Hračka přišla v trochu zvláštním obalu, který působil dojmem, že je součástí vlastního masturbátoru. Je to ale jen obal. Uvnitř byl příbalový leták a potřebné informace v angličtině a dalších jazycích, informace v češtině bohužel chybí.

První dojem

Tenga spinner masturbátor je vlastně měkký válec z čirého materiálu, který je posílený zapuštěným drátem z tvrdého plastu. Ten se spirálovitě točí po obvodu hračky.

Z vnitřku má masturbátor ostré průhledné výstupky (ostré na úrovni vzhledu, jinak je to měkký silikon).

Je na pohled pěkný, nevzbudil ve mě ale mnoho důvěry, gelový materiál hračky bude zdá se snadno podléhat opotřebení. Uvidíme, jak funguje.

VIDEO z redakčního rozbalování

Jde se na zkoušení

Tenhle masturbátor od japonské Tengy (z dalších recenzí můžu uvést Flip Hole, Zero, Egg a další) je nicméně překvapivě příjemný a praktický. Můj úd do něj zlehka vklouzl, je velmi přirozený a velmi snadno stupňuje vzrušení. Jeho tvary jsou promyšlené a efekt opravdu výjimečný, moji  předchozí skepsi tak použití spíše rozptýlilo, brzy jsem začal pořádně masturbovat a první orgasmus byl nadmíru parádní.

Z hlediska funkčnosti perfektní věc.

Pro jednoho i pro dva

Tenga spinner masturbátor je hračka určená jak pro sólo akce, tak na hraní ve dvou. Partnerka vám může udělat radost výbornou masturbací, což oceníte zejména tehdy, když se vaše partnerka necítí být expertkou na ruční práci.

Jsou ženy, které skvěle honí i skvěle kouří, jsou nicméně i takové, kterým ruční práce zrovna moc nejde.

S touhle hračkou to ale půjde každé. Vyzkoušeli jsme několikrát a opravdu to stálo za to, i když nakonec jsme se samozřejmě vrátili k pěknému šukání. Honění masturbátorem ve dvou se hodí jako zpestření milování s vytouženým člověkem.

Zjistěte kolik stojí Tenga Spinner Hexa masturbátor
ZJISTIT CENU

Hygiena

Hračka se překvapivě lehce vymývá, stačí ji napustit vodou a snadno vypláchnout.

Cena

Necelých osm stovek za Tenga spinner masturbátor je v dnešní době přijatelná cena, i když mi připadá, že by mohl být o něco levnější, zas taková pecka to totiž není.

Shrnutí

Tenga spinner masturbátor je překvapivě praktická věc, která vás rozhodně uspokojí.

Horší prezentace a vyšší cena mě nutí dát 7 bodů z 10 možných.

Klady

Zápory

Funkční nápaditý masturbátor Nedokonalá prezentace
Maximalizace vzrušení Chybí pevná část, působí dojmem, že při opakovaném použití brzy zestárne – doplň i výše
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: