Masážní hlavice s vibracemi jsou hodně oblíbené jako začátečnické hračky. Skvěle namasírují třeba bolavá záda, ale vzhledem k tomu, že jste na erotickém magazínu Lascivní.cz, tak… se dají využít i při sexu.

Silné vibrace v kombinaci s citlivým klínem zaručují velmi silné a rychlé orgasmy – i to se může využívat například při BDSM hrátkách, kde právě silné vibrační masážní hlavice mají častou mini-roli.

Hlavice mají (jak už název napovídá) velkou vibrační hlavu, která přenáší na dost velké ploše solidní dávku vibrací. Dá se ní volně přejíždět po nahém těle a zkoušet reakce různých erotogenních zón, ale nejlepší práci za nás udělají v klíně – a to jak pánském, tak dámském většinou.

Jak jsme vybírali nejlepší masážní vibrační hlavice pro rok 2023?

Za dobu existence našeho recenzního magazínu jsme měli v rukou (nejenom) vícero erotických pomůcek, ale k masážním hlavicím se znovu a znovu vracíme. Jsou prostě lákavé – jako velká železa slasti, kterým stačí pár doteků a protějšek už teče vzrušením a očekáváním dalšího.

Mají i po letech stále něco do sebe a dlouhodobě patří k našim nejoblíbenějším hračkám vůbec. A byli bychom suchaři a škrti, kdybychom se s vámi nepodělili o (z našeho odborného pohledu) o nejlepší vibrační hlavice na českém trhu.

Co jsme hodnotili:

  1. materiály (z čeho je hlavice, krček či rukojeť, …),
  2. zpracování (jak vše lícuje, drží, dokáže se ohýbat, …),
  3. funkce (co umí kromě klasických vibrací, jak se dají regulovat, …),
  4. sílu vibrací (jsou silnější i slabší hlavice, kam je zařadit, …),
  5. typ nabíjení (jak se nabíjejí, potřebují zástrčku či jen baterie, …),
  6. cenu (je pro mnohé také důležitá a hledá se ideální poměr kvality a ceny, …),
  7. a zábavnost (jak nás baví ji používat znovu a znovu při různých hrátkách, …).

Proč věřit našemu porovnávacímu žebříčku

Za letitou existenci a sexuální osvětu v ČR jsme už hodně oblíbení a navštěvovaní testeři, kteří mají reálný kontakt s ero-hračkami a už se nenechají jen tak něčím rozmazlit. Naše recenze jsou objektivní, upřímné a vždy založené na reálném hraní (sami i s partnery). Každá recenze/test je doplněná o reálné fotky a video z rozbalování hračky = důkaz, že si recenze nevycucáváme z palce jako jiní – však se jich zeptejte na vlastní fotky, … nedají vám je, protože žádné hračky nikdy neměli.

Ty nejlepší vibrační masážní hlavice pro ženy

#FotkaDruhCo umíMateriálNabíjeníSílaRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1. Europe Magic WandMagic Wand EuropeKlasika, která je ve svém oboru legendou - extrémní výkon hlavice na ohebném kloubu. Výkon hlavici dodává zapojení do síťové zástrčky - nikdy nedojdou baterieSilikon / ABS plastZe síťové zástrčky10Recenze2900 Kč
2.PowerBullet / PalmpowerPowerBullet / PalmpowerPřekvapivě malá a neskutečně výkonná - díky menší váze se dobře drží i ženám a můžete si přikoupit cca 6 nástavců, které z ní udělají univerzální hračku pro každého.Silikon / ABS plastZe síťové zástrčky9Recenze1700 Kč
3.LELO Smart WandLELO Smart WandKrásná, elegantní, luxusně zpracovaná - stejně jako všechny hračky od švédského LELO. Umí detekovat tlak, takže reguluje intenzitu vibrací dle toho jak hlavicí tlačíte = hodně návyková funkce.Silikon / ABS plastUSB8Recenze2500 Kč
4.ToyJoy Akuwand 2. gen.ToyJoy Akuwand 2. gen.Jednoduchá, nejlevnější v našem porovnání. Také ale největší do rukou i s výraznou hlavičkou. Má své pro a proti (viz níže), ale patří do našeho žebříčku oblíbených hlavic.Silikon / ABS plastUSB7Recenze1600 Kč

PowerBullet / Palmpower s nástavci – recenze

Skvělá hlavice, která je dlouhodově ve své střední třídě nejprodávanější – a má k tomu hned několik důvodů. Velmi štíhlé a malé tělo v sobě obsahuje extrémně silné vibrace, má vyměnitelné nástavce (aneb z čisté kulaté hlavičky uděláte „králičkovský“ vibrátor, stimulátor na prostatu, poštěváček, …) a má nabíjení ze sítě.

A to je překvapivě výhoda v tom, že vám nikdy při hrátkách nedojde šťáva v tom nejlepším. Pokud máte vícero nabíjecích hraček, tak se vám to jistě už někdy stalo. Na trhu ale je k dispozici i varianta s baterií, která je lehce slabší, ale přesto skvěle silná.

Klady

Zápory

Velká síla Napájení ze sítě (je to klad i zápor)
Maličká velikost Nemá obal na uchovávání
4 dokoupitelné násady
Bez ftalátů a jiných škodlivin
2,5 m dlouhá napájecí šňůra
Silikonové hlavičky
Jednoduché ovládání
Nejen na sexuální hrátky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

LELO Smart Wand – recenze

Elegantně ženská hlavice, která do ryze „vibrujícího“ oboru přidala chytřejší elektroniku. Ta reaguje například na sílu přítlaku na tělo, neboli čím více tlačíte, tím jsou silnější vibrace. Nabízí také asi nejkrásnější design snoubící lékařský silikon a lesklý ABS plast a také ergonomičtější rukojeť než konkurence. Vyrovnává to zase vyšší cena, ale za pokročilé funkce, designový kabátek a solidní sílu se vyplatí zaplatit – a to si myslí i naše redakce.

Klady

Zápory

Skvělé materiály Nenalezla jsem
Držení hlavice
Skvělý vibrační výkon
Převratný SenseTouch
Ergonomický tvar
Krásné zpracování
Luxusně zabalená
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Flagranti.cz Sexshop.cz Sexíčekshop.cz Intimity.cz

Europe Magic Wand

Legenda, která se už naštěstí i pár let prodává u nás v její evropské verzi – ta je tedy kompatibilní s našemi elektrickými sítěmi a zásuvkami. Jak už předchozí věta napovídá, tato masážně/vibrační hlavice se zapojuje do sítě. Má tedy neskutečný výkon, ale lehce zhoršenou přenositelnost. Ale to je za naši redakci vyrovnáno právě nekompromisním výkonem. Takovým, který je ve svém oboru už dlouhé roky opravdu legendární. A to nemusíme vůbec přehánět. Podívejte se na samotnou recenzi a video a uvidíte sami.

Klady

Zápory

Extrémní, ale fakt extrémní výkon Cena (relativní – je to skvělý kousek)
Historická legenda hlavic Hlučnost
Moderní elegantní design Vysoká váha
Čisté a přesné zpracování Zdrojem energie je elektrická síť (+ i -)
Dostupné rozdílné nástavce
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

ToyJoy Akuwand 2. generace – recenze

Nová generace bestselleru AkuWand nabízí oproti té minulé jednodušší a čistí design, silikonovou krásně zaoblenou hlavu, lehce pružnější krček a silnější vibrace. Celkově je hlavice uhlazenější, nabíjení je citelně dospělejší. Za nás je to velmi solidní nástupce, který citelně dospěl. Když tyto hlavice dáte vedle sebe, každý (či každá) si vybere jistě tu novou sněhobílou.

Klady

Zápory

Krátká doba nabíjení Blikající dioda
Silné vibrace Není voděodolná
Lehká
Obal na skladování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Proč zrovna tyto modely vyhrály v našich recenzích/testech?

Masážní hlavice jsou dlouhodobě naše oblíbené pomůcky díky jeho univerzálnosti – jejich přesah od běžných a nevinných masáží (které zvládají opravdu skvěle) až do ryze sexuálních rovin je fantastický. Velikost hlavice jako takové je atypická vůči klasickým vibrátorům, nikam se tedy nezasouvá, její výkon stačí jen přitisknot na vybrané místo na těle a hned máte od něj rychlou reakci – a většinou je to velmi intenzivní slast.

A je jedno, jestli s hlavicí dráždíte ňadra, bradavky, … přejíždíte přes boky, kroužíte kolem prdelky, či přímo tisknete na zadní dírku, kundičku či u pánů na penis či varlata… vždy je to velká jízda, kterou začnete pouhým přiložením tohoto „žezla slasti“. To nás na tom baví.

A právě výše zmíněné vibrační masážní pomůcky jsou skvělý zástupcem celého tohoto segmentu. Mají silné vibrace, dostačující výdrž, skvělé zpracování, ty nejlepší materiály a dobře se drží/ovládají. Tedy ideální průnik toho, co očekáváte u skvělé erotické pomůcky.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: