Jak jsem psala v minulé recenzi, nemám úplně štěstí s vibračními vajíčky. Až na poslední kousek Adore Yonix to byla jedna katastrofa za druhou. Myslím si ale, že největší možnosti poskytuje právě klasika vajíčka a odděleného ovladače. To se mi teprve rozjíždí představivost do všech směrů. Co tak zajít na dráždivou večeři, nebo třeba procházku?

Vždy připraven na použití

Toto vajíčko je bezdrátové s nabíjením pomoci USB kabelu. Nabíjí se asi hodinu a vydrží podle použitých módu 45–60 min. Ovladač je na baterku CR 2032 a jeho dosah 15 m.

Hračka je fialové barvy, ze silikonu, takže pozor na lubrikanty a používejte radši ty na vodní bázi. Díky silikonu se hračka dobře čistí, má voděodolnou úpravu, proto snese omytí, ale ne koupání.

Povrch tvoří výstupky, které přidávají k dráždění a jejich použití je pak už jen na vás. Můžete zavést hračku, anebo jí použít na klitoris jako mini vibrátor. Na vajíčku je zapínací a vypínací tlačítko, které ho zaktivuje a může i zapnout vibrace.

Ovládačem pak přepínáte samotné vibrace a pomocí tlačítek můžete přidávat a ubírat na intenzitě, nebo měnit vibrační módy. Je to trochu nevýhoda, když vajíčko i s ovládačem hodíte pouze do kabelky. Může se lehce zapnout. Těšit se u téhle pomůcky můžete ze 7 vibračních módů a 4 intenzit.

Zjistěte kolik stojí Bezdrátové vibrační vajíčko Seven II
ZJISTIT CENU

VIDEO z redakčního testování:

Rozměry

  • Délka vajíčka: 6,9 cm
  • Šířka vajíčka: 2,8 cm
  • Hmotnost: 0,04kg
  • Délka ovladače: 7,6 cm
  • Šířka ovladače: 3,5cm

Velká síla v malém balení

Vibračních hraček mám několik a jsem na ně celkem zvyklá. Až bych řekla, že je to trochu na škodu, protože už potřebuju trochu víc stimulace, abych jí cítila. I proto jsem neměla žádné přehnané očekávaní.

Vajíčko vypadá velice nenápadně, je celkem lehké a o to bylo moje překvapení větší, když jsem ho poprvé zapnula uvnitř sebe.

Jasně, zkoušela jsem ho i v ruce, ale nějak mi nedošlo, jaká je to síla. Musím říct, že první pokus byl až překvapivě nepříjemný, a dokonce jsem pak i lehce krvácela.

Na chvíli jsem ho odložila a když jsem se k němu vrátila a věděla co mám čekat, tak to sice bylo s mírnou obavou, ale překvapivě bylo všechno ok, a dokonce to bylo mnohem vzrušivější.

Každý další pokus jen přidal na mé oblíbenosti u hračky a nechala se unášet ve vlnách slasti. Další velice pozitivní věcí je, že i když se zdá opravdu hlučná ve skutečnosti, pokud nejste v úplně odhlučněné místnosti, tak ji neuslyšíte.

Něco pro zkušené

Velice oceňuju, že se dají díky tlačítku mínus zeslabit vibrace, a že se dá vracet i ve vibračních módech. Skvělá je i pevná šňůrka na konci, která vám pomůže vytáhnout vajíčko i když po pořádném orgazmu a díky výstupkům drží na místě a nechce se pustit.

Hračka je krásná, dobrá a rozhodně domyšlená do detailu.

Ovladač, výstupky, všechno se doplňuje a skvěle spolu ladí, ale neřekla bych, že je to hračka pro začátečnice, nebo citlivější ženy.

Klady

Zápory

Není hluční Silné vibrace
Vibrace
Silné vibrace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: