Jedině to správné používání prstů dokáže s dámským klínem úplné divy. Mnohonásobně prodlouží prožitek z předehry i konečného aktu.

Jak dráždit ženu a dopřát jí orgasmus

Následující rady berte spíš jako doporučení, každá žena je jiná a proto se každé vaší milé budou líbit jiné doteky. Některé intenzivní a rychlé, jiné zase jemné a pomalé. Před jakoukoli praktikou spojenou s prsty je důležité, aby vaše partnerka byla dostatečně vzrušena (pokud nebude její vagina dostatečně zvlhčena, mohou pro ni být doteky vašich prstů nepříjemné až bolestivé). Aneb jak dráždit ženu si ukážeme na jednotlivých krocích.

Na klitoris máme to pravé… tření = NÁVOD

Nejvzrušivějším místem na těle ženy je klitoris.

  • Na prsty si naneste malé množství lubrikačního gelu.
  • Pomocí krouživých pohybů jemně stimulujte partnerčin klitoris.
  • Začínejte pomalu a narůstajícím vzrušení můžete postupně zrychlovat.
  • Po očku můžete pozorovat její reakce na změnu rychlosti nebo intenzity.

Další možností dráždění klitorisu je tření. Na prsty si zase dáte malé množství lubrikačního gelu, uchopíte klitoris z obou stran a jemně jej třete.

Nauka o hodinách se vyplácí

Zvláštním způsobem stimulace vagíny je tzv. nauka o hodinách.

  • I zde použijte lubrikační gel.
  • Nahmatejte si vchod do vagíny a zkuste si představit, že hned pod klitorisem je namalována pomyslná dvanáctka (jako na klasických hodinách).
  • Svůj prst zaveďte přibližně 1 cm hluboko a pomyslnou dvanáctku vaší přítelkyně lehce hlaďte, masírujte, drážděte nebo lechtejte.
  • Po pár minutách přejděte o trochu doprava, jako byste přešli k číslu 1, poté pokračujte na 2 atd., dokud nedojdete znovu na 12.
  • Celé kolo hodin můžete opakovat i několikrát.
  • Jednotlivé přechody mezi čísly by neměly trvat déle než 2 minuty, samotná masáž by se poté mohla stát bolestivá.

Pokud patříte mezi majitele dlouhých prstů, rozhodně do vagíny nezavádějte prsty celé. Pro vaši partnerku by to mohlo být i bolestivé.

Orální metoda je také účinná

Pokud chcete pro svoji partnerku intenzivnější metodu, zkuste dráždit její klitoris ústy. Za pomoci jazyku jistě velice rychle dosáhnete u své partnerky maximálního vzrušení. Jazykem můžete po klitorisu jemně kroužit nebo i intenzivněji a měnit u toho různě směr jazyku.

Můžete si pomoci i hračkou

Klitoris nemusíte trápit jen prstíky či pusinou, ale můžete si (třeba když vás oboje už bolí od náruživé partnerky) pomoci nějakou šikovnou hračkou. Ideální pro klitoris je použít hračky typu vibrátor na klitoris či nové dráždítka typu Womanizer či Satisfyer. Všechny tyto hračky skvěle padnou na poštěváček a orgasmus na sebe nenechá moc čekat 🙂

Jaké máte své nejosvědčenější způsoby dráždění své partnerky? Umíte to lépe než my? Pochlubte se v komentářích.