V návaznosti na hotový návod na bondage (erotické svazování) mám pro vás na recenzi pár kousků, které při svazování můžete využít. Půjde o dva typy provazů/lan a jednu bondage pásku.

Dají se využít jak k jednoduchému (a pevnému) svázání například zápěstí či kontíků, ale můžete si s nimi vyhrát a udělat na těle suba/subinky pěkné vzory a obrazce. Které ruku v ruce je pěkně potrápí, protože je znehybní. Ale oni si bezmoc budou jistě užívat :).

Provazy a lana pro svazování nezbedných děvčat

Bavlněné provazy mají tu výhodu, že nedřou a nestahují se. Při uvázání ale trochu prokluzují mezi sebou – nedrhnou tolik. Syntetika je také vhodná, ale připravte se na oděrky, pokud se budete snažit dostat ze svázání. Další rozdíl mezi námi testovanými lany bylo to, že první se lehce lesklo (a na fotkách to i v reálu to vypadá skvěle) a naopak k druhé bylo matné a lehčeji se odíralo.

Což dělalo trochu problém, protože některé jemnější úvazy tolik nevynikly. Při kupování provazů si ještě rozmyslete i jejich průměr – čím je menší, tím budou více škrtit. Nebudou ale tak esteticky dobře vypadat při úvazu.

Na testování jsme měli dvě délky provazů – 2×2 metry a 1×10 metrů. Pro zápěstí jsou dva metry ideální – krásně obepnou a skvěle podrží. Pro kotníky byste potřebovali ale delší lano – třímetrové by krásně stačilo. Pro většinu složitějších úvazů (které si rozebereme jednotlivě v Bondage návodu) je vhodnější delší lano, například naše desetimetrové.

18+ fotky z testování

Ale před každým úvazem si zjistěte, kolik metrů a jakého průměru vlastně potřebujete. Jinak vám lano nevyjde, nebo přebude. Druhá možnost je samozřejmě lepší – vždy se dá ještě trochu svázat, převázat – zápěstí, kotníky apod.

Klady

 •  

  Dostatečná délka na základní úvazy

 •  

  Jemný povrch

 •  

  Neklouže a drží

Zápory

 •  

  Lehce se odírá

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Páska na bondage

Vypadá skvěle na těle a krásně stáhne. Ale dávejte pozor, že umí celkem potrápit, když se subinka snaží uvolnit – vcelku se zařezává. Takže bacha na zaškrcení.

Pro orámování prsou, či rychlé svázání celého těla je bondage páska ideální. Hlavně nemá lepivou stranu jako klasická páska (tu proboha na bondage nepoužívejte). Bondážovací páska drží pouze na sobě samé – takže když obkroužíte tělo a znovu ní přejedete přes první pruh, tak se chytne. A poměrně silně. Po půlhodině hraní jsme měli problém najít konec pásky, jak dobře držel.

Pásku jsme použili i pro něco „většího“ než jen kotníky – dají se s nimi dobře stáhnout prsa, vytvořit improvizovaný korzet, či slušivou „pouzdrovou“ sukni. Když máte dostatek pásky, můžete si zahrát i na egyptskou mumii. Ale to už pozor na omezení dýchání – s tím byste si neměli zahrávat. 18 metrová páska (kterou jsme zkoušeli) s 5 centimetrovou šířkou byla ideální pro většinu úvazů.

18+ fotky z testování

Chtěli jsme červenou – subince sluší a je její oblíbená. Myslím, že je ještě na výběr černá a fialová – jistě si vyberete i vy. Červená je pěkně výrazná a dráždivá barva. Takže pro nás jasná volba.

Klady

 •  

  Nekonečno použití

 •  

  Více barev

 •  

  Skvěle drží

 •  

  Fantasticky vypadá

Zápory

 •  

  Lehce zaškrtí

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU