Za +14 let, co máme Lascivní.cz, jsme se společně naučili hodně praktik na úrovni, kdy věříme, že naše zkušenosti můžeme předávat dál. A z nich jsme už dříve postavili dost oblíbené vzdělávací e-booky, ale také i vícero 18+ návodných seriálů a kurzů.

A stejně tak jako bylo náročnější se samotnou aktivitu naučit, tak i chceme mít prostor a prostředky na budoucí zlepšování a rozšiřování jejich počtu a jít i do hloubky.

Placené internetové kurzy (jednorázově)

Proto jsou tyto praktické kurzy a seriály zpoplatněné (129 a 149 Kč = jednorázově = máte poté neomezený přístup k jejich obsahu, kdykoliv si vzpomenete. Odkazy na ně najdete níže v přehledu…

I jako součástí 18+ Prémium sekce (opakovaně)

Případně jsou vždy k dispozici i členům naší Lascivní Prémium sekce, která kromě těchto seriálů obsahuje i přístup k 18+ fotkám z testování v naší redakci. Tyto foky a videa také postupně přibývají, dle počtu nových recenzí a testů. 🙂

Oproti jednorázovým poplatkům za e-booky či kurzy, tato sekce je přístupná našim členům za průběžný měsíční poplatek 99 Kč.

Jak vypadají materiály v této sekci

Měsíční členství = pravidelné rozšiřování a naše díky za podporu!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

12 měsíců lascivního členství stojí jako 10 jednotlivých měsíců. Děkujeme za podporu:

A zde máme pro vás jejich přehled

1) Bondage / svazovací návod – 6 dílů + BONUS

Tento svazovací seriál jsme si pěkně užili s redakční subinkou – připravili jsme společně praktický návod, jak vybrat lana, jaké jsou základní uzly, pravidla bezpečnosti a prošli si ty nejzajímavější úvazy.

Postupně se jednotlivé díly rozvíjely, až nakonec jich máme 7. Rádi bychom ale jejich počet rozšířili – ať s novou subinkou/testinkou, nebo redakčním subíkem? To už uvidíme dle zájmu = hlavně vašeho zájmu. 🙂

Náš seriál foto/video návodů obsahuje úvazy jak trestné (kalhotky, armbinder), omezující (zápěstí, kotníky), tak spíše dekorativní (obě podprsenky, pavučina i želvička).

Objednejte foto-seriál svazování:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

2) Podvazování penisu – 4 díly

Obsah tohoto návodu pro nás připravil redakční gay tester MiNi, který vycházel ze svých zkušeností s podvazováním svých partnerů a milenců. Také ho konzultoval se svými známými z nočních klubů, kteří mají ještě větší hloubku znalostí a výrazně pomohli s výběrem vhodných materiálů, i jednotlivými postupy. Zde hraje velkou roli také síla utažení a samozřejmě i zdravotní aspekt!

Výsledkem jsou jak teoretické základy (první dva díly), tak finální 2 praktické metody
fotky + video) pro mužské podvázání – jak trestné, tak erekčně podporující. Do budoucna dle zájmu počítáme s nafocením/natočením dalších návodů na živém subíkovi a ideálně i rozšíření počtu návodů.

Objednejte foto-seriál podvazování:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Spolupracujeme: