Pokračujeme v návodu na podvazování penisu a varlat. V minulém díle jste se dozvěděli vše o důvodech podvazování a také jaké provázky/lana jsou k tomu nejlepší. Dnes si pojďmě říct ještě něco málo k bezpečnosti než přejdeme k samotnému návodu.

Doba podvázání – jak dlouho?

Samotné podvázání varlat a penisu není nijak bolestivé, opravdu záleží jen na síle utažení a délce obmotání. Varlata/penis nemějte přesto nikdy podvázané déle jak 20min, hrozí zde poškození např. topořivých tělísek a nebo jiných míst genitálu.

Opakuji, velmi zde záleží na síle utažení, je to individuální. Pokud se podvážete trochu více či méně, ale jen k lepšímu prožitku z „udělání se“, není zde, dle mého názoru, potřeba překračovat doporučovaný limit.

18+ inspirace jak vypadá podvazování

Jsou ale i pánové, kteří tuto záležitost berou více kulturně, tedy spíš jako módní doplněk a rádi si vyjdou do oblíbeného tématického podniku již podvázaní.

Zde je samozřejmě důležité zvolit utažení opravdu takové, aby „spodní vázanka“ vypadala sice skvěle, ale hlavně byla zásobena dostatkem čerstvé krve s kyslíkem. Takoví pánové se musí mít ale stále na pozoru a všímat si změn.

Pokud varlata nebo penis nemění barvu do hodně tmavé a nepřichází nepřirozená bolest nebo pocity, mělo by vše být v pořádku. Takovéto, spíše tedy estetické, podvázání může vydržet nositel i několik hodin. Není ale určitě na škodu čas od času se jednoduše převázat a mít jistotu. Pokud již cítíte silnější tlak v penisu, pomáha jednoduše nahnanou krev vrátit zpět jeho zmáčknutím.

Síla utažení – nepřehánějte to

Pánové a také dámy, kteří je budete případně podvazovat. Je dobré mít na paměti, že při této disciplíně je jistě namístě používat zdravý rozum. Genitálie jsou sice velmi odolný orgán, ale přesto nevydrží vše. Pokud to mátě rádi „tvrdě“, tak určitě nepřekračujte doporučenou dobu. Pokud pánové rádi výprask, přes kulky vážně opatrně, určitě nepoužívejte tvrdé pomůcky.

Když budete volit silné utažení a hodláte se udělat, tak se nenechte příliš unést. Může zde totiž dojít k takzvanému „suchému výstřiku“. V důsledku přerušení trubice nedojde k výstřiku, avšak ejakulát nebude čekat, až mu uvolníte cestu. Najde si jinou cestu, například do vašeho močového měchýře, kde vzhledem k jinému složení a pH může napáchat paseku v podobě různých infekcí.

Druhá varianta je, že se vrátí zpět k „výrobci“, tedy do varlat, což je dost bolestivá záležitost, doprovázená silným pálením. Pokud se vám toto stane, nemusíte ale hned panikařit. Když to není často opakovaná záležitost, mělo by si s tím tělo poradit.

Jak může vypadat výsledek PODVÁZÁNÍ z našich 2 NÁVODŮ:

Nechávejte si rezervu

Při častější praxi si tuto techniku už sami vypilujete k dokonalosti. Pro začátečníky však doporučuji nechávat si nejdříve trochu rezervu a provaz příliž neutahovat.

Myslete na to, že pokud si ho podvazujete v pozici „napůl žerdi“ a posléze dojde ke stopoření, síla utažení se logicky zvýší.

I samotná varlata mají svou hlavu. Čím více je odtahujete, tím více se mají tendenci stahovat zpět. Také je třeba zmínit, že na všech místech by mělo být utažení stejné. Když začnete např. utahovat zpočátku více, pak zas kousek méně a nakonec zase přitvrdíte, výsledek se bude míjet správnému účinku.

Ideální poloha – v sedě či ve stoje?

Aby vše viselo tak jak má, je nejleší provádět bondage ve stoje. Zkušenější a nebo ti šikovnější z nás bez problémů zvládají techniku i v sedě. Seďte při tom ale na kraji např. lavice tak, aby kulky visely přes okraj dolů.

Kolik stojí praktické návody?

Hygiena především!

Tak jako by jste nikomu nepůjčili svou zubní nit, tak ani tato „nit“ by se neměla půjčovat 🙂 Pro domácí hrátky je mít vlastní tkaničku jasná věc, ovšem je to často zapomínaná věc při návštěvách BDSM podniků. Přeci jenom se jedná o podvázání intimní oblasti, kde hrozí riziko přenosu různých infekcí a chorob. Takže na toto nezapomínat. Provázek si též čas od času hoďte do pračky.

Příště už pro vás máme první díl praktické části našeho podvazovacího návodu – máte se na co těšit:)

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

To oživení fotkami dost pomohlo, ty původní na umělém penisu ok, ale na živém to má větší efekt = jak se to obepíná, tlačí = jak je to vidět na prokreslení/žilkách. Pošlete pozdravy figuratérovi. Pěkný kus!

Díky moc, předáme pochvalu k modelovi Markovi, že se líbí a pomohl někomu naskočit do podvazovacího „crew“! 🙂

Spolupracujeme: