Cobru už jsme tu měli. A nebojte nemyslíme živou, která by vás pořádně kousla, nebo vám plivla do obličeje. Myslíme Cobru Libre (první generaci) – tu jsme testovali před 4 lety (páni a to nebyla ani první z našich recenzí – jsme už ve světě erohraček kmetové). Tehdy se nám líbily materiály, netradiční stimulace ( na hony vzdálená klasickým Fleshlight vagínám), ale chápali jsme, že to není hračka pro každého.

A to jak cenou, tak novým způsobem stimulace, který není vůbec blízký šup tam/sem z běžného sexu.

Cobra Libre II testování od Petra

Cobru máme k testování už od jejího prvního představení v českých sexshopech (pár měsíců už to bude). To, že je u nás nové erotické zboží představeno o měsíce (někdy i roky) déle, než v zahraničí nemluvme. S recenzí jsme nikam nespěchali (podobně jako u nového We-Vibu), protože nemá smysl tu napsat první dojmy, když tu hračku otestujete jen párkrát. A my jsme se jí chtěli věnovat pořádně. Ač do „hloubky“ to moc nejde… O jaké hloubce mluvíme, si přečtěte dále.

Nadoraz to nepůjde – uživatelské zkušenosti

Do Cobry Libre 2 sice svého bambulána zastrčíte, ale rozhodně ne nadoraz. Pokud ano, tak ho máte opravdu, ale opravdu malého (pardon za nekorektnost) a moc velké divadlo s ním neuděláte. Do hloubky má totiž jen 7 cm. Ano není to klasická umělá vagína, které v redakci testujeme. A právě proto nás zajímalo, jestli dokáže obstát v konkurenci klasik typu Tenga, či Fleshlight, případně i slastného Verspackenu od Big Teaze Toys.

VIDEO z našeho rozbalování:

Pár čísel:

  • celková délka: 14,7 cm,
  • průměr: 4,4 cm,
  • užitná hloubka: 7 cm,
  • 2 vibrační motorky,
  • 3 tlačítka,
  • x použití…

Pro první představení pro ty, kteří nečetli naši první recenzi a z fotek si nedokáží představit, k čemu taková černo červená designovka slouží. Červená část je z měkkého lékařského silikonu a tvoří příjemný návlek, do kterého strčíte špičku penisu – především žalud a pár cm jeho těla.

Zjistěte kolik stojí vibrační Cobra 2. generace
ZJISTIT CENU

Pod spodní částí tuhoto tubusu jsou dva vibrační motorky (a krutě silné) – ty ovládáte přes trojici tlačítek na vrchní straně hračky. Jsou na skvělé místě. Levačkou (nebo pravačkou) udržíte Cobru perfektně – palec ve spodu a  zbylé prsty na ovládacích prvcích. Vše nadosah ruky, nic neklouže, protože patka honítka má boční výstupky – vypadají jako kola sporťáku…

Co dostanete v balení od Fun Factory

1 cobru stočenou do klubíčka (kecáme – samozřejmě masturbátor v černo-černé barvě, nebo černo-červené – záleží co jste objednali), návod a USB magnetickou nabíječku Click n Charge. Magnetická nabíječka je skvělá, ale jestli chcete nabíjet ze síťové zástrčky, potřebujete dokoupit redukci – nebo použít jakoukoliv pro USB.

Materiálově je Cobra Libre II vyrobena z nejlepších materiálů, které erotický průmysl zná – lékařský silikon německé výroby a ABS plast bez ftalátů – vše TOP. Stejně jako dílenské zpracování – nic neodstává, vše lícuje, krásně drží. Jak to máme rádi.

Nastartujeme a máme tu mustang Shelby

Milovníci aut jistě znají americkou klasicku Ford Mustang Shelby s přídomkem Cobra. Nejnadupanější auta, které si svou oblibu drží i po desítkách let, co byly poprvé představeny. Cobra od Fun Factory si svou oblíbenost drží taktéž – a to i přestože jde proti proudu a nenabízí klasické zásuny. Výkonem jsou si obě Cobry velice blízké. I naše menší (skoro by se chtělo říci kapesní) má pořádnou sílu. A to i na nejslabší režim.

A těch režimů máte hned několik (11 – WOW = mrkněte na fotky na schéma vibrací). První je decentní seznámení s vibracemi, další už vás pěkně probudí, pokud jste doteď spali. Hodně zajímavými jsou 6. a 8. – silné pulzy střídajících se motorků vám rozvrní nejenom ruce, ale i celý klín.

A rozdíly mezi slabšími a silnějšími impulzy budete cítit jako velmi silnou masáž. Ovládání je jednoduché jak facka. Stisknete na začátku tlačítko FUN (neboli zábava) a pak už jen přepínáte mezi režimy tlačítky + a -). Vypnete hračku stejným FUN jako na začátku. Nic složitého, na co byste potřebovali inženýrský titul.

Rozdíly oproti minulé generaci

Zachována zůstala osvědčená CNC magnetická nabíječka, velikost i tvary i vodotěsnost. Co nabídne vlastně nového? Sametovější (jemnější silikon – ten rozdíl opravdu poznáte), tlačítkové ovládání s podsvícením, indikaci nabíjení, možnost zamknout tlačítka proti samovolnému zapnutí (super na cestování)…

Ještě něco? Ano – režimy – jeden nový pulzní přibyl + změny doznaly motorky. Za stejné velikosti hračky jsou citelně silnější. Netuším, jak takový výkon narvali do malého těla, ale výrobci aut by se mohli přiučit příště.

Jak se používá taková kobra?

Bez gelu to nepůjde. Po jeho nanesení vlastně končí veškerá podobnost s klasickými umělými vagínami. Gel doporučujeme na vodní bázi (nedávno testovaný Sasmar Classic je fajn), vyvarujte se silikonovým, mohly by poškodit jemný povrch. Gelu naneste trochu dovnitř honítka, žaludem ho trochu rozetřete po vnitřních stěnách a nastartujte… a začíná pravá FUN zábava.

Žalud zastrčíte rozhodně celý (pokud nemáte jahodu jako sousedův dům), i část penisu. Co teď vlastně? Uvolněte se především. Na tuhle stimulaci si musíte zvyknout, protože vliv vibrací na penis nejspíše neznáte. I ti, kteří si hrají s masážní hlavicí budou překvapeni. Vibrace jsou hodně specifické. Nepůsobí jen jedním směrem – jako kdyby kmitaly kolem uzdičky. Představte si hodně rychlý jazýček, který vám kmitá v klíně. Přidejte vibrace… A stejně to nebude přesně stejný pocit jako s FF Cobra Libre.

Stručně o našem testu

Erotická pomůcka: Umělá vagína Fun Factory Cobra Libre II
Recenzi napsal: Petr S.
Testováno: od 12. července do .
Výsledek: Solidní oživovač pánské masturbace v designovém balení.
Užití hračky: Výrazná stimulace žaludu vibracemi není pro každého, ale najde si své milovníky právě pro to, že je odlišná oproti klasice v podobě kopulačním pohybům..
Moje hodnocení: 4,4 z 5 (doporučuji)

Masturbační orchestr ve vaší ruce…

Nejspíše se ptáte, jestli se udělám jen z vibrací. A ano. Vibrační režimy nejsou monotónní a můžete hlavně hračkou trochu kroužit, zkoušet měnit směry… Ale věřte, že vás Cobra udělá a poměrně silně. Hlavně na takovou stimulaci nejste zvyklí. Pravačkou to je už nuda, klasickým honítkem mnohdy taky… Tohle vám posune privátní hraní na novou notu. Skoro bych chtěl říci, že vám na penis zahraje celý orchestr, když už jsme u not.

Klady

Zápory

Silné vibrace Jen lubrikant na vodní bázi
Prvotřídní materiály Cena
Skvěle se drží
Jednoduché ovládání
Magnetické nabíjení
Netradiční stimulace žaludu (pro mě je +, pro někoho -)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 6 názorů

Cobra Libre II je jednoducho famózna!
Som 65 ročný dôchodca, pred 6 rokmi som ovdovel. Odvtedy som riešil svoje potreby sporadicky rukou. V poslednej dobe mi to ale dosť vadilo, jednoducho to nie je ono, tak som sa začal na nete zaujímať o iné spôsoby. Študoval som rôzne recenzie na rôzne pomôcky, až som narazil na Cobru. Ako dôchodcovi mi nebolo jednoduché dať za prístroj toľko peňazí, ale riskol som to, a spravil som dobre!
Keď mi cca pred 2 týždňami Cobra prišla, dosť ma prekvapilo, že na krabičke nie je nijaká plomba, zaručujúca, že prístroj ešte nikto predo mnou neotváral alebo nedajbože aj nepoužil. To ma teda hodne zamrzelo. Ale dôkladne som ho vyumýval, nabil a nedočkavo vyskúšal.
Bez gelu to jednoducho nejde. Pocit po zasunutí veľmi príjemný, ten materiál je ozaj kvalitný. Po zapnutí veľmi príjemné, až nečakane intenzívne príjemné pocity. Vyskúšal som všetky módy, mne vyhovujú tie rýchlejšie vibrácie 2 motorov naraz. Pritom jemne, v rozsahu tak do 1 cm pohybujem Cobrou, to intenzitu zážitku ešte zvyšuje. Navyše „vypumpujem“ pritom vzduch z úplne prednej (zadnej?) časti, takže žaluď je v podtlaku a pri pohybe je to dokonalá „fajka“.
Neviem, či to považovať za výhodu alebo nevýhodu, ale ja som vždy hotový do 3 minút a to spomínanú zvýšenú citlivosť uzdičky určite nemám. V niektorej recenzií som čítal, že pri použití z Cobry gel vyteká, ja som nič také nepozoroval, a to som ju praktikoval aj v leže na chrbte, takže teoreticky mal gel ako vytiecť – nikde nič. Neoceniteľné je čistenie po použití: dôkladne ju vypláchnem s použitím dezinfekčného mydla, potom jednoducho vytrasiem vodu a odložím. Mimochodom, práve toto bol jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodol pre Cobru. Keď som čítal, ako treba udržiavať umelé vagíny, niektoré dokonca mali limitovaný počet použití, odmietol som ich.
Po umytí prístroja aj nástroja mám ešte hodnú chvíľu pocit takého veľmi jemného, ale fantasticky príjemného brnenia. O tomto som sa nikde nedočítal, ale je to ozaj úžasný pocit!
Medzi klady Cobry by som zaradil hlavne spracovanie, decentný vzhľad , ľahká údržba, vcelku dobrá kapacita batérie, množstvo módov, nízka hlučnosť, excelentná účinnosť.
Zápory: balenie bez plomby (to mi ozaj sakra vadí), zdvih excentrov by mohol byť o trošičku väčší, vnútorný priemer je tak-tak, pri tej cene mohol výrobok priamo obsahovať ako gel, tak nejaký dezinfekčný sprej, a samozrejme cena.
A neviem, či to považovať za výhodu alebo nevýhodu: Kým predtým som mal frekvenciu rukou 2-3x týždenne, teraz mi to nedá, Cobru používam 2 a občas aj 3x denne, až sa bojím, aby som sa „neupracoval“ k smrti 🙂 Stačí, že si spomeniem na možnosť ju použiť a už pociťujem náznaky erekcie.
Nikomu nechcem vnucovať svoj názor, je to na každom, či to skúsi a dá za Cobru toľké peniaze pri riziku, že práve pre neho to nemusí byť to pravé. Mne to, našťastie, vyšlo. Ak by som mal hodnotiť kvalitu pocitov, na prvom mieste je Cobra, za ňou klasický sex so ženou (a to som mal v mladosti viacero partneriek), potom dlho, dlho nič a až nakoniec ruka.
Takže moje celkové hodnotenie: Cobra Libre II je perfektný výrobok pre osamoteného muža!

Děkujeme moc za skvělou recenzi/test Cobry – souhlasíme s vámi, že funkčně je perfektní a specifické dráždění (byť jen) uzdičky a žaludu je hodně intenzivní!

Dobrý den, prosím o informaci, zdali je možné používat erotickou pomůcku Cobra Libre 2 s latex.kondomem. Děkuji za odpověď.

Hezký den,

u sililonových hraček je problém jen s silikonovým olejem – latex je úplně jiný materiál – jedině bych se podíval, jakým olejem je kondom zvlhčený – když to bude cokoliv jiného než silikonový, tak je to v pohodě.

Koupili jsme to s kámoši. Cena je rozhodně odpuzující. No neva. Podělili jsme to třemi. Prvý zážitek je ucela jiný nez u normalka šukačky. Prostě si lehněte na zada a nasadte. Rozkoš se stupnuje pomalu ale je to slast. Pak to s Vás vystřelí a uvolnění je báječné. Mě (21 let) to trvalo asi 6 minut. Zaleží jak jste naladěni. Vyhoda je, že nemusíte nic dělat . Muzete to mit i v sedě v křesle a chatovat. Ta cena !!!

Díky za zpětnou vazbu s Cobrou 🙂 Při sdílení s přáteli bych si dával opravdu velký pozor na dezinfekci, nebo ideálně na použití s kondomem.

Hezký den, to jsme rádi, že jsme vás pro ni navnadili 🙂 Pro začátek bychom ji nejprve nabili dle návodu, abyste nepřišel z počátku o kapacitu baterie – k použití – stačí trocha gelu dovnitř, moc ho nepotřebujete. Začněte na jemnějších vibracích, mě se osvědčilo cobrou trochu kroužit a kmitat, abych našel nejpříjemnější pozici k dráždění žaludu/uzdičky. Pak pokračujte na silnější vibrace/jiné režimy – každému sedne jiný:)

🙂 podla vasej recenzie som kupil cobra libre 2 . Dake radi ako na prvy krat s tym strojom?

Konečně někdo, kdo ji koupil a otestoval – nesnáším fakové recenze jen s textema ofiko fotkami od výrobce. Vám můžu věřit, protože ten kus jste měli v ruce, nafotili a natočili jste ho. Díky – popřemýšlím o ní jako o alternativě k fleshligtce.

Spolupracujeme: