Na tyhle svorečky jsem se těšil, protože nabízejí úplně jinou konstrukci než ty běžné „nůžkovité“ řekněme. Ty jsme testovali roky zpět a stále je používáme = jsou funkční a zábavné. Tyto nové ocelové vypadají jako malé svěráky, které můžete znát z hobby obchodů a od truhlářů.

Jsou to Fetish Fantasy Nipple, které jsme si na testování vybrali na sexshopu Růžovýslon.cz.

Ocelové svorky na bradavky – v akci a přitáhnuté

Materiálově jsou naprosto čisté a jednoduché – nerezová ocel je všude. Princip těchto dvou svorek je přitahování 2 ocelových plošek k sobě díky šroubečku. Můžete je díky tomu perfektně utáhnout – dokonce až nadoraz, ale to bych s vloženými bradavkami nezkoušel…

Pánským bradavkám se brání

Vzhledem k relativně ostré hraně a „velikosti“ pánských bradavek jsme narazili na problém. Musíte je pořádně podráždit a „natáhnout“, abyste na ně připevnili tyto skřipečky / svorečky. Když už je pořádně utáhnete, tak drží, ale… není to prostě ono.

V ne/ideálním případě si pomůžete ústy, kdy bradavky nasliníte, pod tlakem pusou je vytáhnete ven. Stejně tak poslouží vakuové pumpičky na bradavky = dají se použít i na pánské bradavky. Ale hodně pánů se stydí, přitom vůbec netuší o jakou slast přicházejí.

Pár čísel

  • šířka 3,5 cm,
  • výška při rozevření 2 cm,
  • délka šroubku 3,5 cm.
Zjistěte kolik stojí Ocelové skřipce na bradavky
ZJISTIT CENU

Oproti tomu dámské bradavky = zpravidla větší, stejně citlivé a žádoucí pro dráždění. Ty krásně stisknou celé plošky na šířku a drží a drží. Alternativně se dají použít i na stydké pysky (s trochou šikovnosti), ale pro penis či varlata to moc růžově nevidíme. Na ty jsou vhodnější jinak konstruované svorky – třeba ty japonské, které máme brzy v testu.

Jak jejich nošení ještě znáročnit?

Tvarově nejsou moc vhodné pro zavěšování závažíček pro náročnější dráždění či trápení jako jejich konkurentky v podobě „nůžkovitých svorek“.

Musíte si pro zavěšení pomoci třeba menší karabinou, která závaží udrží = nejsou zde žádná poutka pro to určená. Karabinkami se rozšíří jejich použití až na hranu vaší fantazie, citlivosti partnerky a chuti ji trápit a trestat coby otrokyňku:

  • závažíčky to začíná,
  • připevněním na obojek pokračuje,
  • zákeřnější je mohou propojit s zavedeným análním hákem (směrem přes krk), …
  • přidat další svorky a řetízkem propojit se stydkými pysky,
  • stažené bradavky dráždit voskem či ledem,
  • jazýčkem ještě více stimulovat,
  • při větší citlivosti zabrnkat na bradavky bičíkem

Určitě bychom vymysleli hromadu dalších náročných použití:) Na tohle jsme experti.

Co na ně říkáme?

Za nás mají méně použití jako klasické nůžkové svorky, ale líbí se nám jejich celokovové provedení a také perfektní kontrola nad tlakem díky delšímu šroubku. Za nás si je užijí hlavně ženy – kterým můžete svorečky opepřit nějakým řetízkem či závažíčkem,:)

Klady

Zápory

Nerezové provedení Méně vhodné pro mužské bradavky
Perfektní kontrola stisku
Velmi silný stisk
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: