Máme tu další díl našeho návodu Jak na BONDAGE – tentokrát je to rychlý úvaz nazývaný Armbinder. Jak název napovídá, tak znehybní především ruce (arms) a to za zády, takže subík/subinka nebudou mít možnost se bránit.

Čím svázat ruce za zády?

Úvaz je poměrně rychlý a jednoduchý, ale přesto poměrně dost účinný a pevný. Kolik potřebujeme lana? Přibližně kus 6,5 metru. Můžete použít i delší, ale přebyde vám. Můžete ho ale použít k dalšímu svázání – například navázat na tento úvaz metodou hogtie (tedy kozelcem). Máme pro tento úvaz připravené lano z našeho testu provazů a pásek na bondage.

Jak svázat ruce za zády – armbind úvaz

  1. Nejdříve je nutné svázat zápěstí za zády – využijte klasický úvaz na zápěstí, který jsme vás učili v prvním díle tohoto návodu – zde: Jak na BONDAGE – návod 1 – svázání zápěstí a kotníků.
  2. Poté veďte lano přes hranu paže. Na hrudníku ho veďte nad prsy. Obtáhněte lano zpět stejným způsobem přes druhou paži. Abyste lehce tyto lana provlékli na zádech, je nutné levé lano prstem lehce přitáhnout k páteři. Díky tomu bude obmotání druhého lana jednodušší. Teď byste měli mít na zádech subinky linii lan, která připomíná písmeno V.
  3. Volnými konci lana přitáhněte k sobě paže – tentokrát na předloktí (těsně před loktem). Tato část úvazu není nejpříjemnější, je poměrně „svazující“.
  4. V dolní části zad vzniklo překřížení lan, které využijete k zpevnění celého úvazu – zde volné konce zauzlujete právě do toho překřížení – stačí klasický uzel. Tímto uzlem zajistíte pevnost (až svíravou) celého úvazu.
  5. Volné konce lan veďte těsně nad loktem přes hranu paže směrem dopředu – tentokrát prsa nadzvednete spodní linkou lana (budou orámována shora i zdola). Lano veďte zpět přes druhou hranu paže až na záda. Zde ho zauzlujte znovu do překřížení na zádech a… Hotovo.

Úvaz za úvazem za zády – foto-návod

Postupujte od první fotky a posouvejte se mezi nimi šipkami na klávesnici:

Co se subinkou dále?

Máte bezmocnou subinku, která se z takového úvazu těžko dostane. Můžete vyvádět až do aleluja s jejím poslušným tělem.

Prsa jsou pěkně orámována pevným úvazem a jsou plně k dispozici k hrátkám (hlazení, dráždění, svorky, důtky, podtlakovky, … jak je libo). V příštím díle se naučíte uvazovat tzv. Pavučinu – elegantní úvaz, který vytváří dekor pavučiny.

Více bondážních návodů

Kolik stojí?

Redakce Lascivní.cz nezodpovídá za případné zdravotní následky, které mohou vzniknout nesprávným postupem, nedodržením bezpečnostních pravidel a jiných externalit.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 6 názorů

Pěkně pevný, díky moc, šel jsem podle fotek v kurzu a na první dobrou jsem ji svázal. Krásně a pevně. Hezky si pak klekla… ale zbytek jistě znáte se svorkami a kouřením, že? Díky ještě jednou :)) Užili jsme si to oba.

Děkujeme mockrát za zkušenost s naším kurzem = máme radost! 🙂 Užívejte si ho i dál! A dejte pak vědět třeba zážitky s těmi úvazy, určitě si je my v redakci i čtenáři rádi pročtou… a zafantazírují!

Hezký den, hledám techniku bondage kdy bych připoutal partnerku k posteli.

To se bude odvíjet od typu postele – když máte bočnice či pelestě, tak to nebude problém jednoduchým úvazem…

bohužel bočnice nejsou,ale mám to už vymyšlené
hledám vesměs polohy kdy partnerka se nemůže hýbat a já bych se dostal do každého jejího otvoru bez problémů
některé polohy jsou k tomu nevhodné a nereálné
alespoň podle toho co objevuji na netu

Pak by šlo případně protáhnout lano spodem postele, případně přivázat k nohám – poloha do x (zezadu) s podloženým břichem by byla zábavná – ruce a nohy přivázat roztažené k jednotlivým rohům postele. Případně je dobré svázat zápěstí levé ruky k levému kotníku a pravou ruku k pravém kotníku – bránit se moc nemůže.

nemám v tomto moc fantazie a proto je vždy pro mne lepší foto či videoinstruktáž jak přesněji na to
s partnerkou začínáme
dáme na váš tip

Zkuste to, mám to vyzkoušené – dá se dost inspirovat z nějakých femdom, bdsm porno snímků, tam je inspirace habaděj i pro postele.

Zdravím,

moje žena projevila zájem o svazování a tak koukám po nějakých těch možnostech do začátku a tato stránka je zatím nejlepší co jsem našel pro mě jako nováčka v tomto směru 🙂 Budete mít nové foto-návody?

Hezký den,

děkujeme za váš zájem (nejste ani jediný) – bohužel už nemáme po ruce tak fotogenickou subinku, která by se ráda nechala svázat, takže nové díly jsou v nedohlednu – ale měli jsme je v plánu, máme vybrané i konkrétní nové úvazy, ale není na kom fotit 🙂

zdravim hledam navody na podvazovani ptaka a varlat. pomuzete s nasmerovanim? vim ze tu byly nejake, ale nemuzu je najit aktualne. diky za reakci

Zdravím – můžete začít zde: https://www.lascivni.cz/navody/jak-spravne-podvazat-varlata-a-penis-navod-i/ a pokračujte na další díly 🙂

Hezký den, to bohužel nemám – v návodech na bondage jsme se věnovali jen klasickým úvazům jen na těle – plus zde hodně záleží na typu postele. Také na vašich možnostech co se týče pomůcek – ideální na to bude samozřejmě lano (pokud možno delší třeba 5 a více metrů), ale i s pouty se dá dobře vyhrát. Ještě s rozporkou by mohla být také zábava.

Dobry den jen bych mel dotaz jesli jsou zde nejake obraky jak privazat zenu k posteli?

Spolupracujeme: