Máme tu další díl našeho návodu Jak na BONDAGE – tentokrát je to rychlý úvaz nazývaný Armbinder. Jak název napovídá, tak znehybní především ruce (arms) a to za zády, takže subík/subinka nebudou mít možnost se bránit.

Čím svázat ruce za zády?

Úvaz je poměrně rychlý a jednoduchý, ale přesto poměrně dost účinný a pevný. Kolik potřebujeme lana? Přibližně kus 6,5 metru. Můžete použít i delší, ale přebyde vám. Můžete ho ale použít k dalšímu svázání – například navázat na tento úvaz metodou hogtie (tedy kozelcem). Máme pro tento úvaz připravené lano z našeho testu provazů a pásek na bondage.

Jak svázat ruce za zády – armbind úvaz

  1. Nejdříve je nutné svázat zápěstí za zády – využijte klasický úvaz na zápěstí, který jsme vás učili v prvním díle tohoto návodu – zde: Jak na BONDAGE – návod 1 – svázání zápěstí a kotníků.
  2. Poté veďte lano přes hranu paže. Na hrudníku ho veďte nad prsy. Obtáhněte lano zpět stejným způsobem přes druhou paži. Abyste lehce tyto lana provlékli na zádech, je nutné levé lano prstem lehce přitáhnout k páteři. Díky tomu bude obmotání druhého lana jednodušší. Teď byste měli mít na zádech subinky linii lan, která připomíná písmeno V.
  3. Volnými konci lana přitáhněte k sobě paže – tentokrát na předloktí (těsně před loktem). Tato část úvazu není nejpříjemnější, je poměrně „svazující“.
  4. V dolní části zad vzniklo překřížení lan, které využijete k zpevnění celého úvazu – zde volné konce zauzlujete právě do toho překřížení – stačí klasický uzel. Tímto uzlem zajistíte pevnost (až svíravou) celého úvazu.
  5. Volné konce lan veďte těsně nad loktem přes hranu paže směrem dopředu – tentokrát prsa nadzvednete spodní linkou lana (budou orámována shora i zdola). Lano veďte zpět přes druhou hranu paže až na záda. Zde ho zauzlujte znovu do překřížení na zádech a… Hotovo.

Úvaz za úvazem za zády – foto-návod

Postupujte od první fotky a posouvejte se mezi nimi šipkami na klávesnici:

Máte bezmocnou subinku, která se z takového úvazu těžko dostane. Můžete vyvádět až do aleluja s jejím poslušným tělem. Prsa jsou pěkně orámována pevným úvazem a jsou plně k dispozici k hrátkám (hlazení, dráždění, svorky, důtky, … jak je libo). V příštím díle se naučíte uvazovat tzv. Pavučinu – elegantní úvaz, který vytváří dekor pavučiny.

Více bondážních návodů

Redakce Lascivní.cz nezodpovídá za případné zdravotní následky, které mohou vzniknout nesprávným postupem, nedodržením bezpečnostních pravidel a jiných externalit.