Navazujeme na naši dřívější recenzi pout na sexuální řádění. Dříve jsme testovali policejní variantu (s doplňkovým černým plyšem). Dnes to budou ale solidní a neskutečně odolné kožená černo-červená pouta. Je ještě zajímavé, že jsou z České republiky od vyhlášené značky BlackRed.

Kožená pouta pro zkušenější milovníky tvrdšího sexu

Fešná pouta z černé kůže, která je lemovaná červenou látkou, která dodává erotickým poutům punc „nebezpečnosti“. Zavírání je vyřešeno pomocí klasické kovové spony, kterou znáte všichni jistě z kožených pásků ke kalhotám. Pouta mají 4 otvory, takže podle potřeby si jednoduše upravíte jejich velikost.

Jejich aplikace je sice trochu náročnější než u kovových pout (tam stačí jen jeden stisk a jste bezmocní). Pokud tedy chcete někoho překvapit a čekáte případný odpor, tak si vyberte spíše kovová pouta (tím vás nenabádám k nějakým nenadálým přepadům kolemjdoucích :). U kožených pout se možná trochu zapotíte při zapínání, ale odměnou vám budou zápěstí bez jakékoliv poskvrny, či odřeniny.

Pouta z kůže – fotogalerie

Nahá fotografie s BR pouty

Určitě je doporučím začátečníkům, které by případný „ocelový stisk“ kovových pout mohl odradit od zajímavých hrátek plných lehkého trápení, zlobení a bezmoci. A to by byla škoda – proč zbytečně riskovat, že kvůli jedné odřenině zanevřou na celou škálu erotických hrátek, které by jejich sexuální život mohly posunout na úplně novou výši?

Musím pochválit kvalitní zpracování – všechny švy dobře drží (a to pouta používáme celkem často – přítelkyně je celkem dominantní). Oproti kovovým poutům mají tyto mnohem lepší spojovací řetízek – bylo použito více článků a vypadají poměrně bytelně.

Klady

 •  

  Kvalitní zpracování

 •  

  Solidní kůže

 •  

  Rajcovní barevná kombinace

 •  

  Nastavitelnost průměru

 •  

  Bytelný řetízek spojující želízka

Zápory

 •  

  Pro malé ruce nevhodné