Dnešní den byl velice zajímavý. Ptáte se čím? Vyzkoušeli jsme se subinkou novou hračku. A volba padla na nový model z řady Fleshlight QuickShot Vantage neboli její čirá varianta.

Dal jsem subince hračku v originálním balení do rukou a přikázal jí ať svému pánovi udělá dobře.

Subinka se osmělila a poprosila zda mne může uspokojit. Bez řečí jsem kývl. Pohodlně jsem si lehl na postel a čekal jak si subinka poradí s novou hračkou. Po chvilce okukování věděla co, že to asi bude. V jejích očích byla vidět zvědavost a zároveň smutek, že Pánův pták bude uvnitř hračky a ne v ní samotné. Vzala si na pomoc trochu lubrikačního gelu a dala se do práce.

Zjistěte kolik stojí průhledný Quick
ZJISTIT CENU

Šlo jí to velice dobře. Mohla si tak na živo představit jak vypadá penis, když proniká hluboko do některé z její dírek.  Za čas mi to nedalo a i já chtěl vyzkoušet, jaké to asi bude.

18+ fotky z testování:

Když si budu chtít o samotě udělat dobře. Přikázal jsem jí ať mi odevzdá hračku a začne špulit její šťavnaté dírky přesně tak, jak by chtěla, aby v ní byl nadržený penis, kterého svírá nová hračka Fleshlight.

Co myslíte čtenáři? Při pohledu na ?

Když se snoubí pohled na subinku a v ruce svíráte Fleshligtku tak, za nedlouho bylo tělo subinky pokryto horkým semenem…..

Další 18+ fotky z testování:

Na trhu jsou zatím 2 druhy:

Zhodnocení

S novou Fleshligt si užijete spoustu dokonalých pocitů – ne jen v soukromí bez partnera ale i ve dvou např. při předehře. Určitě oceníte její rozměry, kdy je velice skladná a k použítí téměř kdekoliv. Dalším kladem je čištění. Neboť se pravděpodobně neuděláte do ní ale… kamkoliv jinam.

Škoda, že nemohu posoudit, jak je tato menší velikost rozdílná o proti jiným větším verzím Fleshlightek. Prožitek bude nejspíše silnější, přirovnaný, jako když by jste byli v celé hloubce ženského klínu. Napište nám čtenáři, jaké máte zkušenosti při používání masturbátorů z dílny Fleshlight.

Klady

Zápory

Materiál Vysoká návykovost
Vzhled Intenzita hloubky a stisku
Pěkná skladnost
Použití k předehře i při sexu
Jednoduché čištění
Dvojí otvor
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Hned bych si dal rict pri takovem pohledu 0:) a pekne ji trapil tim, ze kdyz nebude poslusna, bude te takhle delat casteji a na nic nezbyde nic.

Děkujeme za komentář a rozhodně jsme tuto hračku nepoužili naposledy. Již brzy přidáme další rubriku…

Spolupracujeme: