Německý anální kolíček v prémiové kvalitě – RECENZE Bandito

Bandito - anální kolík od Fun Factory Tentokrát jsem si vybrala k recenzi nevibrační hračku typu análního kolíku s přísavkou. Ten se samozřejmě dá použít pro vaginální použití, tomu nic nebrání. „Nečekaně“ je to zase výrobek mé oblíbené firmy Fun Factory.

Jméno kolíku je Bandito a jak už název napovídá, tak to nebude žádný svaťoušek. Černý vlnkatý povrch je poměrně lákavý, stejně jako matné a lesklé přechody na povrchu kolíku. Tyto vlnky nejenom že vypadají dobře, ale mají za účel vás co nejvíce rozdráždit při přirážení. Jaká slečna by také odolala nenasednout na tohoto vyvinutého černého hřebce a pořádně se na něm povozit že?

Bandito vás neokrade, ale přinese vám zajímavé anální prožitky

Materiál análního kolíku od Fun Factory je jasný – lékařský silikon, který je hypoalergení. Tento materiál se používá u všech vibrátorů této německé firmy a má to svoje důvody. 100% silikon si po celou životnost hračky drží svůj tvar a také jeho povrch je dost příjemný.

Je oblíben také pro jeho pachovou i chuťovou neutralitu. Mám také pro vás jeden tip: silikon dobře přijímá teplo, takže po chvíli styku například s teplejší vodou je sám také ohřátý. Takže před samotným hraním si ho lehce nahřejte, přeci nechcete dorážet na studený kolík že?

Bandito od Fun Factory se na trh dostal ve dvou barevných variacích. První je černá, kterou jsem měla k dispozici já a druhá je jemně fialová, která si jistě najde také své fanoušky. Obě barvy jsou co do praktičnosti identické, takže zde už záleží jen na preferencích slečny, či pána.

Po mém vyzkoušení přísavky můžu prohlásit, že kolík Bandito se udrží na každém pořádném podkladu. V mém zkoušení byla lednička, vana, navlhčené kachlíky, či tvrzené sklo sprchového koutu. Takže po přitisknutí na podklad, bude Bandito držet a držet dokud vás pořádně neudělá.

Svým původním zaměřením je Bandito anální kolík, ale jeho rozměry 15 cm a průměr 3,3,5 cm jsou určené spíše pro zkušené harcovnice, jejich zadeček už má nějaké to „trénování“ za sebou. Rozhodně ho však doporučuju pro slečnu jako klasické dildo do vagíny. Výrazné vlnky vzbuzují poměrně libé pocity při pronikání a dosedání na kolík.

Mohu ho doporučit i ostatním (nejenom ženám)?

Pokud se najdou odvážnější pánové, tak si mohou také zkusit užít kolík Bandito od Fun Factory, ale pokud nemají předchozí zkušenosti s análním sexem, tak bych jim doporučila rozhodně menší hračku. Tato by jim mohla dát poměrně zabrat, ale bránit vám samozřejmě nebudu.

Klady

  • Příjemná cena

  • Kvalitní materiál

  • Silná přísavka

Zápory

  • Nenalezla jsem

Bohužel je tento kolík vyprodaný, ale můžete se podívat na jiné:

DO OBCHODU

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

Jeden komentář

  1. Podle fotek to vypadá na pěkného macka, který by se skvěle vyjímal v mé nově zrekonstruované koupelně. Pěkně ho nechat přisát na bok mé rohové vany a už se nechat jen unášet vlnami rozkoše, při přírazech až nadoraz. Hm to jsem se tak rozparádila, že se asi po něčem takovém poohlídnu. Díky za tip.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *