V návaznosti na hotový návod na bondage (erotické svazování) mám pro vás na recenzi pár kousků, které při svazování můžete využít. Půjde o dva typy provazů/lan a jednu bondage pásku.

Dají se využít jak k jednoduchému (a pevnému) svázání například zápěstí či kontíků, ale můžete si s nimi vyhrát a udělat na těle suba/subinky pěkné vzory a obrazce. Které ruku v ruce je pěkně potrápí, protože je znehybní. Ale oni si bezmoc budou jistě užívat :).

Provazy a lana pro svazování nezbedných děvčat

Bavlněné provazy mají tu výhodu, že nedřou a nestahují se. Při uvázání ale trochu prokluzují mezi sebou – nedrhnou tolik. Syntetika je také vhodná, ale připravte se na oděrky, pokud se budete snažit dostat ze svázání.

Další rozdíl mezi námi testovanými lany bylo to, že první se lehce lesklo (a na fotkách to i v reálu to vypadá skvěle) a naopak k druhé bylo matné a lehčeji se odíralo.

Což dělalo trochu problém, protože některé jemnější úvazy tolik nevynikly. Při kupování provazů si ještě rozmyslete i jejich průměr – čím je menší, tím budou více škrtit. Nebudou ale tak esteticky dobře vypadat při úvazu.

Na testování jsme měli dvě délky provazů – 2×2 metry a 1×10 metrů. Pro zápěstí jsou dva metry ideální – krásně obepnou a skvěle podrží.

Pro kotníky byste potřebovali ale delší lano – třímetrové by krásně stačilo. Pro většinu složitějších úvazů (které si rozebereme jednotlivě v Bondage návodu) je vhodnější delší lano, například naše desetimetrové.

Co si Petr a Aly z redakce myslí o bondáži? 26. díl:

18+ fotky z testování

Ale před každým úvazem si zjistěte, kolik metrů a jakého průměru vlastně potřebujete. Jinak vám lano nevyjde, nebo přebude. Druhá možnost je samozřejmě lepší – vždy se dá ještě trochu svázat, převázat – zápěstí, kotníky apod.

Klady

Zápory

Dostatečná délka na základní úvazy Lehce se odírá
Jemný povrch
Neklouže a drží
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Páska na bondage

Vypadá skvěle na těle a krásně stáhne. Ale dávejte pozor, že umí celkem potrápit, když se subinka snaží uvolnit – vcelku se zařezává. Takže bacha na zaškrcení.

Pro orámování prsou, či rychlé svázání celého těla je bondage páska ideální. Hlavně nemá lepivou stranu jako klasická páska (tu proboha na bondage nepoužívejte). Bondážovací páska drží pouze na sobě samé – takže když obkroužíte tělo a znovu ní přejedete přes první pruh, tak se chytne. A poměrně silně. Po půlhodině hraní jsme měli problém najít konec pásky, jak dobře držel.

Pásku jsme použili i pro něco „většího“ než jen kotníky – dají se s nimi dobře stáhnout prsa, vytvořit improvizovaný korzet, či slušivou „pouzdrovou“ sukni. Když máte dostatek pásky, můžete si zahrát i na egyptskou mumii. Ale to už pozor na omezení dýchání – s tím byste si neměli zahrávat. 18 metrová páska (kterou jsme zkoušeli) s 5 centimetrovou šířkou byla ideální pro většinu úvazů.

18+ fotky z testování lan

Chtěli jsme červenou – subince sluší a je její oblíbená. Myslím, že je ještě na výběr černá a fialová – jistě si vyberete i vy. Červená je pěkně výrazná a dráždivá barva. Takže pro nás jasná volba.

Klady

Zápory

Nekonečno použití Lehce zaškrtí
Více barev
Skvěle drží
Fantasticky vypadá
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 6 názorů

Ahoj,

mohl bys mi prosím vysvětlit základní pojmy a pravidla spojená se svazováním a dominancí?

Děkuji předem.

Ahoj Jane,

základní pojmy spojené se svazováním (bondage) a dominancí zahrnují komunikaci, souhlas, důvěru a bezpečnost. Před zahájením jakékoliv aktivity je důležité s partnerem komunikovat o hranicích, preferencích a signálech, které budete používat. Souhlas je klíčovým prvkem, který zajišťuje, že obě strany souhlasí s pravidly a podmínkami.

Důvěra je nezbytná pro udržení bezpečného prostředí, kde si oba partneři mohou užívat své role. Vždy dodržujte bezpečnostní opatření a ujistěte se, že máte k dispozici nástroje pro rychlé uvolnění, pokud je to nutné.

Dobrý den i Vám, měl bych dotaz ohledně roubíku. Chtěl trochu více osvětlit k čemu vlastně je?

Hezký den, slouží k určitému ponížené dané osoby, zhoršení jejího dýchání a také k umlčení = nemůže křičet a protestovat například při různých trestech apod. A nemůže ani děkovat při odměnách – třeba při silně přitlačené vibrační hlavici v klínu 😉 je to zábavná hračka pro víceropoužití…

Dobrý den – to určitě normální není – my ji máme přes rok a stále jako nová (používáme ji sice jen občasně, protože nás baví spíše lana – jsou kreativnější). Páska nám klasicky drží sama na sobě – máme ji odtud: https://www.lascivni.cz/bondage-paska/.

A z jakého obchodu ji máte? My jsme měli jen tuto jednu z sexshopiku a drží a drží. Neumím si představit, že by páska byla „stará“, protože lepí díky jemnému povrchu a ne lepidlu, který by mohlo časem degradovat

dobrý den, pořídil jsem dnes bondage pásku, ale překvapilo mě, že vůbec nedrží. I z ruličky na které je namotaná, se sama odmotává… Je to normální?

Ahoj, umíte mi poradit jak si honit ocas a jak vylízat kundičku? Nějaký návod či tipy a rady z praxe či vlastních zkušeností?

Zdravím, kromě klasické pravačky/levačky si můžete pomoci pánskými hračkami například: https://www.lascivni.cz/slovnicek/honitko/

Ohledně způsobů honění rukou připravujeme článek, ale není ještě hotový – půjde o návod ve stylu: 5 způsobů jak si honit penis.

Na lízání existuje hodně přístupů a návod – třeba partnerka na zádech, vy v jejím klíně, držíte ji za zadek a kroužíte jazykem kolem poštěváčku a pak jím „přirážíte“ do klína, případně si pomáháta prsty pro lepší prožitky pro slečnu.

Díky za skvělý test – ty hedvábná máme taky doma a nemůžeme si je vynachválit – jen by je mohli dělat i v delší verzi:))

Spolupracujeme: