Roubíků a hraček pro (hezké) trápení svého protějšku není nikdy dost, takže jsme si vybrali u Růžovýslon.cz nový kousek do sbírky. Je to nerezový „pavoučí“ roubík Iron Spider a tohle je jeho recenze.

Velmi náročný, ač na to nevypadá – jeho hlavní síla (a nepříjemnost) je v O kroužku, který musí sub držet v ústech. Právě z tohoto kroužku vychází čtveřice „pavoučích“ nohou, díky kterým tento roubík dostal své jméno (neboli v originále spider gag).

Jak na nás pavoučí roubík působí? Marek N.

Zpracování pásku mě zklamalo – na fotkách vypadá koženě, dle výrobce je to pravá hovězí kůže, ale v reálu mě o svých kvalitách nepřesvědčila . K tomu je doplněná ne-vábně a ne-silně vypadající přezkou z pochybného metalického materiálu.

Naštěstí pro naše potřeby pásek i přeska dobře drží a hlavně O kroužek s nožkami vypadá jako reálná nerezová ocel – je mi záhadou, proč čisté hrany a stejný materiál není všude.

VIDEO z rozbalování v redakci

Je ne/ideální na orál

Bohužel vnitřní průměr kroužku (3,8 cm) nám nedovolil si užít orál jak jsme plánovali – špička žaludu se dostala dovnitř a subinka ho mohla lízat, ale více do hloubky to prostě nešlo. Samozřejmě je to subjektivní situace, záleží na průměru penisu – třeba vám se může vejít. Ale jazyk zevnitř ven projde v pohodě, takže vás může alespoň lízat – dle libosti či rozkazu.

Zjistěte kolik stojí Pavoučí roubík
ZJISTIT CENU

Užijí si ho hlavně muži (nebo jejich protějšky)

Průměr O kroužku je u tohoto modelu vhodný spíše pro ty, kteří mají větší ústa – takže hlavně pro muže. Subinka si nošení roubíku moc neužívala – ne že bych jí to svázáním do kozelce ulehčil a drážděním klína silnou masážní hlavicí Powerbullet a 2 prsty v klíně jakbysmet. Užívala si to jako nikdy, ale pohodlí moc neměla.

Ne že bych já byl jindy v jednodušší pozici – na zádech, s zápěstími spoutanými vedle kotníků zvenku (díky dvojitým koženým poutům, které jsme také teď recenzovali), podvázaným penisem a s 2 nalubrikovanými prsty na prostatě.

A samozřejmě s roubíkem dost natěsno utaženým – tak jako u všech roubíků co dostávám. Už jsem si na takovou přísnou „péči“ zvykám… Ne že bych měl na výběr. Stejně o takové zacházení vždycky poprosím na všech 4, tak si nemám co stěžovat.

Jak to vidí ONA

Už když jsem ho viděla na obrázku, lekla jsem se. Roubíčky nepatří mezi moje oblíbence. Moje zděšení se trochu prohloubilo, když jsem ho viděla naživo – byl hrozně velký v průměru, a taky jsem se trochu bála těch ostnů. Takže bylo jasné, že poprvé ho vyzkouším na partnerovi.

Když jsem přišla na řadu já, byla jsem nervozní – rozmlouvala jsem ho partnerovi a všemožně jsem se snažila ho nedostat. Čím víc jsem se snažila ho nedostat, tím víc mi bylo jasné, že se na to partner těší.

Průměr je na moji pusu opravdu veliký a ten kov, který se dotýká zubů, taky není nic příjemného. Chápu, že ve chvíli, kdy máte mít nasazený roubík se nemáte cítit pohodlně, ale tohle bylo už trochu moc.

Naštěstí jsem asi podprůměr, protože mi roubík byl docela veliký, takže jsem si ho mohla snadno sundat (když se partner nedíval) a zase nasadit. A díky tomu mému „podprůměru“ nemůžu hodnotit ani ostny, protože se mého obličeje ani nedotkly.

Budeme roubíček používat? Za mě rozhodně, ale jenom na partnerovi:)

Jak se nám líbil?

Je nepříjemný, protože hlavně rozpíná čelist od sebe, tedy vám může zaklesnout za zuby a ne běžně u rtů jako u klasických roubíků. Tenhle kousek nás dost baví, na pohled vypadá nebezpečně a on je nakonec „jen“ nepříjemný na nošení = což splňuje zadání.

Klady

Zápory

Velmi náročný O kroužek Na pohled horší zpracování pásku a přezky
Těsnost utažení
Nerezová ocel
Nepříjemný vzhled
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

RECENZE od Mladých Sexblogerů = roubík Iron Spider

Máte rádi lehké SM hrátky? Tak recenze  Pavoučího roubíku je určena právě pro Vás.

Vzhledově se jedná o velice povedený kousek! Řemínek je univerzální, a měl by vyhovovat každému. Jen je třeba zmínit, že max. délka činí 62 cm. Řemínek je z měkké hovězí kůže.

Ramínka a kroužek jsou z chirurgické oceli. Chirurgická ocel je velice dobře snášena. Jen dejte pozor při hrátkách na zuby!!!

18+ fotky z testování:

Hodnocení:

Co se týče průměru kroužku, tak pozor na průměr partnerova penisu! Pokud je více než 3,8 cm, tak ho asi nejspíš nevsune do úst. Důležité jsou sliny na partnerovo penisu! Jinak bude penis drhnout o kroužek… A to není zrovna dvakrát příjemné.

Roubík Iron Spider, je velice povedená hračka! Dokáže oživit milostné hrátky! Rozhodně doporučujeme zařadit do výbavy Vaší herny.

Klady

Zápory

Kvalita použitých materiálů Možnost nalomení zubu
Nadčasový vzhled
Průměr kroužku
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Páni, hezký kousek a hezky vyfocená subinka když jsem viděl, že to bude recenze roubíku, čekal jsem, jestli bude i nasazený na fotkách/videu O:)

Spolupracujeme: