Dnes tu máme konečně první praktický díl z našeho návodu na podvazování pánského genitálu. V minulých částech jsme si osvětlili důvody pro podvázání, vhodné materiály a nakousli jsme velmi důležitou hygienu a bezpečnost při této netradiční svazovací kratochvíli.

A teď už nebudeme zdržovat a můžeme začít. Tento návod (podobně jako oblíbený BONDAGE seriál) je složený ze série fotografií a textového postupu. Oba materiály vás povedou krok za krokem a naučí vás, jak správně podvázat obě varlata – rychle a bezpečně.

NÁVOD – krok za krokem na fotkách

NÁVOD – textová verze

  1. Provázek rozdělte přiložením v jeho půlce na kořen penisu a veďte po obou stranách směrem dolů za varlata, kde provázek překřižte a veďte zpět nahoru nad kořen penisu (obr. 1-2)
  2. Nyní si chytněte oba konce provázku jednou rukou (obr.2) a výslednou mezerou protáhněte penis volnou rukou nahoru tak, aby jste napnutý provázek dostali těsně nad kulky (obr.3). Díky tomuto chmatu vám nebude překážet penis a kulky nebudou nikam utíkat.
  3. Nyní překřížený provázek veďte, těsně pod penisem, přes šourek směrem k sobě, až se dostanete za kulky a opět překřižte (obr.4) a už jen libovolně-krát obmotávejte šourek tam a zpět od zhora dolů. Dbejte na to, aby se vám mezi jednotlivé tahy neskřípnula kůže, to není vůbec žádoucí.
  4. Pokud už jste spokojeni s počtem obmotání, překřižte tkaničku za kulkami a veďte směrem nahoru nad kořen (obr.5)
  5. Udělejte tah křížem od sebe přes penis směrem dolů, před podvázané kulky (obr.6) a zpět nahoru. Nyní můžete párkrát obmotat penis, vznikne vám takový „límeček“ (obr.7). Pokud ale nechcete přiškrtit penis, není to nutné. Pak přeskočte rovnou na obrázek 8. a křížem veďte tah zpět k sobě směrem pod kulky, kde už zbývá udělat buď klasickou kličku a nebo dva až tři uzle (obr.9-10) (obr.9.2 – s límečkem).
  6. No a máte hotovo. Paráda ne? 🙂

Co máme příště v plánu? Dokončíme náš praktický návod druhou variantou podvázání, při které oddělíme varlata od sebe, takže budou samostatně svázaná.

Co říkáte na náš někokolika-dílný návod? Chtěli jste se naučit tuto praktiku? Nebo ji umíte a rádi byste nám něco doporučili? Napište nám do komentářů, co říkáte na tento návod.

Redakce Lascivní.cz nezodpovídá za případné zdravotní následky, které mohou vzniknout nesprávným postupem, nedodržením bezpečnostních pravidel a jiných externalit.