Elektrosexu jsme se v našem magazínu lascivní.cz už několikrát věnovali. Na začátku solidním článem od Agrrr, poté 2 zajímavými recenzemi/testy – jednou svorek a podruhé vibrátoru. Oba skvělé pro elektrostimulaci. Dnešní uživatelský test bude velmi podobný recenzi svorek….

Jak to výrobci dělají?

Protože obě hračky mají identický základ – stejný generátor elektrických impulzů. Jak se to vlastně stalo? Jednotlivé erotické značky snižují svoje náklady tím, že již vytvořené hračky v rámci stejného koncernu využívají znovu. Nebo dokonce licencují i prověřené modely od jiných výrobců.

Značka známých kondomů Primeros prodává po českých drogeriích venušiny kuličky a vibrátory, které vyrobilo Fun Factory – mají je ale pod vlastní značkou. Je to výhodné pro obě strany a v konečném důsledku na tom „vydělají“ zákazníci, protože hračky budou mít za lepší cenu. A prověřenější a kvalitnější. Tzv. Win-Win situace.

Fetish Fantasy Elektro-erotika v speciální edici

Dnešní hračkou na recenzi je elektrostimulační sada s 4 gelovými polštářky. Právě ty jsou rozdílným dílem oproti svorkám na bradavky z minula. Svorky můžete „připevnit“ na bradavky, stydké „labia“ pysky, třeba i varlata (když muž bude milovníkem masochismu), ale na větší ploše kůže s nimi nic neuděláte.

A právě pro dráždění větších erototenních zón jsou určené tyto šikovné vodivé polštářky. Na ňadra, na klín, stehna či zadeček. Všude, kde chcete dráždit jemňoučkými šimravými pulzy i mučivými silnými. Pro každého se tu něco najde.

U samotného zdroje/ovládání není moc co vytknout. Snad jen, že pracuje na hodinkové baterie, které nejsou v domácnosti běžné. Ale seženete je v každém lepším elektru (my jsme je dokupovali v trafice – mají je v hodně z nich). Otočným spínačem pulzy zapínáte/vypínáte a regulujete i jejich intenzitu. Díky otočnému kolečku máte přesnou kontrolu nad tím, jak silné pulzy jsou. Můžete pomalu zesilovat, nebo sami dělat „skoky“.

Samotná čtveřice přikládajících elektrod jemné gelové polštářky – ty díky své jemnosti krásně přilnou na hladkou pokožku. Na zadeček, stehna, ňadra – všude krásně sedí.

Zjistěte kolik stojí elektrosex sada od Fetish Fantasy
ZJISTIT CENU

Díky tomu, že jsou bipolární (pro uzavřený elektrický oblouk a tedy průchod elektrických impulzů musíte spojit + a -), tak můžete sami ovládat směr, kterým bude proud procházet. Po hraní doporučuji tyto polštářky znovu přelepit průhlednými „lepítky“, které jsou v balení – zamezíte tak jejich styku s prachem či nečistotami a nebudete je muset často čistit.

Nejenom pro erotické hrátky

Další funkcí je přepínač IN/OUT – naše ovládání má na svém vrcholku 2 oddělené bipolární plochy. Když budete mít zapnutou možnost IN (tedy dovnitř) elektro-impulzy budete cítit z vnějšku hračky když se jí dotknete.

Podobné elektrické trénování jsem si „užil“ po zranění kolene, kdy jsem musel být měsíc v klidu doma. A za tu dobu vám pěkně ochabnou svaly. A právě na rehabilitaci jsem měl elektroléčbu – vždy pár minut tzv. „do záškubů“.

Takže podobně jako podtlaková sada na baňkování (či elektro-svorky jako prevence před syndromem karpálních tunelů) se dá i tahle sada od Fetish Fantasy využít řekněme „medicínsky“. A od toho není moc daleko například ke kliniku, kde se často vyšetří ála doktor používají – však víte, gynekologické křeslo, spekulum, cévkování apod. Ale to je jen pro fajnšmekry, kteří tomu holdují. Mě osobně to moc blízké není, ale proti gustu žádný dišputát.

Nahé fotky 18+ z testování

Upozornění

Stejně jako u elektrických svorek z minula: tahle hračka není vhodná pro lidi, kteří mají problémy se srdcem, mají bypass či problémy s vysokým krevním tlakem. Pro ně to rozhodně nebude. Ani těhotné by si s eletrosexem neměly zahrávat. POZOR na to!

Tato sada má dle mě větší upotřebení než původní eletrosexuální svorečkový set – je vhodnější především pro začátečníky s elektrosexem, protože můžete jemněji přijímat impulzy přes větší plochu polštářků, než přes malé svorky.

Rozhodně ale tuto sadu doporučuji i pokročilejším milovníkům této netradiční stimulace. Pidi generátorek nemá takovou sílu jako specializované stanice od Mystimu či TENSu a dalších prověřených značek, ale kopnout umí neskutečně.

Klady

Zápory

Použití na více míst Neobvyklá baterie
4 elektrody
Jednoduchá regulace
Nejenom na sexuální stimulaci
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: