S menší přestávkou pokračujeme ve foto-návodu na erotickou bondáž. K “naučení” nám zbývají už jen 2 úvazy – pavučina a želví krunýř. Dnes vás naučíme pavučina, která je na pohled velmi líbivá.

Jaká lana potřebujete pro úvaz Pavučina

Pro tento úvaz potřebujete 2 kusy rozdílně dlouhého lana. Kratší lano může být dlouhé 2 metry – delší lano minimálně 5 metrů. Využili jsme pro úvaz Pavučina lano pro bondage, které jsme dříve testovali.

Jak vytvořit Pavučinu z bondáž lana

  1. Kratší lano si přehneme na půl a vždy po cca 10 cm uděláme uzel – viz foto 1. Je důležité, aby si ho subinka držela na hrudi.
  2. Delší lano provlékneme horním očkem kratšího lana – to stále zůstává na hrudi subinky. Delší lano povedeme oběma konci kolem krku až na záda. Když podržíte dlouhé lano na zádech (jak dělá subinka na našich fotkách), mělo by kratší lano na hrudníku držet.
  3. Začneme „splétat“ pavučinu kolem těla. Dlouhé lano ze zad vedeme pod pažemi a provlékneme dalším očkem. Zpět ho vedeme znovu na záda, kde ho překřížíme a pokračujeme k dalšímu kroku.
  4. Opět vedeme lano dopředu – tentokrát podél boků – mělo by orámovat ňadra zespod. Zde podvlékneme dalším očkem a vedeme zpět na záda. Doporučujeme vždy jedno očko pro jedno provléknutí – výsledný ornament na těle vypadá lépe.
  5. Další kroky jsou stejné jako předchozí – překřížené lano ze zad provlékáme očky do té doby, dokud nám žádné nezbydou. Nakonec lano zavážeme pevným uzlem na zádech a máme HOTOVO.

Bondage pavučina na živém těle – foto-návod

Postupujte od první fotky a posouvejte se mezi nimi šipkami na klávesnici:

Čím více uděláte uzlů na kratším laně na hrudníku, tím bude vzorek pavučiny na těle subinky jemnější (a svíravější). Tento úvaz není určen k znehybnění subinky (suba), ale spíše jen k dekorativnímu účelu – z lana máte pěkné “bodíčko”. Zbylý provaz po zauzlování úvazu můžete použít například ke svázání zápěstí, které dodá tomuto úvazu na praktičnosti. Pak už máte krásně připravenou subinku, bezmocnou a připravenou k jakémukoliv hraní.

Příště tu máme poslední díl návodu Jak na BONDAGE s provazy. Bude to úvaz náročnější úvaz podobný želvímu krunýři.

Více bondážních návodů

Redakce Lascivní.cz nezodpovídá za případné zdravotní následky, které mohou vzniknout nesprávným postupem, nedodržením bezpečnostních pravidel a jiných externalit.