Dnes tu máme zboží, které potěší zase pány. Dámy prominou, že se jejich protějškům věnujeme v recenzích tak často – můžete se brzo těšit na jeden bestseller od švédského LELO.

Růžová lady od značky Fleshlight

Jedná se o základní model umělé vagíny od amerického Fleshlightu, který nemá nijak zvrásněnou vnitřní výstelku – chce nabídnout přirozený pocit styku s reálnou ženou. Tomu napomáhá i perfektní materiál Real Feel Super Skin. Když ho moje zvídavá kamarádka dostala do ruky, tak si posteskla, že by chtěla mít „něco“, čím by si mohla užívat s tak jemnou hračkou. Jemný a měkoučký materiál vagínky ji prostě dostal. A teď co musí dělat Fleshlightka s klukama.

Materiál je opravdu příjemný na dotyk a skvěle drží teplotu. Nic ale není dokonalé. Po každém použití a vymytí je nutné vnitřní výstelku popudřit speciálním práškem. Ten zamezí tomu, aby se jemný vnitřní materiál po delší době neslepil k sobě. Takže po každém použití napudřit a před použitím znovu omýt.

Doporučuji vnitřek honítka ohřát v teplé vodě před použitím. Styk se studenou vagínou ocení leda tak nekrofilové. Pro prokrvený penis je to poměrně šok, když najednou zajede do studena. Tyto nešvary jsou identické pro všechny Fleshlightky – i pro modely, které jsme dříve recenzovali.

Zjistěte kolik stojí Pink Lady umělá vagína
ZJISTIT CENU

Pár čísel:

  • Délka celková 24 cm
  • Užitná hloubka
  • Vnitřní průměr od 1,9 do 6 cm

Vstup do vagíny je realisticky tvarovaný – jen ta barva je výrazněji růžovější, než je běžné. Rozevřené lábie (závojíčky), vystouplý klitoris a slastný otvor na zasunutí. Co více potřebovat od vagínky?

Fleshlightka je ukrytá v nenápadné černé „baterce“. Nikdo nepozná, co je jejím obsahem – dokud ji neotevře. Právě na to sázejí majitelé fleshlightu, kteří mohou bydlet v domácnosti s někým, komu nechtějí říkat, že si užívají i s jinou vagínou než s tou reálnou.

Vnitřní výstelka je naprosto hladká – což může být příjemnou změnou oproti roztodivným tvarům, které nabízejí ostatní modely Fleshlight i konkurenční výrobky. Osobně bych se ale bál toho, že časem rovný tvar omrzí. Naštěstí je jednoduché vnitřní výstelku vyměnit za nový model – vnitřky se prodávají zvlášť a dají se koupit levněji než celá „flešlajtka“.

Klady

Zápory

Nenápadný obal Nutnost pudrovat po použití
Dráždivá vložka
Realistická vagína
Nezapáchá
Jemný materiál
Regulace podtlaku
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Hezký den – většina jsou poměrně jednoduchá – měkký tubus (ze silikonu nebo gelu), který tvarem připomíná ženskou vagínu – k tomu stačí trochu zvlhčujícího gelu a použití věřím, že nemusím popisovat:).

TU máme zde: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/ssss-ja-jsem-cobra-libre-2-a-znicim-vas/ – cenově je jedna z nejdražších – cca 2 900 kč – ta je hodně specifická funkčností – tady nemáte právě dlouhý válec pro penis, ale jen vlastně silikonovou „jeskyňku“ pro špičku penisu s žaludem – hlavní dráždění zde probíhá ne pohybem penisu (ač si tím můžete pomoci), ale 2 vibračními motorky.

Doporučuji ho pro ty, které už klasická honítka/masturbátory „nudí“ a chtějí něco nového – cobra je prostě dost specifická

dobry den koukam na vaše honitko jak to funguje – a kolik stoji ta cobra libre 2? dost by mne zajimala, jak funguje a k cemu je dobra. diky

Spolupracujeme: