Fleshlightky mám rád – všeobecně to mohu s klidným svědomím říct. Jsou příjemné, intenzivní a mám už tolik druhů, že si vždy najdu tu, která mi udělá tu správnou radost. A v kombinaci s držákem do sprchy a nahřívátkem (ať už origo, nebo jiným) mám pěkný servis. Stačí jen přirážet. Takže kdo jiný by měl testovat nový kousek (prý revoluční na orálním poli) než já. Fleshlight Thrust Blue Ice přichází s novým typem vložky, který má ještě lépe nahradit orální dráždění.

Opravdu dokáže honítko nahradit lačnou pusinu?

Jak toho vůbec chce dosáhnout? Už ty stávající kousky (v čele s mým oblíbeným Flightem) jsou hodně dráždivé – po svém, ale dráždivé. No, Turbo má před vstupem do celého těla honítka ještě 2 volné jemné prstence, které při zasouvání opravdu simulují stisk rtů a vnitřku tváře, které pánové jistě milují.

Proto tak máme rádi své partnerky na kolenou, kdy nám pěkně vykouří až do konce – protože ta slast se nedá s ničím jiným srovnat. Za mě je orál kromě ručního olejového dráždění asi nejsilnější. Je to i sobecky tím, že jen „přijímám“ a zároveň u toho „nedávám“, takže tělo se může maximálně uvolnit a užít si tu nádhernou situaci.

Co vlastně dostanete

Obal Fleshligtky je klasický papír s průhledným blistrem, uvnitř kromě hračky samotné nechybí ani jedna dávka lubrikantu na vodní bázi. Dál už si musíte vystačit se svým vlastním – nu proč ne, aspoň si každý vybere svůj oblíbený. Můj je Superglide, který mě nikdy nezklamal (ani zepředu, ani zezadu).

Zjistěte kolik stojí Fleshlight Turbo
ZJISTIT CENU

Tento kousek má tu výhodu, že plastové tělo honítka/masturbátoru je průhledné, stejně tak „ice“ vložka, takže se vidíte jak do hlouby pronikáte. A jak roztahujete vnitřní výstelku do šířky – podobně jako roztahujete s trochou šikovnosti krk své partnerky. Chce to dost cviku, ale hluboké hrdlo (alá deep throat) ji jednou naučíte:) Jen to chce nadšenou a trpělivou slečnu… nebo dle libosti chlapce. 😛

VIDEO z rozbalování v redakci

Čištění jednodušší než dříve

Tento nový model má ještě jednu výhodu – pro čištění je možné jednoduše celou vložku vyjmout díky plastovému očku u jeho hrdla. Vyfotili jsme to pro vás, ať máte lepší představu – dřívější modely jste musely vytáhnout celé a stejně tak celé jste je museli nasunout. Takhle můžete vše nutné vymýt, vyčistit, v případě nutnosti napudrovat, nasadit plastový kroužek a „spustit“ pomalu dovnitř. Jednodušší už to asi nebude.

Co na to říkám já?

Honítek jsem měl v ruce desítky, levnější i dražší než je Fleshlight Turbo Thrust v „ledovém“ provedení, ale tenhle mě hodně baví! Trochu gelu, ideálně nahřát když máte možnost a hrát si hlavně s citlivým žaludem, jak proniká přes jemná dvojí očka na začátku. Tam a zpět… To nevydržíte moc dlouho a pro orgasmus pořádně proniknout až nadoraz. Takovou odměnu si rozhodně zasloužíte:) Doporučuji ke koupi.

Klady

Zápory

2 jemné profily pro orál Nutnost pudrovat
Průhledné tělo (+ i -) Není nenápadný díky průhlednosti
Jemnost materiálu
Hodně intenzivní zážitek
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: