Dnes pro vás máme první zajímavý úvaz, na který se budou těšit především ňadra subinek. Pěkně orámovaná prsa nás nebude stát ani moc času. Po troše cviku je úvaz rychle na „svém“ místě.

Bondáž prsou prakticky a jednoduše

Podprsenka z lana – textový návod

Potřebujete minimálně 6 metrů lana slabšího průměru (cca cm) a pro užší stažení dvě krátké tkaničky/černou izolepu. Využili jsme delšího lana z naší dvojrecenze bondage provazů a pásky na svazování.

  1. Nejdřív začněte tak, že přesně v polovině dlouhého lana ho obtáhněte nad prsy subinky, aby vám za jejím zády zůstaly dva stejně dlouhé konce. Na jejích zádech udělejte uzel (pokud možno ambulanční). Dávejte pozor na dostatečné stáhnutí smyčky.
  2. Poté konce lan veďte podél boků až dopředu. Zde udělejte pod prsy další uzel. Orámcovali jste pěkně prsa zeshora i zezdola.
  3. Potřebujete teď obě linky stáhnout k sobě, aby prsa ještě více vynikla. To uděláte tak, že volné konce podvléknete pod horním lanem a zpět je povedete k tomu spodnímu. Tam uděláte stejné podvlíknutí.
  4. Stáhněte poté obě lana k sobě zatáhnutím. Tím docílíte dostatečného stažení/podvázání prsou a vytvoříte obrys podprsenky.
  5. Dále musíte vést konce lana kolem krku až na záda k prvnímu uzlu z bodu 2. Zde lana přitáhnete k tomuto uzlu.
  6. Pokud se vám stáhnutí prsou zdá málo, můžete ho zintenzivnit tím, že stáhnete k sobě horní a dolní lano, které na bocích obkresluje prsa. Tím dosáhnete ještě silnějšího stažení.
  7. Zpět s lany ze zad přes ramena a teď pozor. Lano od pravého ramene podvlíknete v nejvyšším bodě horního lana nad levým ňadrem. Lano po podvlíknutí povedete přes levé rameno na záda. Stejným postupem uděláte i přesun druhého lana až na záda.
  8. Tímto krokem nám vznikl nad ňadry jednoduchý obrys pentagramu. Lana na zádech pevně stáhneme a zauzlujeme na prvotním uzlu z bodu 2.

Podprsenka z bondage lana – foto-návod

Postupujte od první fotky a posouvejte se mezi nimi šipkami na klávesnici:

Jak nejlépe svázat a čím?

K úvazu vám stačí 6 metrů lana – pokud ho budete mít více, můžete si se subinkou trochu pohrát. Oba volné konce jí veďte na zádech přes rýhu mezi půlkami, až dopředu ke klínu.

Zde po jednom laně vždy podél kyčlí, dále přes boky a znovu na záda. Najednou máte volné konce v úrovni zápěstí (pokud je subinka má za zády). Stačí jednoduchá smyčka a kromě prsou má svázané i ruce. A je maximálně ve vaší moci. A tím náš návod, jak svázat partnerku končí.

Prsa (a především bradavky) jsou při tomto úvazu nalitější a mnohem citlivější. Můžete subinku ještě trochu potrápit přísavkami na bradavky (recenze zde: Podtlakové přísavky na bradavky), nebo skřipečky (recenze zde: Recenze BDSM propriet – důtky, lechtátko a svorky).

Příště je na řadě další úvaz prsou – máte se na co těšit:)

Více bondáž úvazů v návodech

Další i předchozí díly:

Redakce Lascivní.cz nezodpovídá za případné zdravotní následky, které mohou vzniknout nesprávným postupem, nedodržením bezpečnostních pravidel a jiných externalit.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Dobrý den jak docílím stážení v bodu 6. (Pokud se vám stáhnutí prsou zdá málo, můžete ho zintenzivnit tím, že stáhnete k sobě horní a dolní lano, které na bocích obkresluje prsa. Tím dosáhnete ještě silnějšího stažení.)

Dobrý den,

my jsme toho docílili na bocích malou černou izolepou, které stáhly linky lana tak, že ňadra byly silněji stisknutá. Případně je možné použít slabší lanko – to ale bude na bocích tlačit, proto jsme zvolili jemnou a slabou bondage pásku.

Spolupracujeme: