Třetí díl návodu Jak na BONDAGE je tu! Stejně jako v minulém článku se zaměříme na úvaz vhodný pro svázání prsou – provazová podprsenka.

Návody na svázání/podvázání prsou se dají nazvat i jako: jak si nechat podvázat prsa.

Jak podruhé a lépe podvázat prsa

Začneme liščí smyčkou (základní uzel, který jsme vám ukázali v minulém dílu návodu), kterou upevníme za zády.

Pokud nevíte, jak se taková smyčka dělá, tak čtete pozorně: provaz si v polovině přehneme a získám jedno očko a dva volné konce.

Těmito konci provlékneme očko tak, aby ho slečna měla na zádech a zdvojené lano na prsy. Ideální lano na bondage pro tento úvaz jsme dříve testovali v sekci Recenze erotických hraček.

  1. Opačným směrem, než jsme poprvé obtáčeli tělo subinky, znovu orámujeme prsa zeshora (nad nimi jsou tedy 4 jednotlivá lanka). Lano pevně zauzlujeme za zády na první smyčce.
  2. Volnými konci tentokrát dvakrát obtočíme prsa zespoda. Výsledkem jsou 4 a 4 linky lana nad i pod nimi. I dolní linku zajistíme na zádech u první smyčky.
  3. Volné konce vedeme ze zad přes jedno rameno a vedeme ho přes mezeru mezi prsy. Pod horním lanem lano nepodlékáme, ale vedeme pouze přes něj.
  4. Podvlékáme ho pod spodním lanem.
  5. Po podvléknutí se s volnými konci vracíme na „záňadří“, kde několikrát obkroužíme první lano vedoucí od ramene k prsům. Tak vytvoříme pěknou spirálu.
  6. Lano vedeme na záda přes volné rameno a zde ho upevňujeme. Hotovo.

Druhá lanová podprsenka – foto-návod

Postupujte od první fotky a posouvejte se mezi nimi šipkami na klávesnici:

Pokud budete postupovat dle návodu, tak úvaz může být poměrně dost těsný – hlavně díky 4 linkám lana pod i nad prsy, které drží silně hrudník. Můžete i „zvolnit“ a použít jen 4 a 2.

Jak zne/využít subinku s provazovou podprsenkou

Stejně jako u posledního úvazu prsou dojde k jejich lehkému stlačení (můžeme tomu říkat i podvázání), takže se stanou citlivější na hraní, zlobení a trápení. Svorky, přísavky, lehké údery od důtek – dle libosti a intenzity trestu, který musí subinka vydržet za svou neposlušnost.

Těch trestů se dá vymyslet tolik, že vás bude ještě na kolenou prosit, ať dnešní lekce už skončí. A stejně vám na konci na všech čtyřech poděkuje a ještě vás pořádně hluboce vykouří. A také je tento specifický úvaz u větších prsou pěkně vzhledný, takže si zaslouží i vyfocení na památku – nebo pozdější trápení subiny = to už necháme na vás.

Více bondážních návodů

Kolik stojí?

Redakce Lascivní.cz nezodpovídá za případné zdravotní následky, které mohou vzniknout nesprávným postupem, nedodržením bezpečnostních pravidel a jiných externalit.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 5 názorů

Pevnější a můžu potvrdit vůči diskuzi, že i pro menší ňadra – ty boční linky pěkně podrží a orámují vizuálně ten hrudník a lehce je vyklenou, ač se jim nechce díky menší hmotě. 🙂 A pak už stáhnout výše. Nádherný výsledek, nemohl jsem se na ni vynadívat.

Díky moc za sdílení své zkušenosti! 🙂 Souhlas, je to vhodnější úvaz pro menší ňadra!

DOBRÝ DEN CHCI SE ZEPTAT O BDSM SE ZAJIMÁM UŽ OD SVÝCH 15 LET A ČÍM SE DÁ NEJLÍP ÚSPAT? JAK TO VYDÁM VE VIDEICH? DĚKUJI

obrý den, pro bodnage bych vám určitě doporučil pro začátek hedvábné – nedrhnou tolik kůži a přesto pěkně drží – testovali jsme jich pár: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-lan-provazu-a-pasky-na-bondage/ – tyto máme vyzkoušené a jsme s nimi spokojeni – mají na délku jen několik metrů, takže nevystačí na delší úvazy.

Pro ty jsme zvolili toto lano Shibari – bavlněné a má 10 metrů a vcelku příjemnou cenu. Určitě bych vám nedoporučoval klasická syntetická lana někde z hobymarketu – velmi dřou a zařezávají se do kůže, takže jsou vůbec vhodná.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda na bondage jsou nějaké speciální provazy, a popřípadě kde se dají sehnat 🙂

Jak dlouhé je potřeba na tento úvaz lano? 5m je dost krátké 🙁

Zdravím,

my na delší úvazy máme 10 metrové, ale pro tento úvaz nám stačilo cca 7,5 metru – subinka neměla moc velký objem hrudníku. Případně nouzově využíváme dvě smotaná 5 metrová, ale to není tak „vzhledné“ a uzel se dost plete.

Spolupracujeme: