O elektrosexu jsme napsali už jeden větší článek od Agrrr, má malou zmínku v našem erotickém slovníku (heslo elektrosex) a aktuálně testujeme vibrátor Mystim Elektric Eric s elektroimpulzy. Pro znalé čtenáře Lascivni.cz tedy „elektrický sex“ nebude ničím novým.

Tentokrát jsme si vzali na paškál svorky na bradavky Fetish Fantasy (Shock Therapy Nipple Clamps) – ale ne ledajaké. Tyhle vytvářejí impulzy. Ideální hračka pro trápení subinky… nebo podřízeného partnera. Nehodí se totiž jen na bradavky ]:-)

Elektrosexuální svorky, které jsme pro vás v recenzi rozbalili

Relax i trest – více účinků v jednom balení

Naše testované svorky se dají použít na více hrátek – můžete buď zkusit samotné svorky, do kterých budete pouštět lehoučký proud (regulovatelný přes ovládání), nebo dráždit partnerovo tělo samotným ovládáním, které má dvě kovové styčné plochy.

Ty při (i letmém) přitisknutí na tělo lehce „štípají“ malými elektropulzy. Druhý mód (jen ovladač) označuje výrobce jako ideální odpočinek pro unavené ruce (že by prevence karpálů u IT maniaků?) – je pravda, že jemňoučké impulzy dokáží oživit i solidně unavenou ruku.

Elektrosex – a co jako?

K čemu je elektrosex vlastně dobrý? Výrazně zvýší citlivost drážděného místa – slabé pulzy mohou jen šimrat, ty silnější vás vcelku „kopnou“ – naplno jsme svorky ještě nezkoušeli, protože už středně silné pulzy jsou DOST intenzivní na bradavkách. A co teprve v partnerově šourku – jedině pokud ho chcete silně potrestat, tak použijte svorečky na tato jemná místa.

Rozhodně bude pořádně poslušný a na trest jen tak nezapomene.

Napájení a ovládání

Svorky jsou napájeny malou „hodinkovou“ baterií – svorky máme už 3 měsíce, používáme je tedy sporadicky, ale stále jsme ji nemuseli vyměnit.

Ovládání je jednoduché:
  • 1 otočný spínač regulující sílu impulzů (zároveň se jím svorky zapínají a vypínají),
  • 1 přepínač pro regulaci pomalých a rychlých impulzů,
  • 1 přepínač pro impulzy do ovládání nebo do samotných svorek.

Svorky v akci – to nezapomenete

S elektrosexem je dobré se pomaloučku seznamovat. Nic nepřehánějte a poznávejte ho postupně a kontrolovaně (pro BDSM tresty ho využijte, až si budete jistí, co můžete čekat!!!). Pro začátek zkuste sílu této hračky bez samotných svorek – jen tak v ruce.

Začněte s velmi slabými impulzy (pomalými) s výstupem do kovových ploch na ovládání. Lehké brnění viďte… Zkuste přidat na síle… sakra! A teď rychlé impulzy SAKRA! SAKRA! Zase ztlumte sílu a začněte s ním přejíždět přes tělo.

Sledujte své reakce a pocity.

Zkoušejte více přitlačit, zjistěte, jak na pulzy reagují bradavky, opatrně zkuste klín… Zvládáte to? Líbí se? Tak pokračujte dál s přidáním rychlosti nebo intenzitou „elektrošoků“. Líbí? Tak teď přijdou na řadu svorky – a to už je řádná jízda…

Zjistěte kolik stojí Elektrostimulační svorky Fetish
ZJISTIT CENU

Ono se to nezdá, ale i takhle malý generátor elektropulzů (dokonce z ploché hodinkové baterky) vás dokáže solidně dostat do kolen. My používáme spíše mód 2 (tedy jen samotný ovladač), se kterým se dá náramně vyhrát a nepůsobí takové „kopnutí“ jako dělají svorky. Ty jsou až moc silné.

Partnerka má lehce posunutý práh bolesti a je velmi zvídavá, takže svorky zkouší a zkouší. A stále jí to baví. Hledá svou hranici, kde už lehká bolest není vzrušující, ale spíše rušící a nepříjemná.

Nedoporučujeme vám navlhčovat bradavky lubri gelem nebo slinami – na tu ránu totiž nezapomenete.

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: Elektrostimulační svorky Fetish Fantasy
Recenzi napsal: Petr S.
Testováno: od 1. srpna do .
Výsledek: Intenzivní stimulace elektrickými impulzy vhodná nejenom pro začátečníky..
Užití hračky: Výborná hračka pro BDSM praktiky, pro trestání, ale i pro hledání svých hranic na rozmezí rozkoše a bolesti.
Moje hodnocení: 4,5 z 5 (doporučuji)

BDSM využití pro trestání zlobivců

Chcete použít svorky od Fetish Fantasy pro trestání vašeho nezdárného protějšku? Fajn, ale nejdříve si vše, co chcete vyzkoušet jemu, vyzkoušejte na sobě…

Opravdu s elektrosexem není radno si zahrávat – je to vzrušující a zajímavá hra, ale můžete se snadno na začátku odradit, když to nekontrolovatelně „přeženete“ a solidně vás NAKOPNE jak kůň!

Klady

Zápory

Dva módy – do dlaně/svorek Dost silná hračka (subjektivní)
Regulace rychlosti a intenzity
Využití pro bradavky a scrotum
Jemné šimrání i silné kopnutí
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: