NURU gel je speciální masážní gel, který se používá pro erotickou masáž nazvanou NURU. Tento gel se ředí s teplou vodou a vytvoří na těle tenkou, kluzkou vrstvu, která připomíná lepkavější a klouzavější vodu.

Díky tomu je masáž plná smyslných doteků, tlaku a tření nahého těla o tělo a trvá až 45 minut. Původně je připisována Japonsku, konkrétně i městu Kawasaki.

V Česku si ji můžete užít i od profesionálek, typicky ve vazbě na handjob či happyending = neboli je to erotická masáž.

Ceny profi masáží se pohybují:

  • 1500 Kč za 1 dívku x 2500 2 dívky – 30 minut
  • 2000 za 1 dívku x 3500 za 2 dívky – 60 minut

Nebo si masáž můžete s partnerkou / manželkou / milenkou (nebo všemi najednou) užít doma – jen za cenu gelu:)

Ale počítejte, více děvčat = více gelu. 🙂

VIDEO z redakčního rozbalování:

Neutrální a průhledný

Tento testovaný masážní NURU gel má neutrální vůni, která po smíchání s vodou není cítit už vůbec. Gel obsahuje Panthenol, který se v kosmetice používá pro své hydratační a pečující účinky na pokožku.

TIP: Gel se dá snadno oživit troškou vody, pokud by při masáži trochu zaschl.

Gel má dle výrobce také elektrostatické, protizánětlivé, antibakteriální, regenerační a zklidňující účinky, které zlepšují hydrataci pokožky a zanechávají ji vláčnou. Můžu potvrdit, že po našem klouzavém řádění jsme byli krásně hlaďouncí a jakoby vyhlazení.

Základ na vodě

Je založený na vodní bázi, takže se dá kombinovat i se všemi erotickými pomůckami, včetně těch z silikonu. Což oceňujeme, protože téměř všechny naše nové hračky jsou ze hypoalergenního silikonu.

Zjistěte kolik stojí Masážní Nuru Gel Premium Long Lasting Ride
ZJISTIT CENU

Jak má probíhat masáž s tímhle netradičním gelem?

Samotná NURU masáž je erotický zážitek, při kterém se dva lidé setkávají v těsné blízkosti svých nahých těl a pomalými, smyslnými pohyby se proklouznou až na vrchol blaha.

Příprava

Nejdříve se spolu s partnerem osprchujte a pak si lehněte na postel, zakrytou PVC prostěradlem
typicky je lackované), nebo do speciálního NURU (či fist it) bazénku. Potom se oba natřete předem připraveným NURU gelem, který se ředí s teplou vodou.

Masáž

Partnerka se položí na svého partnera a masíruje ho tak, že po něm klouže celým svým tělem. Během této masáže se partneři snadno podlehnou spalujícímu náboji vášně, který mezi nimi zajiskří.

Závěr

Po dlouhém a pomalém rozmazlování budete chtít masáž zakončit intenzivním sexem. Je důležité používat kvalitní NURU gel, který vydrží dlouho a poskytuje vzrušující klouzavé zážitky. My doporučujeme NURU masážní gel Premium Long Lasting Ride, který se o to postará.

Hodnocení

Rozhodně nečekejte nic, co byste si představili pod pojmem gel – je to táhnoucí a vodou ředitelná substance, či sirup. Průhledný, bez výrazné vůně a rozhodně svůdný ve výsledku.

U tohodle kousku s 250 ml vás jen překvapí, že vystačí tak na 2-3 masáže (záleží na vašem poměru ředění – my jsme zkoušeli 1:3 až 1:2).

Oceňuji (hlavně přítelkyně) že nezanechává stopy na textilu, ač bych doporučoval primárně, ať ani nemá šanci se k nějakému dostat = nedává to ani smysl:)

Chcete se primárně po sobě body-to-body klouzat a dráždit. Takže oba nazí, ať už na lakovém prostěradle (ten je skvělý i na olejové hrátky), tak na právě tyhle gelové NURU masáže.

Klady

Zápory

Průhledný gel Vystačí jen na pár masáží
Na vodním základu
Lze ředit vodou
Neutrální vůně
Pečující složení s Panthenolem
Rozhodně netradiční masáž, kterou chcete prožít
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

No od profesionálky musím doporučit, možná by se na začátek za zašel k ní, ať si to příště užijete už doma klidně s tím gelem.

Děkujeme za potvrzení, že NURU je opravdu zážitek. :))

Spolupracujeme: