Fleshlight přišel s novým modelem honítka, které se nepodobá těm, které od něj znáte. Nerealistický vzhled, moderní tvar tubusu a kompaktní rozměry – takový je nový Flight. Je levnější a menší než klasické „flešlajty“. Jde do boje s konkurenčním výrobkem Tenga Flip Air (Lite) – je zajímavé, že názvy obou hraček se stejně vyslovují.

Fleshlight, který si užijete hlavně mimo letadlo…

Fleshlight Flight má vnitřní výstelku z tolik opěvovaného materiálu Real Feel Super Skin. Nemá ale tělovou barvu, ale je čirý. Za to jsem osobně rád – nikdy mi neseděly hračky v tělové barvě (nedejbože s realistickým zpracováním alá vagína, anál a ústa). Mnohem více mi sedí odosobněný styl japonské Tengy a právě modelu Fleshlight Flight. Tleskám za posunutí od realističnosti k futurističnosti.

V překladu „flight“ znamená „let“. Už to jasně naznačuje, že nový model je vhodný především pro cestování. Má malé rozměry (vejde se do každého zavazadla) a nenápadný design – těžko prozradí letištní kontrole, co uvnitř skrývá. Černý tubus má „důlkatý“ povrch – v rukou neklouže a dobře se drží. Od jednoho konce k druhému se lehce zužuje, což také pomáhá, aby nevyklouznul z ruky.

Aktualizace ze září 2014: k této pomůcce vám můžeme doporučit držák Shower mount pro lepší hrátky. Má i adaptér na tento Flight model.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Vstup do honítka má strukturu, která je jakoby ošlehaná větrnými proudy z aerodynamického tunelu. Vnitřní výstelka má výrazné stimulační výstupky především těsně za vchodem do vagíny. U samotný průnik do honítka přes výrazně profilovaný otvor je příjemným zážitkem.

Pár čísel o Flightu:

 • Délka 20,3 cm
 • Užitná hloubka 15 cm
 • Vnější průměr 5,7 cm
 • Vnitřní průměr 4,5 cm

Výstelka se dá po použití jednoduše vyjmout a umýt pod tekoucí vodou. Poté ji musíte ale napudrovat (kukuřičným škrobem či speciálním fleshlight pudrem). Jemný materiál má tendenci se slepovat, pokud mu v tom nezabráníte právě jemným popraškem. Před použitím samozřejmě pudr omyjete pod tekoucí vodou – honítko dostane krásně průsvitný vzhled.

Tip: zkuste vnitřní výstelku použít bez černého obalu. Bude se sice trochu vlnit, ale krásně uvidíte jednotlivé zásuny. Plus před použitím je lepší honítko ponořit na chvíli do teplé vody – lehce přejme teplotu vody a bude mnohem příjemnější při používání (nezažijete zbytečný šok při styku rozpáleného penisu se studenou hračkou).

Spodní víčko, stejně jako u všech ostatních modelů této americké značky, se dá odšroubovat – díky tomu se dá jemně nastavit těsnost vagíny (podtlak). Nově od roku 2014 jsou na trhu dvě verze Instructor a Pilot – Instruktor má vnitřní vložku velice podobnou honítku Fleshlight STU (kulaté pumlíčky pro trénink výdrže) – Pilot je prověřený klasický Flight z této recenze.

Jsem rád, že se americký Fleshlight osmělil a udělal krok k nerealistickým hračkám. Po světě sice slaví úspěchy s realistickými vagínami známých pornohereček (například i české Tarry White), ale nezaškodí se posunout dál – pěkným modelem by i mimozemský „Avatar/Alien“ model v modré barvě.

Klady

 •  

  Nerealistický vzhled

 •  

  Obal neklouže v ruce

 •  

  Lehké čištění

 •  

  Hračka je sama sobě pouzdrem

 •  

  Skvělý čirý materiál

 •  

  Životnost vnitřní vložky

Zápory

 •  

  Nutnost pudrovat

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU