Goliate lubrikační gel je 100% přírodní, bio a ještě veganský. Paráda, že někdo konečně pochopil, že je velmi pravděpodobné, že se lubrikační gel dostane do pusy. Byla jsem odpornou chutí některých konkurenčních lubrikantů natolik znechucená, že jsem se opravdu nemohla dočkat, až vyzkouším tento.

Nejednou se mi stalo, že se mi jiný gel dostal do pusy a naprosto mi to zkazilo prožitek z daného okamžiku. Hned po otevření jsem tedy neodolala a gel ochutnala… a … chvilka napětí.

Žádné další pokažené vášnivé okamžiky se nekonají. Gel chutná skutečně skvěle.

Chuťovka?

Není úplně bez chuti, ale jeho chuť je velmi jemná a příjemná. Jak chuť popsat? No, je vlastně trochu nasládlá a trochu pálivá, možná lehce „namentolovělá“. Nasládlá, nikoliv přeslazená. Na slíznutí z partnerčina rozžhaveného těla naprosto ideální. Nemohu se nabažit.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Vodní základ

Vzhledem k tomu, že gel není na olejové bázi, je kompatibilní jak s erotickými hračkami (třeba s fantastickým dildem z poslední recenze i menstruačními kalíšky), tak s kondomy. Je skutečně velmi příjemný, nelepí, složením nedráždí a dokonce o tu nejjemnější pokožku pečuje.

Zjistěte kolik stojí Goliate Lubrikační gel BIO
ZJISTIT CENU

Gel je v lahvičce s pumpičkou a malým víčkem, to jsem už samozřejmě někde ztratila, uznávám, že byl praktičtější dávkovač, který by šel uzamknout  např. pootočením, ale odpouštím 🙂

Pumpička dávkuje spíše menší množství, což ale hodnotím kladně.

Nadšení až do konce?

Jsem z této francouzské značky opravdu nadšená a musím říct, že Francouzi evidentně vědí, co je pro dobrý sex potřeba. Nenacházím jedinou věc, kterou bych tomuto lubrikantu vytkla. 

Klady

Zápory

Chuť Nenašla jsem
Složení
Dávkování
Vodní základ
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: