, mají každou minutu po celý den v hlavě tento vztah a veškeré svoje jednání podřizují partnerovi.

Tato erotická praktika je vhodná jen pro partnery, kteří se znají delší dobu, navzájem si důvěřují a velice dobře znají svoje hranice.

Klady

Zápory

Veliký výběr tvrdých pomůcek Nemožnost osobně prohlédnout
Vícero známých značek
Přehledné filtrování dle typu
Vysoká dostupnost nejen pro profi mučírny
Rychlé dodání
Zaručená diskrétnost

Spolupracujeme: