Na rovinu, lhát vám nebudu – erotické masáže (a vlastně i jejich cudné varianty) miluji. Když můžu, nechám si ji dopřát od partnerky, či od profesionálních společnic. Však mi je sama přítelkyně vybírá, abych měl i nějaké další potěšení.

Je skvělá, viďte? Ale to není primární sdělení tohoto článku, protože se s vámi chci podělit o velmi zajímavý masážní olej, který přímo vybízí k erotickým masážím.

Jaký je to olej?

Je to olej na masáže od značky Good Clean Love a s „příchutí“ Indian Spice. A přesně ta vůně mě hned během chvíle dostala – je kořeněná, fantasticky podmaňující a velmi výrazná.

Přesně takovou vůni si pamatuji z thajských a indických masáží, které čas od času navštěvuji v našem rodném městě. Je řekněme silnější a hutnější, ale o to je pro mě líbeznější a dokáže mě sama o sobě navnadit na samotnou masáž, protože ji mám podvědomě spojenou právě s příjemnými dotyky na mém těle.

Samotný prodejce těchto olejů (a dalších produktů od této značky) označuje tento produkt jako olej na milování.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Z čeho se vlastně skládá?

V popisku najdete, že je z čistých, vysoce kvalitních esenciálních olejů, s lehce afrodiziakálními účinky a který probouzí smysly a aktivuje náš mozek díky vůním. A nemám na to sice doktorát a laboratorní testy, ale za mě se pod to můžu opravdu podepsat. Krásná a podmanivá vůně, která mě opravdu dostane do varu.

Olej by měl dle všeho svým složením stimulovat limbické centrum mozku, neboli centrum sexuálního vzrušení. Inu, proč by vlastně nemohlo? Vůně máme od pradávna spojené s nějakou vazbou či vzpomínkou a přesně u mě se to protklo se samotnými zážitky a prožitky z erotických masáží.

Složení

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Organic Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopherol, Essential Oils

Na oceli, kromě už xkrát zmiňované vůně, oceňuji i jednoduché dávkování, protože je rovnou od výrobce dodávaný s užitečnou pumpičkou, díky které se skvěle dávkuje. A oceňuji, že se označuje jako „veganský“, takže neobsahuje žádné živočišné složky a nebyl ani testovaný na zvířatech.

Zjistěte kolik stojí Masážní olej Good Clean Love
ZJISTIT CENU

Což dle mě rozhodně má svůj smysl a nemyslím si, že by to vůbec mělo být nějak neobvyklé. Pro mě jsou takto označené produkty vnitřně označené velkým srdíčkem.

Přesné dávkování v kombinaci s jednoduchým roztíráním má velkou výhodu v tom, že opravdu nepotřebujete moc oleje na jednotlivou masáž. Už jen třeba intenzivní masáž penisu a varlat, se šťastným „koncem“ chce jen pár kapek, takže olej vám rozhodně dlouho vydrží. Stejně tak na promnutí vzrušených bradavek partnerky, či na jemnou masáž zadečku či klína… a tím můžete svoje hrátky začít, nebo v případě uspokojení i skončit… ale většinou tímhle se jen pořádně začíná!:)

Jako inspiraci pro vyloženě profi erotické masáže, jsme připravili společně s jedním erotickým salonem, praktické návody – mužská erotická masáž, ženská erotická masáž. Rozhodně by vám tyto návody od profesionálních sexuálních masérek neměly ujít.

Co na něj říci závěrem?

Je to nádherně vonící, skvěle se roztírající olej, co se jednoduše dávkuje a za mě má TOP fantastickou vazbu na mé dřívější masáže. Takže za mě rozhodně základ každé erotiky… Čisté složení je rozhodně kladem, a kdyby nebylo vyšší ceny, klidně bych se v něm i dennodenně koupal, protože ta vůně je neskutečně podmanivá.

Klady

Zápory

Podmanivá kořeněná „indická“ vůně Vyšší cena
Veganské složení
Jemné roztírání
Dávkovací pumpička
Čisté oleje bez chemie
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: