Na trhu jich existuju skutečně obrovské množství. Vibrační, nevibrační, rotační, nafukovací. Stačí si vybrat, správnou velikost, tvar a barvu a hurá na věc.

Kolík anální – nervozitu zahání

U análních kolíků je velmi důležité, že mají zarážku (patku). Pokud totiž dojde ke vklouznutí nějaké hračky do análu, a hračka má ostré hrany na ovladači, nebo její druhý konec není úplně zahlazen, tak tato hrubší část vyvolá ve střevech křeče, které posunou hračku spíše hlouběji, a není jej možné přirozeně vytlačit.

To pak už nezbývá nic jiného než vyrazit k lékaři a „hurá pod kudlu“. TO je ale samozřejmě extrém, při alespoň pečlivému análnímu hraní se nic takového nestane, stačí neblbnout a řídit se naším návodem.

Pokud jste začátečník, měl byste si vybrat první kolík spíše menších rozměrů a pomalu roztahovat. Existují i možnosti celých sad kde je hned několik kolíků různých velikostí i tvarů.

TIP: Rozhodně doporučuju první hračku bez jakýchkoliv výstupků, či dráždivých tvarů. Kolík by měl být hladký a pomalu se rozšiřovat.

Materiály jsou u análních hraček důležité

Měl by se také umět přizpůsobit tělu, nejlépe by měl být z nějakého zdravotního silikonu. Pokud se jedná o první kolík, vybírejte opravdu pečlivě a dejte si klidně načas. Pak vás s touto hračkou nebude čekat žádná špatná zkušenost, která by vás odradila.

Pokud jste již „pokročilý uživatel“ Jistě oceníte kolíky s různými výstupky, dráždivým tvarováním a většími obvody. Existují samozřejmě i rotační kolíky s perličkami či nafukovací kolíky. Viz naše recenze análního kolíčku.

Nafukovací kolíky a balónky

Tyto speciální hračky mohou zvětšovat svůj průměr – což je hodně lákavé jak pro začátečníky, tak pokročilé, protože hračka se zavádí vždy v menším průměru, než je pak možné ji nafouknout. Je to možné díky pružnému materiálu (zpravidla latex) a vnitřnímu balonku, který ručně nafukujete. Dokonce existuje i elektronická varianta, kdy balonek nafukuje minaturní generátorek = vejde se krásně do dlaně.

Tyto nafukovací kousky můžete samozřejmě regulovat jak při nafukování, tak i rychle při vyfukování – pro tyto účely mají nafukovací dilda rychlý ventilek.

Zde je velmi důležité, aby hračku obsluhoval právě ten co jí má zavedenou. Nezapomeňme, že nic nesmí bolet a nic nesmí být nepříjemné. Stejně jako u klasických kolíků, i zde je lepší začíst s menšími nafukovadly. On i malý balónek lze nafouknout opravdu hodně. Viz naše recenze nafukovacího kolíku.

Rady pro anální sex s dildem/kolíkem

Zde je opravdu důležité dbát na základní pravidla požívání těchto hraček. Tyto rady platí především pro kolík, které mohou zvětšovat svůj průměr, takže jsou i pro zavádění a hrátky nejnáročnější = nafukovací dilda. V základu ale platí i pro klasické sexuální pomůcky určené pro zadeček – vždy s citem, pomalu a bez bolesti.

Pravidla pro zavádění kolíku:

  1. zavádět a vyndávat vyfouknuté.
  2. nafukovat až po zavedení,
  3. nafukovat by si měl ten který má zavedeno,
  4. nesmí být bolestivé,
  5. nesmí vklouznout,
  6. je velmi nepravděpodobné, aby to někomu „bouchlo“ zavedené. Tyto hračky se dají opravdu HODNĚ nafouknout.

U všech análních hraček nezapomínejte na lubrikaci. Nejlepší volbou jsou přímo anální lubrikační gely. Existují jak ve vodních bázích, tak i v silikonových, takže můžete vybírat, co hrdlo ráčí 😀

Kde ho koupit výhodně?