Masážní hlavice s vibracemi jsou hodně oblíbené jako začátečnické hračky. Skvěle namasírují třeba bolavá záda, ale vzhledem k tomu, že jste na erotickém magazínu Lascivní.cz, tak… se dají využít i při sexu.

Silné vibrace v kombinaci s citlivým klínem zaručují velmi silné a rychlé orgasmy – i to se může využívat například při BDSM hrátkách, kde právě silné vibrační masážní hlavice mají častou mini-roli.

Hlavice mají (jak už název napovídá) velkou vibrační hlavu, která přenáší na dost velké ploše solidní dávku vibrací. Dá se ní volně přejíždět po nahém těle a zkoušet reakce různých erotogenních zón, ale nejlepší práci za nás udělají v klíně – a to jak pánském, tak dámském většinou.

Jak jsme vybírali nejlepší masážní vibrační hlavice pro rok 2024?

Za dobu existence našeho recenzního magazínu jsme měli v rukou (nejenom) vícero erotických pomůcek, ale k masážním hlavicím se znovu a znovu vracíme. Jsou prostě lákavé – jako velká železa slasti, kterým stačí pár doteků a protějšek už teče vzrušením a očekáváním dalšího.

Mají i po letech stále něco do sebe a dlouhodobě patří k našim nejoblíbenějším hračkám vůbec. A byli bychom suchaři a škrti, kdybychom se s vámi nepodělili o (z našeho odborného pohledu) o nejlepší vibrační hlavice na českém trhu.

Co jsme hodnotili:

 1. materiály (z čeho je hlavice, krček či rukojeť, …),
 2. zpracování (jak vše lícuje, drží, dokáže se ohýbat, …),
 3. funkce (co umí kromě klasických vibrací, jak se dají regulovat, …),
 4. sílu vibrací (jsou silnější i slabší hlavice, kam je zařadit, …),
 5. typ nabíjení (jak se nabíjejí, potřebují zástrčku či jen baterie, …),
 6. cenu (je pro mnohé také důležitá a hledá se ideální poměr kvality a ceny, …),
 7. a zábavnost (jak nás baví ji používat znovu a znovu při různých hrátkách, …).

Lascivní podcast – když má žena vibrační hlavici, potřebuje muže k orgasmu?

Proč věřit našemu porovnávacímu žebříčku

Za letitou existenci a sexuální osvětu v ČR jsme už hodně oblíbení a navštěvovaní testeři, kteří mají reálný kontakt s ero-hračkami a už se nenechají jen tak něčím rozmazlit. Naše recenze jsou objektivní, upřímné a vždy založené na reálném hraní (sami i s partnery). Každá recenze/test je doplněná o reálné fotky a video z rozbalování hračky = důkaz, že si recenze nevycucáváme z palce jako jiní – však se jich zeptejte na vlastní fotky, … nedají vám je, protože žádné hračky nikdy neměli.

Ty nejlepší vibrační masážní hlavice pro ženy

#FotkaDruhCo umíMateriálNabíjeníSílaRecenzeCena od (přibližně)Kde koupit
1. Europe Magic WandMagic Wand EuropeKlasika, která je ve svém oboru legendou – extrémní výkon hlavice na ohebném kloubu. Výkon hlavici dodává zapojení do síťové zástrčky – nikdy nedojdou baterieSilikon / ABS plastZe síťové zástrčky10Recenze2900 Kč
2.PowerBullet / PalmpowerPowerBullet / PalmpowerPřekvapivě malá a neskutečně výkonná – díky menší váze se dobře drží i ženám a můžete si přikoupit cca 6 nástavců, které z ní udělají univerzální hračku pro každého.Silikon / ABS plastZe síťové zástrčky9Recenze1700 Kč
3.LELO Smart WandLELO Smart WandKrásná, elegantní, luxusně zpracovaná – stejně jako všechny hračky od švédského LELO. Umí detekovat tlak, takže reguluje intenzitu vibrací dle toho jak hlavicí tlačíte = hodně návyková funkce.Silikon / ABS plastUSB8Recenze2500 Kč
4.ToyJoy Akuwand 2. gen.ToyJoy Akuwand 2. gen.Jednoduchá, nejlevnější v našem porovnání. Také ale největší do rukou i s výraznou hlavičkou. Má své pro a proti (viz níže), ale patří do našeho žebříčku oblíbených hlavic.Silikon / ABS plastUSB7Recenze1600 Kč

PowerBullet / Palmpower s nástavci – recenze

Skvělá hlavice, která je dlouhodově ve své střední třídě nejprodávanější – a má k tomu hned několik důvodů. Velmi štíhlé a malé tělo v sobě obsahuje extrémně silné vibrace, má vyměnitelné nástavce (aneb z čisté kulaté hlavičky uděláte „králičkovský“ vibrátor, stimulátor na prostatu, poštěváček, …) a má nabíjení ze sítě.

A to je překvapivě výhoda v tom, že vám nikdy při hrátkách nedojde šťáva v tom nejlepším. Pokud máte vícero nabíjecích hraček, tak se vám to jistě už někdy stalo. Na trhu ale je k dispozici i varianta s baterií, která je lehce slabší, ale přesto skvěle silná.

Klady

Zápory

Velká síla Napájení ze sítě (je to klad i zápor)
Maličká velikost Nemá obal na uchovávání
4 dokoupitelné násady
Bez ftalátů a jiných škodlivin
2,5 m dlouhá napájecí šňůra
Silikonové hlavičky
Jednoduché ovládání
Nejen na sexuální hrátky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

LELO Smart Wand – recenze

Elegantně ženská hlavice, která do ryze „vibrujícího“ oboru přidala chytřejší elektroniku. Ta reaguje například na sílu přítlaku na tělo, neboli čím více tlačíte, tím jsou silnější vibrace. Nabízí také asi nejkrásnější design snoubící lékařský silikon a lesklý ABS plast a také ergonomičtější rukojeť než konkurence. Vyrovnává to zase vyšší cena, ale za pokročilé funkce, designový kabátek a solidní sílu se vyplatí zaplatit – a to si myslí i naše redakce.

Klady

Zápory

Skvělé materiály Nenalezla jsem
Držení hlavice
Skvělý vibrační výkon
Převratný SenseTouch
Ergonomický tvar
Krásné zpracování
Luxusně zabalená
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexíčekshop.cz Intimity.cz Sexshop.cz Flagranti.cz

Europe Magic Wand

Legenda, která se už naštěstí i pár let prodává u nás v její evropské verzi – ta je tedy kompatibilní s našemi elektrickými sítěmi a zásuvkami. Jak už předchozí věta napovídá, tato masážně/vibrační hlavice se zapojuje do sítě. Má tedy neskutečný výkon, ale lehce zhoršenou přenositelnost. Ale to je za naši redakci vyrovnáno právě nekompromisním výkonem. Takovým, který je ve svém oboru už dlouhé roky opravdu legendární. A to nemusíme vůbec přehánět. Podívejte se na samotnou recenzi a video a uvidíte sami.

Klady

Zápory

Extrémní, ale fakt extrémní výkon Cena (relativní – je to skvělý kousek)
Historická legenda hlavic Hlučnost
Moderní elegantní design Vysoká váha
Čisté a přesné zpracování Zdrojem energie je elektrická síť (+ i -)
Dostupné rozdílné nástavce
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

ToyJoy Akuwand 2. generace – recenze

Nová generace bestselleru AkuWand nabízí oproti té minulé jednodušší a čistí design, silikonovou krásně zaoblenou hlavu, lehce pružnější krček a silnější vibrace. Celkově je hlavice uhlazenější, nabíjení je citelně dospělejší. Za nás je to velmi solidní nástupce, který citelně dospěl. Když tyto hlavice dáte vedle sebe, každý (či každá) si vybere jistě tu novou sněhobílou.

Klady

Zápory

Krátká doba nabíjení Blikající dioda
Silné vibrace Není voděodolná
Lehká
Obal na skladování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Proč zrovna tyto modely vyhrály v našich recenzích/testech?

Masážní hlavice jsou dlouhodobě naše oblíbené pomůcky díky jeho univerzálnosti – jejich přesah od běžných a nevinných masáží (které zvládají opravdu skvěle) až do ryze sexuálních rovin je fantastický. Velikost hlavice jako takové je atypická vůči klasickým vibrátorům, nikam se tedy nezasouvá, její výkon stačí jen přitisknot na vybrané místo na těle a hned máte od něj rychlou reakci – a většinou je to velmi intenzivní slast.

A je jedno, jestli s hlavicí dráždíte ňadra, bradavky, … přejíždíte přes boky, kroužíte kolem prdelky, či přímo tisknete na zadní dírku, kundičku či u pánů na penis či varlata… vždy je to velká jízda, kterou začnete pouhým přiložením tohoto „žezla slasti“. To nás na tom baví.

A právě výše zmíněné vibrační masážní pomůcky jsou skvělý zástupcem celého tohoto segmentu. Mají silné vibrace, dostačující výdrž, skvělé zpracování, ty nejlepší materiály a dobře se drží/ovládají. Tedy ideální průnik toho, co očekáváte u skvělé erotické pomůcky.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 10 názorů

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi vibračními masážními hlavicemi a pulzátory? Jaký typ bych měla zvolit pro maximální potěšení? Děkuji za radu!

Dobrý den, Evo. Hlavní rozdíl mezi vibračními masážními hlavicemi a pulzátory spočívá ve způsobu, jakým stimulují tkáň. Vibrační masážní hlavice používají rychlé vibrace k dosažení stimulace, zatímco pulzátory vytvářejí pulzující nebo tlakové pohyby.

Volba mezi těmito dvěma typy záleží na vašich osobních preferencích a zkušenostech. Některým ženám mohou lépe vyhovovat vibrace, zatímco jiným se mohou líbit pulzátory. Pokud jste nejistá, můžete vyzkoušet oba typy a zjistit, který vám poskytuje nejlepší zážitek. Při výběru konkrétního produktu se zaměřte na funkce, materiály a design, které vám nejlépe vyhovují.

Ahoj, je možné používat vibrační masážní hlavice během těhotenství? Děkuji za informace.

Ahoj Jano, použití vibrační masážní hlavice během těhotenství by mělo být v pořádku, pokud se vyhýbáte intenzivní stimulaci na oblasti, která by mohla ovlivnit dělohu nebo plod. Před použitím hlavice konzultujte svého lékaře nebo porodníka, aby vám doporučil nejvhodnější způsob použití vzhledem k vaší konkrétní situaci a zdravotnímu stavu.

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jakou záruku bych měla očekávat při nákupu vibrační masážní hlavice? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, Ireno. Záruka na vibrační masážní hlavice se může lišit v závislosti na výrobci a prodejci. Většina renomovaných značek nabízí záruku minimálně na jeden rok, avšak některé značky mohou poskytnout delší záruční lhůtu. Při nákupu hlavice se ujistěte, že si přečtete informace o záruce a zkontrolujte podmínky a postupy pro záruční servis.

Ahoj, jaké jsou nejlepší funkce, které bych měla hledat při nákupu vibrační masážní hlavice? Dě+kuji za nápady atipy.

Ahoj Kateřino, při výběru vibrační masážní hlavice byste měla zvážit několik funkcí, které vám mohou zlepšit zážitek. Některé z nejlepších funkcí zahrnují:

 • Různé úrovně intenzity a vibračních režimů, které vám umožní přizpůsobit stimulaci podle vašich preferencí.
 • Vodotěsný design, který umožňuje použití hlavice ve sprše nebo vaně.
 • Snadná údržba a čištění, aby byla hlavice bezpečná a hygienická.
 • Ergonomický tvar a design pro pohodlné použití a efektivní stimulaci.
 • Kvalitní materiály, které jsou bezpečné pro tělo a dlouhodobě odolné.

Dobrý den, jak zjistím, jakou velikost vibrační masážní hlavice bych měla zvolit? Děkuji za radu!

Dobrý den, Kláro. Velikost vibrační masážní hlavice by měla záviset na vašich osobních preferencích a zkušenostech. Pokud jste začátečník, můžete začít s menší hlavicí a postupně se přesouvat k větším, jak získáváte zkušenosti. Při výběru hlavice zvažte, jakou část těla chcete stimulovat a jakou intenzitu stimulace preferujete. Můžete také zvážit recenze ostatních uživatelů nebo se poradit s odborníkem v oblasti sexuálního zdraví.

Ahoj, jaké jsou hlavní výhody použití vibrační masážní hlavice oproti klasickému vibrátoru? Předem děkuji za odpověď.

Ahoj Martino, hlavní výhodou vibrační masážní hlavice oproti klasickému vibrátoru je její univerzálnost a variabilita. Vibrační masážní hlavice lze použít na různých částech těla a pro různé druhy stimulace, zatímco klasický vibrátor je často navržen pro konkrétní účel. Hlavice můžete snadno připevnit na různé typy hraček nebo masérů, což vám umožní experimentovat s různými stimulačními technikami.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je nejlepší lubrikant pro použití s vibračními masážními hlavicemi? Děkuji za odpověď z redakce…

Dobrý den, Veroniko. Nejlepší lubrikant pro použití s vibračními masážními hlavicemi závisí na materiálu, ze kterého je hlavice vyrobena. Pro hlavice z kvalitního silikonu je ideální použít vodní lubrikant, protože silikonový lubrikant by mohl poškodit povrch hračky. Naopak pro hlavice z jiných materiálů, jako je plast nebo sklo, můžete použít jak silikonový, tak vodní lubrikant. Před použitím lubrikantu vždy zkontrolujte pokyny výrobce.

Ahoj, jaký je nejlepší způsob, jak vyčistit vibrační masážní hlavicu? Díky moc!

Ahoj Lenko, nejlepší způsob čištění vibrační masážní hlavice závisí na materiálu, ze kterého je vyrobena. Většina hlavic lze čistit teplou vodou a jemným mýdlem. Ujistěte se, že hlavice je odpojena od zdroje napájení a zkontrolujte, zda je vodotěsná, než ji ponoříte do vody. Po umytí nechte hlavici vzdušně uschnout. Některé hlavice mohou vyžadovat speciální čisticí prostředky, proto se řiďte pokyny výrobce.

Dobrý den, jaká značka vibračních masážních hlavic je nejlepší a nejkvalitnější? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, Michaelo. Některé z nejlepších značek vibračních masážních hlavic zahrnují LELO, We-Vibe a Fun Factory. Tyto značky jsou známé pro vysokou kvalitu, inovativní design a výkon svých produktů. Nicméně, je důležité si uvědomit, že to, co funguje pro jednu osobu, nemusí vyhovovat druhé. Proto doporučuji se zaměřit na vlastnosti a funkce, které hledáte, a zvážit recenze ostatních uživatelů.

Náš klasický lepší favorit, je legendární Magic Wand. :)) stejně mu sekunduje PalmPOwer.

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi vibračními masážními hlavicemi pro ženy a muže? Díky!

Ahoj Terezo, hlavní rozdíl mezi vibračními masážními hlavicemi pro ženy a muže spočívá v tvaru a designu. Hlavice pro ženy jsou často navrženy tak, aby stimulovaly klitoris, zatímco hlavice pro muže se zaměřují na stimulaci penisu nebo prostaty. Některé hlavice mohou být univerzální a používat se oběma pohlavími, zatímco jiné jsou speciálně navrženy pro konkrétní pohlaví.

Spolupracujeme: