Anální hák (v angličtině nazývaný anal hook) je esovitě zahnutý hák s jedním zvýrazněným koncem (koule, zahnutí apod.) a s otvorem na lano na druhém konci. Hák se výraznou části zasune do análu subinky/suba a na druhou část se přiváže konec lana, či řetězu. Jedná se o jednu z méně obvyklých BDSM hraček.

Jak využít anální hák

Ten se poté může přivázat například k postroji na hlavě, či kladce na stropě mučírny. Anální hák je pro jeho nositele poměrně trestná pomůcka – při správném nasazení ztěžuje pohyb a výrazně omezuje submisiva.

Ovšem tato pomůcka k osobité rozkoši nemusí figurovat pouze jako „středověký“ mučicí nástroj, ale tak, jako je klasický piercing na penisu k účelu znásobení potěchy, i anální hák může pouze lechtavě škádlit.

Anální hák může být používán sám o sobě nebo například k fixování subinky pro výprask nebo také jako součást složitějšího poutání.

Ideální pro bondáž

Lze jej totiž nasadit nejen na nekompromisní lano, ale i na kořen penisu (ovšem pouze v neztopořeném stavu, jinak to nepůjde), a to tak, že prostrčíte celé mužství včetně varlat skrze kroužek a zbylou část zavedete do zadečku svého sexuálního otroka, na kterého v tomhle případě nechcete být „zas až tak zlí“.

Kolik aktuálně stojí nerezový anální hook/hák
ZJISTIT CENU

Tahle hračka umí šikovně a dlouho škádlit k zbláznění, lze ji na mužském přirození přenášet i pod džíny pro případ, že chcete svou partnerku/partnera překvapit v práci, ovšem před použitím nezapomeňte kuličku namazat lubrikantem!

VIDEO z rozbalování náročnějšího háku

Používejte ho opatrně

Vzhledem k materiálu, ze kterého bývají anální háky vyrobeny, je jasné, že při použití této pomůcky je na místě opravdu velká opatrnost. Nikdy by neměl být hák používán k zavěšování nebo částečnému nesení váhy. Nikdy nezkoušejte táhnout hákem jinak než jen ve svislé ose těla.

Anální hák je možné používat análně, ale i vaginálně. Pokud však vlastníte pouze jeden hák, velice přísně dbejte na hygienu a před vaginálním použitím hák důkladně vydezinfikujte, vyvařte nebo opláchněte dezinfekcí.

Experimentujte s náročností!

Jako nejjednodušším použitím análního háku je spojení háku s obojkem nebo případně s řemínkem od roubíku. Pokud subinka klečí na všech čtyřech a prohne se při vázání v zádech, je její tělo dobře dostupné. Pokročilejším použitím je využití háku jako součást provazového postroje.

Klady

Zápory

Intenzivní znehybnění submisiva Vyšší váha
V kombinaci s análním drážděním Vyšší cena
Vzhledově krásná hračka
Jasný symbol otroka
Znepříjemňuje pohyb
Bezpečná, ale efektní pomůcka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Spoutaná.cz Flagranti.cz Sexíčekshop.cz Sexshopp.cz Sexshop51.cz

Pokud jste hák vyzkoušeli jako součást běžného bondage, je možné s ním i různě experimentovat:

  1. Díky tomu, že je hák kovový, velice dobře přenáší vibrace. Těchto vlastností lze využít pro občasné přitisknutí silného vibrátoru nebo můžeme přímo na hák silnou gumičkou připevnit dálkově ovládané vibrační vajíčko.
  2. Dále kov dobře přenáší i teplo a chlad. Na pár hodin dejte hák do ledničky nebo jej naopak zahřejte v teplé vodě.
  3. Znáte rozporku? Můžete ji připevnit subince na obojek, poté do subinky zasunete hák pevně přivázaný k rozporce. Každý pohyb, který subinka vykoná, posunuje hák a zajišťuje vyšší stimulaci.
  4. Pokud vlastníte háky dva, použijte jeden vaginálně a druhý análně. Navíc oba můžete přivázat i k obojku.

Spolupracujeme: