Dostal se mi do doslova do ruky průhledný masturbátor Sexy Elephant Clear Jack… Už jsem vyzkoušel hodně umělých vagín od různých značek, všechny byly na stejný způsob v pevném obalu a uvnitř převážně vagína z materiálu TPE. Byl jsem tedy zvědavý, jak mi bude vyhovovat tento „nahý“ masturbátor zvláště na to jak si budu moct regulovat stisk penisu.

Bez lubrikantu to nepůjde

Těšil jsem se tak že jsem úplně zapomněl na lubrikační gel, doma prostě došel tak jsem použil
Shunga hřejivý masážní olej s afrodiziaky, který jsem testoval v první recenzi, hřejivost jsem již znal a jelikož snesu hodně tak jsem se i těšil cítit jej na penisu v kombinaci tohoto masturbátoru.

Manželka byla sama zvědavá, tak mě při tom téhle testovací onanii pozorovala, takže vzrušení se dostavilo hned.

Z příjemného materiálu

Svlékl jsem se tedy do naha a potřel jsem si penis olejíčkem a vzal do ruky Clear Jack, příjemný materiál, oproti vagínám v pevném obalu je trochu o cviku než si zvyknete a vsunete do ní penis, překvapil mě pocit volnosti.

Regulace dlaní

U uzavřených vagín jsem měl někdy nepříjemný pocit při zasunování, že bojuji proti tlaku tady je otevřená, takže rychlost honění může být extrémní a velmi kvituji, že si mohu stiskem dlaně regulovat stisk, což je velmi příjemné.

Otvor na jedné straně je širší a na druhé užší, takže záleží na náladě do kterého zasunete.
Stimulace je velmi příjemná, vnitřek je příjemně drážkovaný a skvěle drážní penis oproti uzavřeným vagínám není výstřik tlumen vnitřním tlakem.

Nahé 18+ fotky z testování

Na její nožky

Nakonec jsem se s Clear Jackem příjemně vystříkal na nohy své ženy a prožitek to byl skvělý.

Asi za týden byla manželka pryč, tak jsem si řekl, že Clear Jack otestuju ještě jednou, přece jenom je to prostředek, jak se udělat když není po ruce žena a mohu říct, že jak člověk vychytá nasazování a pak následný stisk je honění velmi účinné.

Určitě stojí za to jako doplněk k uzavřeným vagínám a podle nálady se rozhodnout po které sáhnout.

Klady

 •  

  Volnost penisu

 •  

  Možnost stisku, který si určuji vlastní rukou

 •  

  Jednoduché čištění

Zápory

 •  

  Chce to cvik, než se nasadí na penis

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU