Tentokrát jsem si vybrala k recenzi nevibrační hračku typu análního kolíku s přísavkou. Ten se samozřejmě dá použít pro vaginální použití, tomu nic nebrání. „Nečekaně“ je to zase výrobek mé oblíbené firmy Fun Factory.

Jméno kolíku je Bandito a jak už název napovídá, tak to nebude žádný svaťoušek. Černý vlnkatý povrch je poměrně lákavý, stejně jako matné a lesklé přechody na povrchu kolíku. Tyto vlnky nejenom že vypadají dobře, ale mají za účel vás co nejvíce rozdráždit při přirážení. Jaká slečna by také odolala nenasednout na tohoto vyvinutého černého hřebce a pořádně se na něm povozit že?

Bandito vás neokrade, ale přinese vám zajímavé anální prožitky

Materiál análního kolíku od Fun Factory je jasný – lékařský silikon, který je hypoalergení. Tento materiál se používá u všech vibrátorů této německé firmy a má to svoje důvody. 100% silikon si po celou životnost hračky drží svůj tvar a také jeho povrch je dost příjemný.

Je oblíben také pro jeho pachovou i chuťovou neutralitu. Mám také pro vás jeden tip: silikon dobře přijímá teplo, takže po chvíli styku například s teplejší vodou je sám také ohřátý. Takže před samotným hraním si ho lehce nahřejte, přeci nechcete dorážet na studený kolík že?

Bandito od Fun Factory se na trh dostal ve dvou barevných variacích. První je černá, kterou jsem měla k dispozici já a druhá je jemně fialová, která si jistě najde také své fanoušky. Obě barvy jsou co do praktičnosti identické, takže zde už záleží jen na preferencích slečny, či pána.

Po mém vyzkoušení přísavky můžu prohlásit, že kolík Bandito se udrží na každém pořádném podkladu. V mém zkoušení byla lednička, vana, navlhčené kachlíky, či tvrzené sklo sprchového koutu. Takže po přitisknutí na podklad, bude Bandito držet a držet dokud vás pořádně neudělá.

Svým původním zaměřením je Bandito anální kolík, ale jeho rozměry 15 cm a průměr 3,3,5 cm jsou určené spíše pro zkušené harcovnice, jejich zadeček už má nějaké to „trénování“ za sebou. Rozhodně ho však doporučuju pro slečnu jako klasické dildo do vagíny. Výrazné vlnky vzbuzují poměrně libé pocity při pronikání a dosedání na kolík.

Mohu ho doporučit i ostatním (nejenom ženám)?

Pokud se najdou odvážnější pánové, tak si mohou také zkusit užít kolík Bandito od Fun Factory, ale pokud nemají předchozí zkušenosti s análním sexem, tak bych jim doporučila rozhodně menší hračku. Tato by jim mohla dát poměrně zabrat, ale bránit vám samozřejmě nebudu.

Klady

 •  

  Příjemná cena

 •  

  Kvalitní silikon

 •  

  Silná přísavka

 •  

  Výrazněji tvarovaný

 •  

  Drží tvar, ale je i příjemně pružný

Zápory

 •  

  Nenalezla jsem

Bohužel je tento kolík vyprodaný, ale můžete se podívat na jiné:

DO OBCHODU