Protože má můj Pán vždycky pravdu, nemohla jsem testovat jen nový pás cudnosti a další propriety pro mé poženštění a trans změnu (viz Ocelový anatomický pás, Eros gel pro fisting, …). Vše k tomu, abych byla poslušnější a spolehlivější čubička.

Více jako žena

Dostala jsem na testování „silikonová“ prsa, abych vypadala víc jako žena. Jsem Pánu velmi vděčná, že se stará o moji změnu na ženu a mysli úplně na všechno. K prsům Vám umím říct jediné, jsou lehké, velikostně akorát (tipuji velikost B) a jsou hebké.

Pocitově nepřipomínají silikon, spíše silonky.

Jen bokem upozorním, že v balení The True Breast je jen 1 kousek (cca za 350 Kč), takže potřebujete 2 balení. Pokud ho nemáte pro domácí uklidňování.

Ale pro transsexuální osoby, nebo ženy po masektomii je to jiná situace.

Materiálově je to TPR, takže termoplastická hmota, ale pocitově je to asi nejjemnější kousek z tohoto materiálu, co jsem měla v rukou (a vlastně i na těle).

Dle výrobce je materiálem LoveCloneRx.

VIDEO z redakčního rozbalování

Pár čísel

  • Váha 350 gramů
  • Šířka 14.5 cm
  • Výška 7 cm
  • Hloubka 5.2 cm

Jak vypadají

Prsa jsou tělové barvy, bradavky mají na svém vrcholu slabě růžové odlišení v podobě tečky. Na dotek jsou prsa měkoučká. Při držení v rukou přes podprsenku si myslíte, že držíte skutečná prsa.

Zjistěte kolik stojí Umělá prsa The True breast
ZJISTIT CENU

Umím si představit, že takhle půjdu znovu na rande, abych se svému protějšku pěkně líbila.

Ten vyplněný dekolt je pro mě coby holčičku skvělý pocit.

V podprsence a pod šaty – zamčeno

Pro porovnání

Mám zkušenost s dalšími umělými ňadry pro transky, a to s COTTELLI 2 x 400 gramů. Ty jsou s popruhy pro lepší držení a rozhodně spadají spíše pod Céčka.

Ty se díky nastavitelným popruhům dají dostat na obvod mezi 70 až 90 cm.

Jsou rozhodně univerzálnější, ale za mě zpracováním citelně horší – odstín i na omak nejsou tak realistické a živé řekněme.

Při nošení

Využít je můžete vložením do podprsenky nebo nalepit pomocí lepidla, oboustranné pásky k tělu. I když jsou lehké, tak vám mohou z podprsenky vypadnout, proto při jejich nošení volím obtažené oblečení, které je drží pevně u těla.

Na pohled přes oblečení není poznat, že jsou prsa falešná.

Můžu to potvrdit nejen já, ale i Pán, co ho těšil zájem ostatních v baru o můj dekolt – ale věděl, že je jen jeho. I celá já. Ostatní by stejně byli hodně překvapení, kdyby objevili obsah mých kalhotek. Nebo by je to rajcovalo?

Ale to není uvažování, co mě přísluší, že Pane?

Lehce se zahřejí

Po několika minutách přiložených k tělu jsou příjemně teploučké, díky tomu máte pocit jako by byly Vaše. A to byl přesně i záměr mého Pána, abych se zase o trochu více cítila jako žena. Bez ztopoření v klíně (v klícce má smůlu), s pěknými ňadry a v krajkovém prádle. Přesně takovou mě Pán má rád.

Hodnotím tahle ňadra všemi 10 zamčenými klitorisy z 10.

A ráda je budu nosit na další a další randíčka, kde budu poslušná dívka, co pěkně poslouchá Pána.

Od toho si mě přeci vychovává, abych byla k jeho obrazu – i skrze klícku pro můj neposlušný klitoris a nová prsa ode dneška. Děkuji, těším se na další dárkový balíček pro mou další proměnu v ženu.

Klady

Zápory

Velmi příjemný materiál Jen 1 velikost, cca B
Rychle přejímají teplo těla
Krásně detailní a reálně vypadající
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Zajímavý kousek pro sisinu, zajímalo by mne porovnání s těmi většími variantami, kdy jsou prsa na v podstatě podprsence, takže s proužky které drží na daném místě, a nebudou ti klouzat. Tady to je právě na volno, nebudeš muset řešit, jak to předělat k tělu.

Dobrý postřeh, ano to je specifikum těchto samostatných ňader.

Oo redakční Sissyny mám poznámky:

Poutka by byli videt pod oblecenim a bylo by limitovane co si muzu oblect. Podprsenka ma mensi poutka, tyhle jsou vetsi a jsou hned videt
Lepim si je oboustranni paskou aby nepadali kdyz jsou v podprsence:)

Reakce:

Aha, tak už chápu tu tvou potřebu řešit, aby nepadali. Nevyřešili by to tyhle druhy s poutky?
Ale mají je dle všeho všichni, a logicky máš podprsenku, takže máš stejně poutka, že?

Spolupracujeme: