Máme tu další atypickou klícku na pánský penis – tentokrát kousek, který patří do kategorie CBT = cock ball torture. Protože kromě samotné klícky (typu flat = takže má rovný předek = takže na nošení spíše nepohodlnou záměrně) je zde možnost utahovat zabudované šroubky, které pak tlačí na zamčený penis/žalud. 

Takže to není pro vyloženě začátečníky = ač šroubky jsou s tupou špičkou, takže neočekávám ani v budoucnu nějaké zranění = spíše je to psychologická hra.

Plně zamčený a utlačený? Sem s ní

Každopádně je to ocelová klícka, která vypadá už jako mučící nástroj – je docela robustní, O kroužek ze silnější oceli, na bocích má  očka pro připnutí pásku / harnessu

Je milé, že na to výrobce myslel, protože málokterá klícka perfektně drží celý den na svém místě = bez popruhu. Tady uvolnili místo na bocích a harness není vedení uvnitř O, ale mimo něj. 

2 VIDEA z rozbalování v redakci:

Fake piercing?

Nesmím zapomenout na spodní ocelovou tyčinku zakončenou větší kapkou = nejdříve jsem moc netušil k čemu je dobrá, ale po nasazení jsem si ji hodně pochvaloval. 

Rozděluje totiž šourek na dvě části = nečekaně dle varlat = takže drží koule více nahoře, oddělené, jakoby je lehce roztlačuje a „kulička“ na konci po nasazení vypadá jako piercing. 

Moc pěkný detail a při nošení rozhodně praktický, proto do něj tlačí samotné koule.

6 šroubků

Můžete se mrknout na fotky, že je zde 6 závitových dírek na boku, kam patří přibalené šroubky = nemusíte je ale vždy používat, jsou spíše doplňkem na další trápení či posouvání hranic. 

Zjistěte kolik stojí Ocelová klícka s bodci
ZJISTIT CENU

Každopádně je důležité = zamykání se děje vždy bez nich = mohou být už v závitech na pár otočení, ale nechte je venku, dokud klícku plně nezamknete. Aspoň tak nepřiskřípnete třeba předkožku (pokud vaše čubina není obřezaná, ale to v ČR není moc obvyklé a sám bych někoho takového chtěl poznat).

Váha, váha a váha

Rozhodně musím zmínit vyšší váhu celé klícky. Masivní O kroužek (ten co vám přiléhá na těle, je sice anatomicky tvarovaný, aby dobře přilnul na zakřivený podbřišek, ale je také mohutný. 

Tohle není day-by-day lehoulinká klícka do kalhot = to je spíše na domácí mučení v dungeonu či mučírně. Masivní, výrazný kus, který je opravdu dost cítit a také vidět. Takže pro nějakou femdom seanci, s zákeřnými kamarádkami vaší Madam? Ideální použití za mě.

Jaká vlastně je?

Překvapivě mi nedělalo problémy se do ní dostat, a to mám cca 18 cm ve ztopořeném stavu – detail před i po (jak nasazování, tak kontrola od Madam) je vidět v 18+ Prémium sekci. 

Klícka je zepředu moc fešná – ocelový plochý předek kopíruje velikost varlat, takže vlastně nic dole netrčí, nic tam vlastně nemáte. Jako muž jste skončil, jen jste objekt s koulemi a odhalenou prdelkou. A to je nejspíše i cíl.

Pásek v balení krásně sedne k bočním očkům, takže na svém místě drží i takhle mohutnou a těžkou klícku.

Překvapivě samotné šroubky na mě působily spíše psychologicky, než reálně = i při postupném utahování na videu je vidět, že penis / žalud uhýbá a nic se mu extrémního neděje = je zde jen postupný tlak ze všech stran po utažení všech šroubků (je vidět na fotkách zevnitř, jak málo prostoru tam zbyde).

Ale žádné oděrky, žádné škrábání, či krev = to vůbec. Prostě jen tupý tlak, který nemusí být překvapivě pro všechny příjemný. Takže i pro přecitlivělé sissyny to je ideální kousek na trápení. A stejně si nemají co stěžovat, že?

A spodní tyčinka s „piercingem“ je za mě vrchol = krásně vypadá (že bych nějaký si pořídil?) a drží varlata výše, než byste je díky gravitaci měli a krásně doplňuje ocelový masivný vzhled klícky. A také na ně lehce tlačí = a vlastně příjemně.

18+ fotky z testování

18+ VIDEA z testování (3 kousky – nošení, odemykání a sundání)

Hodnocení

Na to jak brutálně a trestně tahle klícka vypadala, tak jsem ji nakonec zvládl – pár hodin uteklo, při trápení/drezůře od Madam jsem si ani nevšiml jak rychle. Zoubky/šroubky se dají utáhnout maximálně, ale neublíží vám, jen znepříjemní už samotný pocit zamčení v kleci.

Pásky pěkně drží a integrovaný zámek (poprvé s ním přišel Holy Trainer V5) je už jen třešnička na dortu. Jestli hledáte netradiční klícku (spíše na doma) než na celodenní nošení na veřejnosti (kromě Berlína a VENUSu), tak tahle vám může sednout.

Klady

Zápory

Kombinace s trestnými šroubky pro CBT Vyšší váha
Piercing mezi varlaty Jen 1 průměr O kroužku v balení
Popruhy / harness v balení
Boční kroužky pro popruhy
Možné používat i bez kroužků
Náročnější tvar s rovným zakončením
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: