Tenhle kousek můžete nechat ve své domácnosti kdekoliv ležet a nikoho, ani dospělé návštěvy (které ví o vaší obsesi erotikou), že se jedná o nějakou nekalost. Vypadá jako hi-tech vysoušeč vlasů od značek typu Apple či Xiaomi, které mají právě takto minimalistický a funkční design. A vlastně… proč ne?

A co to vlastně je? Jaktože máme v nadpisu, že je to šukací stroj, když od pohledu tam nemá co kam šukat? Neboli v běžném vnímání – nemá to penis/dildo, které by vás mělo ošukat bez ustání (tedy až dojdou baterky)?

Je to na rovinu hra se slovy, protože sice někteří pánové mají rádi klasické šukací stroje (penetraci směřují samozřejmě zezadu).

Ale tenhle spíše splní ten základní úkol = udělat vás bez vašeho přičinění.

Částečně by se mohl počítat mezi tzv. suckomaty (tuto kategorii založil stejnojmenný produkt Suck-O-Mat) – podtlakové / sací pomůcky právě pro muže.

Ty se typicky používají pro BDSM tresty a POT mučení, ale muži si s nimi užijí i dobrovolně. :))

Ta nedobrovolnost je zde taková, že může jet opravdu dlouho, dávno po vystříkání, takže z orgasmu se přechází do trýznivého POT, neboli do „po orgasmickém mučení“.

Šukátko pro pány bez práce

Takže jakoby šukací stroj dovedl vaši manželku k neskutečnému orgasmu svými přírazy, tak tenhle kousek to zařídí též – ale ve své podstatě vás neunavitelně vyhoní do výstřiku.

A to s neskutečnou rychlostí – vtipně český prodejce tohoto kousku píše, že si nemusíte ani pouštět žádné porno = než byste ho našli, tak už budete udělaní a můžete si jít po svém. 🙂

Vyplatí se?

Za rychlost a jistotu toho orgasmu dáme klidně své přirození do ohně = podobně jako u klasických a originálních Womanizerů = je to jistota a bude to fungovat vždy.

Stejně jako u nich je zde jasný tlak na výsledek = kombinace „přírazů“ (berte to jako kmity tam a zpět při honění třeba), vibrace a vyhřívané vložky je ultimátní.

Zjistěte kolik stojí Automatický masturbátor BOOM Afrodité
ZJISTIT CENU

Tady nemá moc smysl chodit kolem horké kaše, tohle vás prostě udělá. Tečka a nazdar.

Pár čísel

  • Celková délka 19 cm
  • Vnitřní (a použitelná) hloubka 12 cm
  • Minimální průměr 1.5 cm
  • Maximální průměr 6 cm

VIDEO z rozbalování v redakci:

Takže co to sakra je?

Hodně speciální a robotizovaná umělá vagína. Jen v balení nenápadného fénu. 🙂 Uvnitř je příjemná silikonová vložka, která se dá i vyjmout pro čištění (mrkněte na video/fotky v tomhle článku). Drží na magnetech vůči vnitřnímu tělu, takže se dá jednoduše zase vrátit na správné místo.

Pro představu = s Afroditou (no s tím jménem s mohli trochu pohrát, nemyslíte?) nemusíte přirážet vůči penisu, nebo penisem přirážet do ní = a tedy napodobovat klasický sex. Držíte ji jednou rukou za rukojeť, a ona vnitřně kmitá (dle prodejce až 300 přírazů za minutu = nepočítali jsme) a vás tím bez ustání dráždí.

Ovládání

Na těle jsou přepínače zapnout/vypnout, + a -, vibrace a zahřívání – to udělejte po zapnutí jako první = dostane se vnitřní teplota na cca 45 stupňů Celsia a drží si je po dobu užívání.

A nečekaně plusem a mínusem přidávání sílu a přepínání režimů.

Čištění

Budete ho dělat často, protože Afrodita vás rozhodně často a rychle udělá:) Dá se vnitřek jednoduše vyndat pootočením u vstupu a umýt vodou = ideál a tady prostě problémy nečekejte.

Možná vás překvapí, že jsou zde po vyjmutí viditelné drátky (byť izolované samozřejmě) spojující právě vibrační patrony viz níže.

Je zajímavé, že vyhřívání i vibrační patrony (mimochodem jedna u vstupu a druhá u konce – takže u žaludu) jsou přímo v této vložce a stejně je vodotěsná. Jednoduché a elegantní.

Tady nad tím někdo hodně přemýšlel:)

Protože kdo zná Fleshlightky s vibracemi tak ví, že vajíčko pro vibrování je zasunuté z patky vnitřní vložky a musíte ho vždy vydolovat. A to už zde neplatí:) Díky bohu.

Chlapi nechtějí nějaké přemýšlení, zbytečnosti, prostě jít na věc, nazdar, uklidit po sobě a jít.

Hodnocení

Majstr prcajk:) Budeme se opakovat, ale tohle udělá chlapa spolehlivě stejně jako Womanizer jeho partnerku = není moc co vymýšlet, tohle funguje.

A vlastně dost degraduje klasická honítka, kdy musíte sami přirážet. U nich vám bude chybět statičnost a „neteplota“. Tady máte všechny aspekty na 1 místě = ale třeba vibrace bychom nutně nepotřebovali. Už samotné přirážení v teplé vagínce je dostatečně intenzivní pro jasný výsledek:)

Klady

Zápory

Jasný výsledek = váš orgasmus do minuty, dvou MAX Občasně vnitřní vložka narazí do vnitřku honítka (je to jen zvukový projev)
Vibrace co to umocní
Vyhřívání, které budete vyžadovat u všech hraček
Nabíjení přes USB-C (nutnost pro technofily jako já)
300-120 přírazů za minutu
Vydrží přirážet hodinu (to fakt nevydržíte)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Je to dobrý na malinký pindíky, evropský průměrný šulin to zastaví. Pro 90 procent evropské populace nepoužitelné, vyhozené peníze, značně poruchové. NEBRAT!!!

Hezký den, děkujeme za zpětnou vazbu. 🙂 Ani my ani výrobce nepíšeme, že by to mělo pojmout všechny velikosti penisů, neboli logicky když se nevejdete, tak vám bude dráždit zasunutou část penisu a ne celek až po koule – a nebojte ta statistika pracuje s mediánem, takže to sedne násobně více mužům, než si myslíte.

Ale gratulujeme vám k velkému pindíkovi!

Bude to vhodné a příjemné, když mám průměr penisu 5 až 5,5 cm a 16 až 16,5 cm obvod? Mám strach, že to nebudu cítit tak příjemně jako muži s penisem průměru 3,5 cm, nebo to bude bolet nebo se zasekávat či jiné problémy.

Spolupracujeme: