Masáže, kdo by je nemiloval (já je moc nemusím, to je pravda, ale od přítele mi nevadí, naopak). Je to odpočinek, uvolnění mysli a když je správná atmosféra, je to báječná předehra.

Doteď jsme měla nejraději masážní svíčky – vypadá to jako klasická svíčka, ale když se zapálí a vosk rozehřeje, změní se na teplý masážní olej. Romantika jako blázen! 

Každopádně v rámci naší obří testovací akci Goliate (kdo nečetl předchozí recenze, okamžitě to napraví!) jsem se dostala k testování Masážního lubrikačního oleje, který má oproti vosku tu výhodu, že je jedlý, takže hrátky můžou začít! 

Co je vlastně jedlý masážní lubrikační olej?

Vzhledem a designem se nebudu zabývat. Vizuálně všech produktů Goliate je stejný. Takže nemá smysl to každou recenzi opakovat.

Abychom si hned na začátku ujasnili, co vlastně jdeme recenzovanou – masážní lubrikační olej je našlehaná forma oleje, který má vlastnosti lubrikanty. No, nevím, jestli jsem to vysvětlila srozumitelně, tak si to jdeme rozpitvat.

Struktura

Když otevřete balení, olej vypadá jako našlehané tělové máslo. Nevím, jestli to znáte, ale já mám tuto konzistenci opravdu ráda – je to lehké (nadýchané) a krásně se to roztírat. A přesně takový je i Goliate lubrikační olej – je poměrně dost našlehaný a když do něj saháte, máte pocit, že saháte do máslového krému. 

Má mít vůni oříškového másla, kterou já teda necítím.

Respektive fakt voní stejně jako oříškové máslo, což je za mě stejná vůně jako u másla. Ale partner tam tu oříškovou vůni cítí (on je taky blázen o oříškových másle, tak to má načichané víc než já). 

VIDEO z redakčního rozbalování:

A nabíráme…

Stačí si nabrat malé množství oleje a postupně pak přidávat podle potřeby. Našlehaná konzistence se témeř okamžitě po kontaktu s pokožkou začne měnit na olej, který smyslně (jak jinak, že?) rozetřete po partnerově těle. Krásné to klouže a do vzduchu se uvolní lehce nasládlá vůně.

Jako masážní olej funguje opravdu dobře a nemůžu mu nic vytknout.

Navíc jak jsem psala už na začátku, olej je jedlý, takže se nemusíte bát právních hrátek. Nanesete trochu oleje (ve formě obláčku) na partnerův penis, masáží se olej rozpustí a penis postaví… A pak ho doděláte pusou.

Nevím, jak ostatní pánové, ale ten můj tohle naprosto miluje a jde z toho do kolen!

A stejně to platí i u žen – partner vám smyslně namasíruje vulvu a klitoris, vás to nažhaví, a pak vás dodělá pusou (v mém případě i prsty). Případně to celé může sloužit jako velice intenzivní předehra.

Druhá vlastnost tohoto oleje je lubrikace. Klouže dobře, o tom žádná. A co si budeme, bylo by to vážně pohodlné po nějaké masáži rovnou sklouznout ke klasickému sexu.

S partnerem dost řešíme co kam můžeme použít a po masáži penisu “klasickým” masážním olejem by k penetrace nedošlo!

U tohoto lubrikačního oleje prodejce uvádí, že se může použít i na vnitřní partie. Několikrát jsme to zkusili a zatím dobré – žádné negativní projevy se nekonaly. Takže za mě dobré.

A co chuť

Pořád tu mluvíme o tom, že olej je jedlý, já ho nejdřív ochutnala v té šlehané formě. To jsem vážně neměla dělat. Chutnalo to jako našlehané máslo s cukrem (ne tak sladké, ale dobré to vážně nebylo). Fuj. Teda jsou lidi, kterým to chutná, ale já mezi ne opravdu nepatřím.

Zjistěte kolik stojí Goliate Jedlý masážní a lubrikační olej 2v1 The Gourmet Couple BIO
ZJISTIT CENU

Podruhé jsem už ochutnává olej z partnera, kdy byl olej důkladně rozetřený. Je pravda, že jsem pořád cítila máslovou chuť, ale už to nebylo tak intenzivní. Asi takhle, chuťová bomba to opravdu není, měla jsem v puse lepší věci. Ale v rámci té celé předehry a masáže je to příjemné. Chystáte se na orál, vezmete si žalud do úst a najednou chuť, kterou jste nečekali. Je to zajímavé zpestření.

Moje shrnutí na závěr

Goliate masážní lubrikační olej 2v1 je 100% přírodní a šetrný nejenom k přírodě, ale také k vašemu tělu. Je jemný, dobře se roztírá a pokožku hydratuje, zklidňuje a vyživuje (obsahuje vitamíny  A, E a D). 

Trochu mám problém s tou „lubrikační“ částí, olej je totiž dlouho kluzký.

Pokud se rozhodnete ho použít, musíte počítat s tím, že budete masírovat o trochu déle než třeba s masážním voskem. Ale záleží také má množství, které si naberete – čím víc. Tím delší masáž. Ale nemusíte se bát, nakonec se do kůže vsákne.

Jako lubrikant je taky fajn. Ale rozhodně to není náhrada klasického lubrikačního gelu. Každý z nich má jiné využití. Po tomto lubrikačním oleji bych sáhla v případě, že si chcete užít předehru a nějaké ty hrátky – masírujete se, užíváte si orální sex a možná to skončí klasickým sexem a možná ani ne. Je to skvěle zpestření, pro hravé jedince. 

Klady

Zápory

Je jedlý Máslová chuť
Z přírodních BIO surovin
Vyživuje a hydratuje pokožku
Skvělý na předehry
Masážní olej a lubrikant v jednom
Dobře se roztírá
Příjemná vůně
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: