Jak JÍ dráždit vagínu a klitoris – praktický NÁVOD pro orgasmus

Jak se dráždí ženský poštěváček Jedině to správné používání prstů dokáže s dámským klínem úplné divy. Mnohonásobně prodlouží prožitek z předehry i konečného aktu.

Jak dráždit ženu a dopřát jí orgasmus

Následující rady berte spíš jako doporučení, každá žena je jiná a proto se každé vaší milé budou líbit jiné doteky. Některé intenzivní a rychlé, jiné zase jemné a pomalé. Před jakoukoli praktikou spojenou s prsty je důležité, aby vaše partnerka byla dostatečně vzrušena (pokud nebude její vagina dostatečně zvlhčena, mohou pro ni být doteky vašich prstů nepříjemné až bolestivé). Aneb jak dráždit ženu si ukážeme na jednotlivých krocích.

Průvodce drážděním:

Na klitoris máme to pravé… tření = NÁVOD

Nejvzrušivějším místem na těle ženy je klitoris.

 • Na prsty si naneste malé množství lubrikačního gelu.
 • Pomocí krouživých pohybů jemně stimulujte partnerčin klitoris.
 • Začínejte pomalu a narůstajícím vzrušení můžete postupně zrychlovat.
 • Po očku můžete pozorovat její reakce na změnu rychlosti nebo intenzity.

Další možností dráždění klitorisu je tření. Na prsty si zase dáte malé množství lubrikačního gelu, uchopíte klitoris z obou stran a jemně jej třete.

Nauka o hodinách se vyplácí

Zvláštním způsobem stimulace vagíny je tzv. nauka o hodinách.

 • I zde použijte lubrikační gel.
 • Nahmatejte si vchod do vagíny a zkuste si představit, že hned pod klitorisem je namalována pomyslná dvanáctka (jako na klasických hodinách).
 • Svůj prst zaveďte přibližně 1 cm hluboko a pomyslnou dvanáctku vaší přítelkyně lehce hlaďte, masírujte, drážděte nebo lechtejte.
 • Po pár minutách přejděte o trochu doprava, jako byste přešli k číslu 1, poté pokračujte na 2 atd., dokud nedojdete znovu na 12.
 • Celé kolo hodin můžete opakovat i několikrát.
 • Jednotlivé přechody mezi čísly by neměly trvat déle než 2 minuty, samotná masáž by se poté mohla stát bolestivá.

Pokud patříte mezi majitele dlouhých prstů, rozhodně do vagíny nezavádějte prsty celé. Pro vaši partnerku by to mohlo být i bolestivé.

Orální metoda je také účinná

Pokud chcete pro svoji partnerku intenzivnější metodu, zkuste dráždit její klitoris ústy. Za pomoci jazyku jistě velice rychle dosáhnete u své partnerky maximálního vzrušení. Jazykem můžete po klitorisu jemně kroužit nebo i intenzivněji a měnit u toho různě směr jazyku.

Můžete si pomoci i hračkou

Klitoris nemusíte trápit jen prstíky či pusinou, ale můžete si (třeba když vás oboje už bolí od náruživé partnerky) pomoci nějakou šikovnou hračkou. Ideální pro klitoris je použít hračky typu vibrátor na klitoris či nové dráždítka typu Womanizer či Satisfyer. Všechny tyto hračky skvěle padnou na poštěváček a orgasmus na sebe nenechá moc čekat 🙂

Jaké máte své nejosvědčenější způsoby dráždění své partnerky? Umíte to lépe než my? Pochlubte se v komentářích.

Petr
Petr
Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Jako D/s, chcete-li switch si užívá sex ze všech možných stran a úhlů. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které je v české kotlině zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

13 komentářů

  • Hezký den, při orálním dráždění je často kladen velký důraz na poštěváček – věnujete se mu také při orálu?

   Pokud ano, tak budete muset při klasickém sexu dráždit poštěváček například prsty, vhodnou polohou, nebo nějakou erotickou hračkou – vaše partnerka je nejspíše „klitoriálně“ vzrušivá a ne „vaginálně“ – paradoxně je to dost časté, takže se ničím neodlišuje od většiny holek.

 1. Ahoj, ma milenk ma veliky problem dosahnout orgasmu a na me ma docela velikou pipinku ,( i kdyz je mladinka ) tak zvazuji we vibe. Muzete doporucit ? Nebo radsi klasicky vibrator ? Dekuji moc za info.. Da se pouzit i pro muze jako analni hracka ?

  • Ahoj, velikost pipinky nemá moc velký vliv na orgasmus – stejně k němu většina holek dojde přes dráždění poštěváčku a na ten je we-vibe ideální. Pak už jen záleží, který vyberete – testovali jsme jak 2. tak 4 generaci a doporučil bych tu nejnovější – dálkové ovládání a lepší tvar.

 2. Dobrý den,prosím chtěla jsem se zeptat, sexuální život mám už pár let,a stále se nedostavuje orgasmus,vždy mě to těsně před tím přejde,hrozně mě to trápí. Včera jsem měla sex s partnerem a partner se udělal a já po sexu jsem cejtila chvění v nohou a tres v nohou. Můžu se zeptat jestli to byl či nebyl org. A jak popřípadě co mám udělat ?? Děkuji předem za odpověď…

  • Hezký den, pokud jste mladší a máte sex jen pár let, nemusí to být nutně vaše chyba (klidně i partnera, který se nedostatečně věnuje vašim citlivým místům – ne u všech žen je klasický sex bez stimulace klitorisu cestou k vyvrcholení a platí to samozřejmě naopak).

   Orgasmus většinou partnerky popisují jako náhlé vzpepětí energie/slasti od klína, která se rozlije do celého těla a může opravdu končit i chvěním a třesem nohou, rukou, celého těla…

   Dívčí orgasmus má také i rozdílnou intenzitu, takže mohlo to být první vyvrcholení – většinou pomůže poznávat sama sebe, zjišťovat, co je vám konkrétně příjemné (neexistuje žádný univerzální návod) a poté to sdílet s partnerem, který se na to může soustředit.

 3. Dobrý den a jak mám uspokojít partnerku z 15 cm penisem – v partnerce jsem až na doraz a žadný orgazmus nema jedině když ju prstim nebo lížu klitorisek poradte co mám delat . Rád bych se vás zeptal : když partnerka už prej nema žádnou štitnou žlázu a navišil ji prášky Euthyrox bere 125 až 150 asi mg jedno dítě už máme a ž lete radi bych jsme chtěli jěšte jedno mně je 39 a přítelkyni 40 je ješte nějaká možnost otehotnet zatim vam moc pěkne děkují nashledanou . Pavel

  • Hezký den,

   délka penisu ale vůbec nesouvisí s ženským orgasmem – asi jen 10 % žen je schopných mít sex při klasickém zásunu – zbylé ženy (tedy velká část) dosáhnou orgasmu jen drážděním klitorisu a dalších erotogenních zón. Takže nemusíte být špatní z toho, že to nejde “jen” sexem – je to častá mýlka, která kazí mnohem náladu i samotný sex a případně i vztah.

   K druhému dotazu se nedokážu vyjádřit – to je dotaz na specializovaného lékaře, který vám s tím jistě rád pomůže.

 4. Ahoj, jde hlavně o to jestli při dordržení všech pokynů u fistingu nemůže pěst ve vagíně způsobit další problémy???

  • Pokud nepůjdete přes bolest, tak ne – sliznice je velmi pružná, ale je nutné ji uvolňovat = přeci jenom skrz ni projde při porodu 3 kilové dítě.

   A ještě jsem zapomněl (ač je to v fistingovém návodu) – opilované krátké nehty a žádné prsteny či náramky jsou důležité.

  • Některé ženy milují klasiku, některé anál a některé prostě nesnáší, když je „tam dole“ laskáme rty. Stejně tak hodně žen nerado kouří – bohužel, není na to žádný návod, do žen nikdo nevidí (a je to dobře, aspoň se máme o co celý život snažit), takže když si postaví hlavu, tak máme smůlu. V tomhle případě má ale smůlu spíše ona.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *