Dnes tu máme konečně první praktický díl z našeho návodu na podvazování pánského genitálu. V minulých částech jsme si osvětlili důvody pro podvázání, vhodné materiály a nakousli jsme velmi důležitou hygienu a bezpečnost při této netradiční svazovací kratochvíli.

A teď už nebudeme zdržovat a můžeme začít. Tento návod (podobně jako oblíbený BONDAGE seriál) je složený ze série fotografií a textového postupu. Oba materiály vás povedou krok za krokem a naučí vás, jak správně podvázat obě varlata – rychle a bezpečně.

Foto-NÁVOD – krok za krokem na fotkách

NÁVOD – textová verze

  1. Nyní překřížený provázek veďte, těsně pod penisem, přes šourek směrem k sobě, až se dostanete za kulky a opět překřižte (obr. 4) a už jen libovolně-krát obmotávejte šourek tam a zpět od zhora dolů. Dbejte na to, aby se vám mezi jednotlivé tahy neskřípnula kůže, to není vůbec žádoucí.
  2. Pokud už jste spokojeni s počtem obmotání, překřižte tkaničku za kulkami a veďte směrem nahoru nad kořen (obr. 5)
  3. Udělejte tah křížem od sebe přes penis směrem dolů, před podvázané kulky (obr. 6) a zpět nahoru. Nyní můžete párkrát obmotat penis, vznikne vám takový „límeček“ (obr. 7). Pokud ale nechcete přiškrtit penis, není to nutné. Pak přeskočte rovnou na obrázek 8. a křížem veďte tah zpět k sobě směrem pod kulky, kde už zbývá udělat buď klasickou kličku a nebo dva až tři uzle (obr. 9-10) (obr. 9.2 – s límečkem).
  4. No a máte hotovo. Paráda ne? 🙂

2 VIDEO návody pro úvaz:

Výsledný úvaz na těle Marka N.

Kolik stojí?

A co příště?

Co máme příště v plánu? Dokončíme náš praktický návod druhou variantou podvázání, při které oddělíme varlata od sebe, takže budou samostatně svázaná.

Co říkáte na náš někokolika-dílný návod? Chtěli jste se naučit tuto praktiku? Nebo ji umíte a rádi byste nám něco doporučili? Napište nám do komentářů, co říkáte na tento konkrétní postup. A jestli máme přidat další, třeba vám 2 praktické techniky nebudou stačit, když se s „ním“ pořádně vyřádíte, či ho potrápíte.

Redakce Lascivní.cz nezodpovídá za případné zdravotní následky, které mohou vzniknout nesprávným postupem, nedodržením bezpečnostních pravidel a jiných externalit.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

Video fajn, praktické z pohledu protějšku, takže toho kdo to bude nejčastěji vázat = dobrý nápad, původně jsem si kupoval tu verzi bez něj, ale je super, že jste to do něj stejně přidali, takže mi to jen přiskočilo do mailu a mohli jsme si to znovu porjít. My hodně experimentujeme s tloušťkami/tvary těch tkaniček, aby to mohlo se více/méně utahovat. Díky,snad budou další dílky. Zdraví Míša a Radek

Díky moc za pochvalu – souhlas, video dá větší kontext k tomu, co se má v daném okamžiku dít a při vázání to dost pomáhalo. Také jsme se inspirovali z videa a našich zkušeností s kolegy.

ja to taky zkusil.je to bomba.nemam vedle sebe manzelku ale az bude vyzkousim na ni.ted jsek zkusil onanii a je t pecka.jen se zeptm.kdy to sundavat a jestli treba pri normalnim treninkovem noseni to nejak vaddi

Zdravím, těší nás, že váš podvazování penisu/varlat tak zaujalo. ALE u této praktiky musíte být VELMI opatrný ohledně síly a času zaškrcení, určitě to není na běžné nošení! Bezpečnost a dobu podvázání jsme rozebírali v druhém díle.

Souhlas, tady je na místě plná opatrnost, raději méně utáhnout a hlavně vždy sledovat. Pozor na to!

Souhlas, celé téma bondage i podvazování je citlivé a musíte dávat pozor – na úhel, sílu utáhnutí, kde vedete lano/tkaničku. Dávejte určitě pozor. 🙂

Erotický scénář pro otroka: tak podvázat koule je nejlépe tkaničkou od bot … je dlouhá a tolik neškrtí. A análek dlouze po vypláchnutí, čistý musí bejt. Masírovat a zasouvat od prstů až po robertka… větší a větší. Hodně mazat a masírovat dokud se anál neuvolní … je tam na začátku konečníku takové jakoby (S ) esko a to se musí pomalu narovnávat až tě to pustí do análku a pak už to jde .

Zajimave. Rovnou jsem to na sobe vyzkousel a je to prijemny pocit. Jen nevim, je lepsi podvazovat stoporeny penis nebo muze byt i bez erekce ve chvili podvazovani? A nevadi to pak pri pohlavni styku?

Rozhodně ztopořený, protože těžko správně odhadnete vhodné stáhnutí penisu před erekcí. Při pohlavním styku například podvázání varlat nevadí, ale nemuselo by být příjemné je mít silně podvázané během ejakulace – mohlo by se tím ztížit „odchodu“ spermií z varlat a to by nemusel být nejpříjemnější pocit.

Spolupracujeme: