V dnešní době je mužské spodní prádlo stále více a více nejen o funkčnosti, ale také o módním pohledu. Jaký je tedy první dojem z těchto tang? Které na první pohled vůbec nevypadaly tak prakticky, jak jsem čekal původně.

Máte rádi pocit, že jste v centru pozornosti? Pak je tohle kousek přímo pro vás. Jejich design je neotřelý a otevřený, přičemž kovový kroužek dává celému kousku osobitý nádech.

Rozhodně je to kousek pro domácí tvrdší seance = a rozhodně nemyslíme vanilkové hraní🙂

Pěkný kousek pro otroka samozřejmě.

Barva a design

Černá. Barva elegance, tajemství a nekonečného stylu.

A k tomu ocel = ideální BDSM kombinace a z mé zkušenosti i velké pohodlí.

Polyester vs. Spandex: proč je tohle kombinace, která funguje?

Polyester je primárně odolný, zatímco Spandex přidává pružnost. Ale jak tyto dva materiály zde spolupracují? Nečekaně dobře drží na bocích, ale pružné pásky dobře drží očko na svém místě.

Očko kolem vašeho penisu samozřejmě – je jednolité, takže ho musíte lehce navlhčit/nalubrikovat, abyste se dostali do něj a měli ho až pod varlaty = tam působí jako lehký škrtící kroužek = když vám správně sedne jeho průměr 4.5 cm.

Zjistěte kolik stojí Male Power Strappy String tanga
ZJISTIT CENU

Alternativní harness pro pás cudnosti?

ANO! A na tohle využití jsem přišel až po letech, co jsme tenhle postroj měli = ani jsme ho nebrali na recenze, ale jako slušivější „spodní prádlo“ pro naše BDSM hrátky = a já v nich rozhodně nejsem top, co by rozhodoval:)

Očko drží na páscích skrze rozepínací cvočky, takže ho:

  1. můžete libovolně vyměnit za jiný s jiným průměrem
  2. nahradit očko právě očkem klíckou

18+ fotky z testování

18+ VIDEO s výstřikem

Testovali jsme pás jak s plastovou Cobrou, co máme nově na test, tak ocelovou mini (v podstatě je jen na žalud, takže pápá erekce). A u obu to byla trefa do černého – narazíte jen na jednu věc – postroj má 4 pásky s cvočky = 3 nahoře a 1 dole – vedle dole přes zadek/hráz.

Ale u pásu v horní části je přesně mechanismus na zamčení – a to snad u všech kvůli rozložení váhy i vhodném místě (boky jsou pro stehna a jejich tření a dole jsou varlata a hráz = a sezení) – takže to samé u Cobry, ale i Spiderwiru, Holy traineru (4 i mini HT 5), … no prostě u všech co jsou na trhu.

Snad jen u permanentních klícek, které nemají klíček, ale jen torks na utažení by to prošlo lépe.

Hodnocení

Na první pohled je to exhibicionistický kousek = v základu s ocelovým kroužkem prostě máte na sobě sice prádelko, ale jen v podobě pomyslného postroje či velmi minimalistického podvazku (netypicky ale pánského).

A vaše chlouba je jasně ohraničena ocelovým kroužkem a lehce zaškrcená.

Už tohle je pěkný kousek do garderóby mnoha z vás. Ale v kombinaci s klíckou, je z mé zkušenosti lepší / pevnější a pohodlnější, než klasický pásek, který se doporučuje ke klíckám.

Takže je to 2v1 harness = celkově pro váš penis:) A za mě ho mohu jen doporučit, dá se nosit i pod oblečením, jak je tenký a nevypadá nijak rušivě.

Klady

Zápory

Skvěle padne Jen 1 rozměr O kroužku v balení
Podrží dobře klícku
Slouží i jako pěkný doplněk
Pružnost pásku
Pásek přes zadek pěkně dráždí
Dobře drží O kroužek na místě díky 4 páskům
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: