Dnes tu máme konečně první praktický díl z našeho návodu na podvazování pánského genitálu. V minulých částech jsme si osvětlili důvody pro podvázání, vhodné materiály a nakousli jsme velmi důležitou hygienu a bezpečnost při této netradiční svazovací kratochvíli.

A teď už nebudeme zdržovat a můžeme začít. Tento návod (podobně jako oblíbený BONDAGE seriál) je složený ze série fotografií a textového postupu. Oba materiály vás povedou krok za krokem a naučí vás, jak správně podvázat obě varlata – rychle a bezpečně.

NÁVOD – krok za krokem na fotkách

NÁVOD – textová verze

  1. Provázek rozdělte přiložením v jeho půlce na kořen penisu a veďte po obou stranách směrem dolů za varlata, kde provázek překřižte a veďte zpět nahoru nad kořen penisu (obr. 1-2)
  2. Nyní si chytněte oba konce provázku jednou rukou (obr.2) a výslednou mezerou protáhněte penis volnou rukou nahoru tak, aby jste napnutý provázek dostali těsně nad kulky (obr.3). Díky tomuto chmatu vám nebude překážet penis a kulky nebudou nikam utíkat.
  3. Nyní překřížený provázek veďte, těsně pod penisem, přes šourek směrem k sobě, až se dostanete za kulky a opět překřižte (obr.4) a už jen libovolně-krát obmotávejte šourek tam a zpět od zhora dolů. Dbejte na to, aby se vám mezi jednotlivé tahy neskřípnula kůže, to není vůbec žádoucí.
  4. Pokud už jste spokojeni s počtem obmotání, překřižte tkaničku za kulkami a veďte směrem nahoru nad kořen (obr.5)
  5. Udělejte tah křížem od sebe přes penis směrem dolů, před podvázané kulky (obr.6) a zpět nahoru. Nyní můžete párkrát obmotat penis, vznikne vám takový „límeček“ (obr.7). Pokud ale nechcete přiškrtit penis, není to nutné. Pak přeskočte rovnou na obrázek 8. a křížem veďte tah zpět k sobě směrem pod kulky, kde už zbývá udělat buď klasickou kličku a nebo dva až tři uzle (obr.9-10) (obr.9.2 – s límečkem).
  6. No a máte hotovo. Paráda ne? 🙂

Co máme příště v plánu? Dokončíme náš praktický návod druhou variantou podvázání, při které oddělíme varlata od sebe, takže budou samostatně svázaná.

Co říkáte na náš někokolika-dílný návod? Chtěli jste se naučit tuto praktiku? Nebo ji umíte a rádi byste nám něco doporučili? Napište nám do komentářů, co říkáte na tento návod.

Redakce Lascivní.cz nezodpovídá za případné zdravotní následky, které mohou vzniknout nesprávným postupem, nedodržením bezpečnostních pravidel a jiných externalit.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

ja to taky zkusil.je to bomba.nemam vedle sebe manzelku ale az bude vyzkousim na ni.ted jsek zkusil onanii a je t pecka.jen se zeptm.kdy to sundavat a jestli treba pri normalnim treninkovem noseni to nejak vaddi

Zdravím, těší nás, že váš podvazování penisu/varlat tak zaujalo. ALE u této praktiky musíte být VELMI opatrný ohledně síly a času zaškrcení, určitě to není na běžné nošení! Bezpečnost a dobu podvázání jsme rozebírali v druhém díle.

Erotický scénář pro otroka: tak podvázat koule je nejlépe tkaničkou od bot … je dlouhá a tolik neškrtí. A análek dlouze po vypláchnutí, čistý musí bejt. Masírovat a zasouvat od prstů až po robertka… větší a větší. Hodně mazat a masírovat dokud se anál neuvolní … je tam na začátku konečníku takové jakoby (S ) esko a to se musí pomalu narovnávat až tě to pustí do análku a pak už to jde .

Zajimave. Rovnou jsem to na sobe vyzkousel a je to prijemny pocit. Jen nevim, je lepsi podvazovat stoporeny penis nebo muze byt i bez erekce ve chvili podvazovani? A nevadi to pak pri pohlavni styku?

Rozhodně ztopořený, protože těžko správně odhadnete vhodné stáhnutí penisu před erekcí. Při pohlavním styku například podvázání varlat nevadí, ale nemuselo by být příjemné je mít silně podvázané během ejakulace – mohlo by se tím ztížit „odchodu“ spermií z varlat a to by nemusel být nejpříjemnější pocit.

Spolupracujeme: