Mimo židle nebo gauče je možné při sexu využít i jiný nábytek, který máte i vy doma. Dnes máme pro vás několik poloh, ve kterých hraje hlavní roli stůl. Že jste to zatím nezkusili? A co vám v tom brání?

Pokud vám vadí, že byste museli ležet na tak tvrdém povrchu, není nic jednoduššího, než si záda podložit něčím měkkým – polštář či speciální erotická podložka (třeba Loverátor) se neztratí. Nenechte si případným nepohodlím zkazit nové sexuální zážitky.

Hloubka zásunu, které žádná neodolá…

Stejně jako při sexu na židli, je i u poloh na stole poměrně hluboký průnik. Snad jedinou nevýhodou může být, pokud je vás partner menšího vzrůstu a máte k dispozici vysoký stůl. V tomto případě je vhodné zvolit menší nebo konferenční stolek.

Stůl je možné využít také u předehry. Partnerka se pohodlně usadí na stole, partner se může usadit na nižší židličku, aby měl také pohodlí. Pokud se musí nad vámi sklánět, pravděpodobně by ho po chvíli začala bolet krční páteř. Při orálním sexu na stole k vám bude mít partner skvělý přístup a prožitek bude zase trošku jiný než klasicky v posteli.

Poloha první: zády ke stolu – 1. varianta

Následující poloha je pro muže středně náročná a pro ženu téměř nenáročná (pokud jí nedělá problém mít zvednuté nohy). Průnik je možný vaginální i anální. Při této poloze je velice intenzivně stimulován bod G a klitoris může partner stimulovat svou rukou. Obecně je poloha mezi páry velice oblíbená.

Žena si lehne na záda na stůl, svůj zadeček posune co nejvíce ke kraji stolu (může i částečně přesahovat přes okraj stolu). Ruce si může položit volně na stůl nebo se může přidržovat kraje stolu. Svoje nohy zvedne vzhůru a položí je svému partnerovi kolmo na ramena. Čím blíže k sobě dá partnerka nohy, tím těsnější bude i samotný průnik penisu do její vagíny.

Muž si stoupne čelem ke stolu, svůj penis zavede do partnerčiny vagíny a přiráží. Rytmus a intenzita styku záleží především na partnerovi, který by měl brát ohled na svoji partnerku, protože hloubka průniku je u této polohy poměrně velká. Žena při této poloze nemůže být příliš aktivní, pouze sklonem svých nohou může regulovat hloubku jednotlivých přírazů. Rukama se může opřít o stůl nebo je může zapojit a dráždit partnerce klitoris nebo ňadra.

Poloha druhá: zády na stole – 2. varianta

Náročnost provedení této polohy je pro muže střední a pro ženu malá. Možnost průniku je jak vaginální tak i anální a hloubka průniku je poměrně velká. Při této poloze na stole je mírně stimulován bod G a klitoris je středně drážděn (díky tření těl o sebe). Obecně patří tato poloha mezi oblíbené.

Žena se svými zády položí na stůl, zadeček jako u předchozí polohy posune na okraj stolu nebo může být také mírně přes okraj stolu. Poté žena svoje nohy pokrčí, rozevře a zvedne vzhůru tak, aby jimi dokázala obejmout tělo svého partnera. Svoje ruce využívá k hlazení, přitahuje partnera k sobě, aby se mohli vzájemně líbat. Muž se postaví čelem ke svojí partnerce. Svůj penis vsune do její vagíny a jemně a pomalu přiráží.

Během přirážení se muže s partnerkou líbat i hladit. Velice příjemné je při této poloze, pokud muž hladí nebo líbá ženě její bradavky. Tato pozice je velmi mazlivá, partneři se mohou svými těly o sebe třít, čímž může docházet ke stimulaci klitorisu nebo i ženiných ňader. Protože muž je během sexu svojí váhou opřen o partnerku, je vhodné před samotným stykem podložit její záda, aby jí sex byl pohodlný.

Poloha třetí: nohu opřeme o stůl

Náročnost třetí polohy je pro oba partnery střední. Možnost průniku je vaginální, ale i anální. Hloubka průniku je velká a při této poloze dochází k mírné stimulaci bodu G a klitoris ženy je možné stimulovat rukou.

Žena se postaví čelem ke stole, stoupne si těsně ke stolu a horní polovinu těla na něj položí. Pokud by ji tato pozice byla nepohodlná, nemusí si na stůl lehat, ale může se pouze opřít o svoje předloktí. Poté jednu nohu položí na okraj stolu tak, aby svému partnerovi umožnila plynulý průnik. Muž si následně stoupne za svoji partnerku, čelem k jejímu zadečku. Svůj penis vsune dovnitř a přiráží. I zde je veškerá činnost na partnerovi, žena nemá možnost být příliš aktivní.

Intenzita a rychlost pohybů závisí na partnerovi. Během styku může muž rukama přidržovat ženu za boky, za zadeček nebo jí také může rukou či ero-hračkou stimulovat klitoris. Tato poloha patří mezi méně oblíbené. Nevýhodou může být, pokud je partnerka malého vzrůstu (může mít problém položit svou nohu na stůl). Aby se ženě o stůl lépe opíralo, je vhodné využít podložku na podložení těla.

Poloha čtvrtá: polož kolena na stůl

Náročnost čtvrté polohy je pro oba partnery střední. Možnost průniku je vaginální i anální. Hloubka průniku je velká, stimulace bodu G je nepatrná a klitoris není stimulován.

Žena si klekne na stůl, tělo položí na svá stehna (jakoby se chtěla stočit do klubíčka) a zadeček vystrčí směrem k partnerovi. Ruce si může položit volně na desku stolu nebo se může přidržovat okrajů stolu. Poté se muž postaví čelem ke svojí partnerce, penis zasune dovnitř a přiráží. Během sexu přidržuje muž svojí partnerku za boky. Žena nemůže být při této poloze příliš aktivní, proto intenzitu i hloubku průniku reguluje jen muž. Pro větší pohodlí ženy je vhodné využít nějakou podložku.

Jako jsem uváděla již u poloh na židli, i zde při využití stolu je možné využít rozmanité erotické pomůcky. Mezi moje nejoblíbenější patří We-vibe, vibrační návleky na penis, dráždivé kroužky na penis, stimulátory klitorisu, nebo menší (nejsem ještě tak uvolněná, jak bych si přála) anální pomůcky.

Poloha pátá: sed na stole

Náročnost této polohy není ani pro jednoho z partnerů příliš vysoká. Možnost průniku je pouze vaginální. Hloubka průniku je střední, bod G není stimulován, klitoris může být stimulován rukou.

Žena se posadí na stůl a mírně rozkročí nohy. Muž si k ní těsně stoupne čelem a svůj penis zasune dovnitř a přiráží. Při této poloze může být aktivní i žena, avšak větší aktivita leží na partnerovi. Během styku může žena svýma rukama obejmout partnera nebo se zapřít o stůl. Muž může ženě dráždit ňadra, klitoris nebo se může také opřít o desku stolu. Tato poloha je mezi partnery velice oblíbená, protože se při ní mohou vzájemně líbat, mazlit a jsou v těsném kontaktu.

Jak si sex-polohy na stole užívám já?

Osobně mám polohy na stole ráda. Intenzita průniku je stejná jako u poloh na židli, ale velkým protikladem je, že zde je aktivní především muž a u poloh na židli zase žena.

Sex na stole si užívám více, na rozdíl od sexu na židli, protože jako ženě mi je průnik příjemnější a také je využit větší kus nábytku, což je i citelně pohodlnější. Navíc stůl je i více stabilní a prostorný, takže jen tak nikam nespadnete i při sebe vášnivějším sexu 🙂

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Stůl, pěkně ji usadit na kraj, nožky od sebe, trochu poladit poštěváčka prstíky, zabořit dva do ní a když se do mě tiskne, a vzdychá mi do ucha, že mě chce, tak nahradit prsty ptákem a jede se. Jen bacha na pevnost stolu, ne všechny zvládnout ty kyvné pohyby tam a zpět, takže se může lehce rozvikat = vyzkoušeno za vás, to mi věřte, že jsem ho zničil. Takže kuchyňská linka s vhodnou výškou je adekvátnější 🙂

Moc pěkné Michale a děkujeme za vyzkoušení!

Spolupracujeme: