Dnešní recenzi začneme parafrází slavného citátu: „vibračních hlavicí není nikdy dost“. Může se stát, že vám stačí jen jedna velmi kvalitní a většinou to je pravda, ale tentokrát máme v testu kousek, který ty ostatní rozmetá.

Masážní hlavice PalmPower v podrobné RECENZI

A to nejenom cenou, ale i možnostmi využití, které nabízí. Která to vlastně je? Legendární PowerBullet / Palmpower hlavice s 2 sadami nástavců – neprávem jsme ji opomíjeli, ale už je to napraveno.

Čím se vlastně tato štíhlá a paradoxně malá hlavice odlišuje? Hlavně – nemá nabíjení na baterii ani výměnné baterie. Může se to zdát jako nevýhoda, ale:

  • nedojde vám nikdy v tom nejlepším šťáva,
  • nemusíte měnit baterie,
  • citelně vyšší výkon oproti bateriovým verzím,
  • životnost je díky tomu delší.

Možná si říkáte, co bezpečnost a příjemnost použití? Celý kousek bychom určitě nezkoušeli ve vaně (aspoň podobně jako jakýkoliv fén), ale jinak je jeho použití naprosto bezpečné. A díky nadprůměrně dlouhému napájecímu drátu (2,5 METRU!!!) vás neomezuje ani napájení. Stačí vhodně situovaná síťová zástrčka a máte slastnou pohodu.

Jak se vlastně ovládá?

Minimalismus vládne světu (a díky bohu za to) – najdete zde jen 1 tlačítko. Stisknutím hlavici zapnete, podržením tlačítka vibrace rostou až k maximu. Když přestanete s tlačením, vibrace zůstanou na dané intenzitě. Krátkým stiskem vibrátor/masážní hlavici vypnete a můžete jet znovu.

Zjistěte aktuální cenu této masážní hlavice
ZJISTIT CENU

Proč tomu tak je? Při hraní, masáží, stimulaci poštěváčku apod. zpravidla začínáte lehce a čím blíže jste k vyvrcholení, tím přirozeně zesilujete vibrace, aby náběh byl co nejsilněšíj a nejrychlejší. A tomu je uzpůsobeno i celé ovládání hlavice PalmBullet = detail na funkčnost vždy oceňujeme 🙂

Co na vás čeká v balení?

Vibrační hlavice s 1 výměnnou čepičkou, nabíječka AC 220V/9V s 4 výměnnými koncovkami (evropská, asijská, … – ideální na exotickou dovolenou ;)) a návod k použití. Ne, že byste ho tedy potřebovali. Jen nám zde chybí obal na samotnou hračku – samozřejmě by musel pojmout i nabíječku, protože je nedílnou součástí. Takže musíte hračku uchovávat buď v původním plastovém blistru (dá se), nebo si dokoupíte taštičku – máme ověřené tyvekové takřka nezničitelné od Fun Factory (více ve starší recenzi).

5 různých hlavic, které vás zničí

V čem je tato hlavice ještě dobrá? Můžete si k ní dokoupit 2 sady (po 2 kusech = PalmBody a PalmSensual) výměnných hlavic/násad. To u jiných kousků nenajdete. Takže své si užije klitoris, klín, G-bod, análek i další erotogenní zóny. Tvary a velikosti jsou tak hodně nápadité, že jsme jistě nenašli všechny polohy a praktiky, které se s nimy dají provádět.

Pár čísel:

  • 19 celkové délky,
  • 3,5 cm průměr hlavice,
  • 5 různých hlavic (1 základní + 4 dokoupitelné).

Doporučujeme vám přikoupit tyto nástavce rovnou k hlavici – bohužel nikdy netušíte, kdy vypadnou z nabídky = a také je moc jiných e-shopů v ČR nenabízí. Přijít o ně by byla škoda. Jsou kořením pro už tak silnou a zajímavou hlavici…

K tomu si připočtěte velmi pružný krček, který spojuje tělo hlavice se samotnou vibrační „hlavičkou“ – lehce uhne při přitlačení hlavice, takže vždy ideálně přenáší vibrace na tělo a to bez zbytečného tlačení.

Suma sumárum = výsledek naší recenze / testu

Zkrátka řečeno – hlavice je za cca 1700 Kč, velmi příjemná na dotek (sametová jemnost ABS plastu bez ftalátů a jakýchkoliv škodlivin) a s 4 dokoupitelnými nástavci, které zastoupí ledasjaký vibrátor. Jestli si chcete za málo peněz užít hodně muziky a nemáte žádnou jinou hlavici, tak tohle je jasná volba. Ikdybyste měli jinou hlavici, tak 4 další nástavce z něj dělají solidní vibrační dělo. Nejenom na klitoris, ale na ženský G bod či pánskou prostatu = to je silná nabídka 🙂

Ozkoušeno za vás – s tímhle kouskem chybu něuděláte.

Klady

Zápory

Velká síla Napájení ze sítě (je to klad i zápor)
Maličká velikost Nemá obal na uchovávání
4 dokoupitelné násady
Bez ftalátů a jiných škodlivin
2,5 m dlouhá napájecí šňůra
Silikonové hlavičky
Jednoduché ovládání
Nejen na sexuální hrátky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

Pouzuvame uz skoro 10 let a jediny problem byl ted v koncovce – ulomeny kabel. Opraveno a jede se dal – rozhodne doporucuji koupit.

Lze k teto hlavici dokoupit samostatnou nabijecku pokazila se mi bohuzeldekuji

Ať jsme hledali, jak hledali – tak jsme ji v CZ nenašli – jen na Amazonu. Takže buď reklamace (po jaké době se vám pokazila – a jak?), nebo šikovný elektrikář.

Dobrý den,
s touto masážnou hlavicou sme boli veľmi spokojní cca 1/2 roku.
Žiaľ prestala fungovať a keďže sme neodložili bloček, rozhodol som sa rozobrať ju a zistiť príčinu.
Prenos krútiaceho momentu cez ten výkyvný krčok je riešený ocelovou pružinkou a tá je slabinou tohto výrobku – lepšie riešenie by bolo pevnou oskou na úkor výkyvnej ..
Napriek tejto slabine Vám ju doporučujem kúpiť / ideme ju kúpiť znovu / no v prípade že sa pokazí, tak ju nerozoberajte, ale s odloženým daňovým dokladom ju reklamujte .
do-vi

Hezký den,

mockrát děkujeme za zpětnou vazbu! Naštěstí s tímhle problémem jsme se nesetkali, zatím solidně drží (a že jí dáváme co proto). Určitě bych také nerozebíral a hned reklamoval. Od prodejce máme, že patří mezi nejméně reklamované kousky, takže snad se se ten problém moc často neprojevuje. Případně reklamace a pravděpodobně dostanete novou.

Nevite nahodou, jestli je nabijeci verze stejne silna?

Dekuji

Dobrý den,
řekla bych, že nabíjecí verze je zhruba stejně silná – bohužel jsem neměla možnost je přímo srovnat. Každopádně když jsem ji poprvé měla v ruce, byla jsem velice překvapená jeji sílou (skoro jsem nemohla uvěřit, že je něco takového vůbec možné). Takže pokud by tam byl rozdíl, bude opravdu nepatrný 🙂

Spolupracujeme: