Padělky/plagiáty a kopie se neobjevují jen v oděvním či elektronickém průmyslu („čím víc pruhů, tím více adidas“), ale i u erotických hraček. Takže jak se vyvarovat kopiím a vlastnit jen prověřené erotické hračky z kvalitních materiálů a tolik oceňovaných vlastností?

Fake padělky x originální kusy honítek Fleshlight

V České republice se objevilo větší množství padělaných erotických hraček známé americké značky Fleshlight. Tuto značku nejspíše mnozí znáte – jedná se o jedny z nejkvalitnějších umělých vagín pro pány – jejich nabídka čítá desítky modelů vagín, zadečků a úst z velmi příjemného materiálu – občas je v našem magazínu také recenzujeme viz sekce Fleshlight. Někteří prodejci se však rozhodli obejít oficiální distribuci a sháněli dané produkty „bokem“. My máme pro vás hlavní rozdíly, které by měly odlišit kopie od originálů.

Rozdílné balení

Kopie Fleshlightů jsou mnohdy dodávány v plechové dóze. Na té by nebylo nic špatného, protože v nich se prodávaly i starší generace značkových „flejšlajtek“. Jenže ty by měly být už dávno vyprodány, takže si dávejte pozor na takové kousky. Je problémem, že mohou, ale nemusí jasně označovat kopie.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Jiné pouzdro

Pro své testování jsme vybrali umělou vagínu Fleshlight Stamina Training unit. Velikost plastového pouzdra je stejná. Problémem je zde zabarvení (probarvení) plastu. Originální Fleshlight má lehce metalický odstín (na světle se lehce odleskuje). Kopie už od pohledu využívá běžný plast žlutější barvy.

Odfláknutá vložka

Většina modelů značky Fleshlight si zakládá na realističnosti – na věrné imitaci lidské kůže, její struktury, vzhledu a barvy. A právě barva byla u našeho testu problémem. Kopie má výrazně růžovou (v lidském provedení nereálnou) barvu. Originál fleshlight má odstín tělový.

I uvnitř je citelný rozdíl – originální model STU má kulaté výstupky uvnitř. Kopie má spíše vystouplé nopky, které rozhodně nevypadají jako na originálních fotkách daného modelu.

Dalším rozdílem může být oříznutí konce vnitřní vagíny. Na kopii můžete jasně vidět nesourodý řez, který vypadá velmi amatérsky. Však kdoví na jakém místě byl prováděn. Originál Fleshlight má čisté zakončení, které byste u kvalitní (a dražší) hračky očekávali.

Resumé – jak rozeznat originál od kopie a proč si připlatit

Hlavním důvodem, proč se vyvarovat kopiím (mnohdy až nádherně levným) oproti originálům je materiál. Fleshlight používá léty prověřený (a klinicky bezpečný) Real Feel Super Skin. U kopií není nikdy jisté, co obsahují – mohou vyvolávat alergické reakce při přímém styku s lidskou pokožkou. A vyrážka na daných místech rozhodně není nic, co by pánové vyhledávali a milovali…

Aktualizace k 20. 8. 2014: padělky se objevily na českém trhu i v inovovaném papírovém balení. Možností, jak rozeznat kopii od originálu tedy ubývá – jistá je jen kontrola čísla šarží (dodáme vám konkrétní čísla pro ČR) a přibalených lubrikantů.

Takže raději se nesnažte šetřit (kopie můžete často koupit na aukčních serverech či podobných zdrojích inzerátů) za zlomek originální ceny, která se může pohybovat v rozmezí cca 1 600 – 2 700 Kč (platí pro větší modely Classic – Sex in Can/Flight/Blade/Sword mohou být ke koupi i kolem 1 100 Kč).

U prověřených prodejců (viz níže) se mohou akční ceny pohybovat i kolem 1 200 Kč (jejich nízké ceny jsou však vykoupené velkými objemy, v jakých od výrobce nakupují Fleshlighty + chtějí třeba vyprodat zásoby konkrétních modelů, aby mohli naskladnit nové).

Rozdíly mezi kopií/fake/padělkem a orignálem:

 • plechové x papírové balení,
 • odlišná barva měkké vložky,
 • odlišná struktura měkké vložky,
 • odlišný odstín tubusu honítka.

Dohledali jsme pro vás ověřené e-shopy, které mají certifikát od Fleshlightu – prodávají tedy zaručené originály (v detailu produktů Fleshlight uvádí i elektronickou „pečeť originality“.).

Našli jste i další ověřené prodejce? Napište nám je – moc vám děkujeme za pomoc…

Klady

 •  

  Jistota 100 % originálů

 •  

  Jednoduchý nákup

 •  

  Rychlá expedice

 •  

  Příjemné ceny

 •  

  Zboží skladem

 •  

  Dostatek fotek, videí a parametrů pro rozhodování

Zápory

 •  

  Nenalezl jsem

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

Sexshop.cz

Sexshopik.cz

Flagranti.cz

Sexshop51.cz