Opět zdravím kulišácká, čtenářská koťata. Máme tu recenzi na další olej! Tentokrát ne na afrodiziakum, ale na masážní olej. Přesněji konopný masážní olej značky GOLIATE.

Tato značka se zaměřuje hlavně na krémy, ale nějaké ty hračky se u nich také najdou. A všechny jsou ekologické! Takže vás jistě nepřekvapí, že zde držím v ruce 100% přírodní olej. Však už mě někteří z vás dobře poznají. Takže víte, že se snažím takové produkty zkoušet hodně. Dnes si povíme něco málo o tomto masážním oleji. 

Od A po Z

Úplně obyčejná flaštička s aplikátorem pro snadné dávkování v sobě ukrývá voňavý olej, který na sobě cítíte i několik hodin a s kterým se obyčejná masáž mnohonásobně zpříjemní.

Taktéž je jedlý, takže určitě skvělé v kombinaci hrátek s vaším partnerem. 

Nemusíte se tak bát při líbání těla vašeho partnera poté, co na něj tento olej namažete. Ať už to natíráte na svou kočičku, nebo svého kocourka, oba budete mít příjemný pocit nejen při masáži. Pro tentokrát tu je olej, který můžete použít nejen na kůži, ale i na vnější použití. Samozřejmě ho nezaměňujte s lubrikačními gely.

Olej se poměrně rychle vstřebá a tak po několika desítkách minut nevidíte skoro žádné známky „mastnoty“, ale stále je to olej. Pokožka se po něm lehoučce leskne.

Cítíte vůni, jako kdybyste si upekli sušenky z konopí (teda alespoň takto si představuju, že by mohly vonět 😀 ) několik hodin.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Je možné ho využít pro velkou škálu hraček, avšak určitě ne s kondomy. Obecně s kondomy byste neměli nic kombinovat, abyste neporušili strukturu a nemohlo se stát něco, co byste určitě nechtěli. Při všech hrátkách vždy myslete na bezpečnost. Svou i partnerovu. 

Pár čísel

  • Objem – 100ml 
  • Délka – 17,7cm

Materiál

Jak jsme si řekli, produkt je 100% přírodní. Obsahuje oleje z konopí, grepu a dalších citrusů, zázvoru, pačule (tento název jsem si musela vyhledat, ale jedná se o rostlinu, která se pěstuje hlavně pro silně vonný olej, který je obsažen v listech a využívá se v kosmetice i medicíně), špetku koriandru, pryskyřici, canangu (další květ používající se v kosmetice i lékařství) a další látky.

Zjistěte kolik stojí Goliate Relaxační masážní olej s konopím BIO
ZJISTIT CENU

Spoustu esenciálních olejů doprovází i řada vitamínů. Neobsahuje údajně žádný alkohol, ale při bližším zkoumání složení jsem si všimla, že stopové množství tam je. Přesněji 0,21%.

Neobsahuje však parabeny a další zlé složky.

Ujistěte se však, že hned po namazání si nesednete jen tak na pohovku či neulehnete do postele. Tento olej zanechává skvrny. Avšak po několika minutách, když se vstřebá a uschne, tak už nikde žádné skvrny nezanechává:) 

Osobní pocity

Miluju masáže, avšak tento olej jsem ve vícero případech použila spíš na natáčení videí, kde se s ním polejvám a následně ho roztírám. Je to skvělá pomůcka nejen na masáže. Je velmi super a jeho vůně je opravdu příjemná.

Určitě mam v plánu vyzkoušet od značky GOLIATE víc produktů, protože mě tento masážní olej opravdu zaujal.

A jako v předešlém článku – dám ho svému pánovi a uvidíme, jakou parádní masáž mi s ním udělá:) A možná, když bude chtít, udělám malou masáž i já jemu a co si budem, na zádech ta masáž neskončí. 

Klady

Zápory

Krásně voní i několik hodin Ani jeden jsem nenašla
Je jedlý
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: