Fleshlight chce ke své značce přitáhnout co nejvíce milovníků honění. A vzhledem k produktové řadě velkých i malých honítek se mu to daří.Po řadě klasických i méně běžných umělých vagín zabrousil do vod menších cestovních hraček ryze pro pány. Stojí to za to?

Kapesní honítko od Fleshlightu, který vám nahradí orál?

Je to „kapíča“ Quickshot. Malá, akorát do dlaně, z obou stran stejná s pevným plastovým obalem – a příjemnou cenou.

Podobnou erotickou hračku už jsme tu testovali – najděte si v našem hledání Verspanken. Futuristické honítko, které také obepínalo penis jen v pár centimetrech a jinak netvořilo celou plochu vagíny. Stimulovalo podobně, jako kdybyste si udělali „očko“ z několika prstů a přejížděli přes penis. Na svou dobu i provedení to byl super kousek, ale Fleshlight ho okopíroval až po několika letech.

Vstupní levnější model do světa pánské masturbace

Nejspíše mu nedocvaklo, že takovým menším honítkem může k sobě nalákat i ty pány, kteří mají hlouběji do kapsy a na klasickou velkou „flešlajtku“ nemají. Ale správný čas pro malý Quickshot už nastal, takže si s ním můžeme hrát i my v ČR.

Na trhu jsou zatím 2 druhy:

Oba mají něco do sebe, ale dali jsme přednost tmavé variantě – lákal nás třpytivý Superskin materiál, který jsme u Fleshlightu ještě neviděli (plus se lépe fotí, ale pšššt o tom nikomu neříkejte).

Zjistěte kolik stojí masturbátoru Quickshot
ZJISTIT CENU

Honítko je v poměrně nenápadném plastovém pouzdru a vypadá jako objektiv k zrcadlovce. Snadno černou verzi schováte do šuplíku, skříně, klidně i na stolek… Nikoho nenapadne, co je uvnitř. Průhlednou verzi rozhodně nikam neschovávejte – to nemá ani cenu 🙂 Každý hned pozná, k čemu slouží. Takže bodíky plus k variantě Boost.

Pár čísel:

  • celková délka 10,6 cm cm,
  • použitelná hloubka 8,9 cm,
  • použitelný průměr 2-4 cm.

Použití nejenom o samotě…

Na promo fotkách přímo od Fleshlightu (přidali jsme je pro změnu k našim vlastním fotkám) je ukázané nadstandardní použití, které běžné umělé vagíny neumožnují. Můžete je půjčit partnerce, aby vás obšťastnila honitbou s hračkou, ale… to je asi tak celé.

Quickshot k tomu přidává možnost, že vás bude honit Quickshotem a sama vás bude ještě kouřit – dle velikosti penisu buď jen žalud, nebo i podstatnou část vašeho „bambulína“. A zážitek je to rozhodně intenzivní.

TIP z praxe: pro takovéto dvojí partnerské dráždění použijte chuťově příjemný lubrikant – ochucený, ovocný, apod. Jinak to nebude moc příjemný zážitek pro vaši partnerku. A adekvátně k tomu se nebude tak často opakovat :))

Proč si kupovat Quickshot?

Je menší, jednodušeji se drží, lehčí a samozřejmě levnější. Ulehčuje čištění, protože samotný výstřik pravděpodobně neuděláte do něj, ale… kamkoliv jinam. Klasické umělé vagíny jste museli otevřít, obrátit naruby, vyčistit, nechat uschnout. Tady moc práce nemáte, ač čištění vás také nemine.

Jako zápor bych zmínil, že z něj nemáte tak silný prožitek, jako z klasické „dlouhé“ verze, která simuluje ženský klín po celé hloubce. Je to logické – výhoda v malé velikosti a váze se musí někde projevit. Je na zvážení, jestli si chcete užít netradiční stimulaci a využít malých rozměrů, nebo si raději koupíte větší a logicky dražší „dospělé“ verze Fleshlightek.

My radíme = mějte obě. Quickshot na rychlovky (nejenom sami se sebou, jak píšeme výše) a cestování a větší verze na delší honění při filmu. Obě vás budou těšit roky a za 1 fixní platbu – tu u slečen nehledejte…

Klady

Zápory

Malé rozměry Není tak intenzivní jako velká varianta
Dvojí otvor
Minimální čištění
Specifické dráždění
Nižší cena než větší honítka
Použití i při partnerské předehře
Hračka je sama sobě obalem
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: