Rozšiřujeme původní sérii foto/video návodů o novou část, která byla u našich čtenářů extrémně poptávaná, a tou je (či spíše jsou) lanové kalhotky. Přesněji takové, které si sami můžete vyrobit díky lanu na svazování a poslušné subince, která vám při vázání pěkně podrží.

Provazové kalhotky jsou zajímavou rekvizitou, kterou můžete využít při BDSM hrátkách, konkrétně při bondage (svazování).

Jak si je vytvořit jednoduše doma?

Jak uvázat provazové kalhotky (FOTO návod)

K vytvoření kalhotek potřebujete nejméně 3 metry provazu. Ideální je tloušťka zhruba 6 mm. Vázat začínáme zhruba v prostřední části provazu.

  1. Provaz následně obtočíme kolem pasu a zafixujeme ambulantním uzlem na zádech. Poté oba konce provazu vedeme směrem dolů v partiích mezi půlkami. Následně na obou koncích společně uvážeme uzel.
  2. První uzel by měl vyjít tak, aby dosahoval asi do dolní třetiny hýždí.
  3. Druhý uzel pak po napnutí a protažení provazu v oblasti mezi nohama bude vycházet přímo na poštěváček. Provazy je zapotřebí pečlivě usadit mezi stydké pysky.
  4. V přední části je pak potřeba provazy opět rozdělit a vést je směrem nahoru.
  5. V partiích boků konce následně uvážeme k provazu, který je veden kolem pasu.
  6. Posléze pokračujeme ve směru šikmo přes hýždě a konce přivážeme k uzlu.

Provazy je vhodné během vázání mírně napínat. Správně mají tělo pevně obepínat, nikdy by však neměly vyloženě škrtit.

Kvalita provedení vázání je skutečně důležitá, díky tomu si celou akci váš protějšek náležitě užije.

Jak jsou praktické?

Jejich principem je, aby pevně obepnuly subinčin klín a při ideálním utažení ho také stimulovaly.

Jak samotným tlakem při stání či držení vhodné polohy (třeba v kleče u dveří, kdy na vás čeká coby poslušný mazlíček), nebo na tajňačku pod šaty při venkovní procházce (či venčení) vašeho poslušného miláčka.

Nejen úvaz na doma…

Aneb jak je vzrušující, že jde ven naostro a ještě k tomu s lany v klíně, které výrazně tlačí na poševní vchod i poštěváček

A ještě k tomu se pravděpodobně zvenku rýsují na siluetě samotných šatů, takže okolí si možná dovtípí, co má vaše drahá polovička tzv. „Na sobě“?

Při pohybu subinka jasně pochopí, proč na dvou (vhodných) místech jsou právě uzlíky – ty správně tlačí na citlivá místečka a rozhodně ji nenechají v klidu. Spíše po procházce, nebo dokonce při ní vás bude prosit, ať si ji rovnou znásilníte, že už to nemůže vydržet.

Vyzkoušeno za vás… mimochodem nejen jednou.

Lanové uzlíky jako nepříjemný „domácí“ trest?

Podobný princip dráždění a trápení se dá použít ve formě trestu kdy se v interiéru mezi 2 body napne lano právě s takovými uzlíčky. A samozřejmě aby bylo ve výšce, kdy ho má subinka přímo na kundičce a každý posun vpřed či zad i dráždí.

Jak si ještě zpestřit BDSM praktiky?

Uvázat provazové kalhotky je velmi jednoduché. Zároveň existují i další možnosti, jak tuto techniku dále rozšířit. Zcela nepochybně si tak oba při BDSM hrátkách užijete spoustu zábavy.

Provazové kalhotky mohou být „vstupenkou“ k dalším svazovacím technikám.

Přirozeně je lze také doplnit o další erotické pomůcky, jako jsou vibrátory či anální kolíky. V rámci BDSM se pro další hrátky hodí i roubíky či masky. Zpestřit si můžete aktivitu i použitím kolíčků na bradavky.

V mnoha erotických návodech nechybí kromě kalhotek též provazová podprsenka.

Ta slouží k efektnímu zdůraznění poprsí a její uvázání navíc opět nepředstavuje nijak složitý úkol. Návod na dvě varianty této podprsenky jsme připravili už dříve, viz odkazy níže.

Více bondážních návodů

Kolik stojí?

Tím náš svazovací seriál končí… nebo ne?

Příprava, focení i úprava fotek tohoto svazovacího foto/video seriálu nás rozhodně bavila. A jako celek jsme ji připravili v rozmezí několika měsíců. Tím ale naše spolupráce se redakční subinkou usnula.

Myslíte, že je to škoda? Chtěli byste další 18+ pokračování?

Dejte nám to vědět do komentářů či zpráv = třeba se ledy pohnou a budeme moci připravit další svazovací pokračování. Třeba i nabídněte sebe, coby testovací subjekt = nebo svou subinku? To už necháme na vás. 🙂

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

Díky, už mi to odemčení návodu po platbě šlo – měl jsem zresetované heslo a proto jsem se nemohl přihlásit tím původním, co mi přišlo po zaplacení přístupu. Dík

Děkujeme mockrát za zprávu – máme radost, že už vše funguje jak má. Užijte si celý bondage kurz a dejte vědět, jak jste spokojený!

Díky za tenhle díl, chyběl mi nějaký polotrestný, který ale zároveň nějak vypadá. Ale příště bych zkusil přefotit s jiným lanem. TO černé bavlněné je ok, ale s konopným by to mělo jiné grády – i právě tu trestnost s uzlíkem v klíně při chození. My jsme ho využili na ven, v kombinaci s vibračním motýlkem = neklouzal nikam a dobře držel i při chůzi po schodech = doporučuji.

Rozumíme – celá série bondage návodů co tu máme, je stavěná spíše na dekorativní úvazy, protože za nás jsou bezpečnější (jak nepracují tolik s tlakem, užšími/pevnějšími úvazy a uzly, …) a pro laika více srozumitelnější v internetové podobě. Dnes by to bylo vhodnější mít do hloubky v podobě off-line kurzu, ale to je téma, které rádi přenecháme zkušeným riggerům, kteří vám dají reálný kontakt a živou zpětnou vazbu na vaše vázání. Naše série je spíše pro začátečníky a ty, kteří se stydí o své zálibě v svazování partnera mluvit, či chodit na setkání, bondage session, Rope Spirit apod.

A díky za ten tip s motýlkem do „kalhotek“, také jsme jich pár testovali https://www.lascivni.cz/tag/vibracni-motylci/ – pěkný nápad! 🙂

supr, na českém netu není moc popsaných postupů na svazování a ten váš je hodně laicky popsaný a díky tomu srozumitelný – více takových. nebudete zase pokračovat? Určitě bychom s přítelkyní další vyzkoušeli ..

Děkujeme Andy za pochvalu = souhlasíme, ta laická až triviální forma vychází z toho, že to byly naše první úvazy, takže jsme to společně objevovali a v danom okamžiku i sdíleli, takže proto je to tak polopatické a asi i díky tomu srozumitelné i ostatním = takže to splnilo určitě záměr a máme z toho stále radost.

I z toho, že se i po letech z toho učí další zájemci o riggerství = byť naše návody jsou hodně začátečnické a zpětně vidíme chyby v konkrétních místech, třeba se někdy dostaneme k přefocení, nebo spíše nafocení/natočení nových úvazů.

Jen najít další svolnou testinku/subinku pro takovou menší brigádu O:).

Děkujeme s přítelkyní za tento návod, srozumitelný, jasný a máte krásnou testinku – ještě jednou děkujeme za osvětlení! O:-))

Zdravíme MichLe,

my mockrát děkujeme za pochvalu – nejen návodu, ale i tehdejší testinky na focení. Ta byla u všech našich bondážních návodů a nemůžeme si její práci vynachválit.

Spolupracujeme: