Durex PleasureMax jsou kondomy s vroubkovaným povrchem, který zvyšuje požitek během pohlavního styku. Tyto kondomy mají speciální vzorek, který stimuluje oba partnery, což vede ke zvýšení vzrušení a rozkoše. Aspoň tak je prezentuje samotný výrobce. Pojďme se podívat jak je tomu doopravdy.

Ještě kratší představení

Durex PleasureMax jsou latexové kondomy se 29 vroubky a 432 výstupky pro zvýšenou stimulaci a intenzivnější pocity při sexu. Ne nepočítali jsme je, ale to uvádí samotná značka:)

Mají anatomický tvar, který se snadno nasadí a drží po celou dobu použití. To můžu potvrdit, hezky drží na penisu.

Kondomy jsou klasicky zvlhčené silikonovým lubrikantem. Kondomy jsou 100% elektronicky testované, jsou průhledné a pružné.

Pár čísel

  • Délka 205 mm,
  • Průměr 56 mm.

VIDEO Z redakčního rozbalování:

V akci

12 kousků kondomů v této cenové hladině bych používal vždy jen vaginálně – proto mám rád Durex a všechny jejich produkty = jsou totiž spolehlivé. Na anální hrátky, aka kde neotěhotní partnerka, používám vždy levnější kondomy – třeba subbrand právě Durexu, který se jmenuje London. Ty jsou ideální, ač na můj průměr lehce škrtivé.

Zjistěte kolik stojí Vroubkované kondomy Durex Pleasuremax
ZJISTIT CENU

Spolehlivost v akci

Tyhle PleasureMax (někde se uvádí i PleasureMe) jsou klasicky spolehlivé, takže se jen tak netrhají a rezervovár pro žalud je příjemně široký a mně neškrtí – potřebuju vždy průměr 55 m a více.

Co stovky těch výstupků?

Narovinu – výstupky jsou na pohled i běžný dotek fajn, ale v reálnu je ve vagíně partnerka jen tak neucítí – jsou to mini výstupky, takže jsou zajímavé pro „placebo“ oživení sexu, jakože máte něco nového, nevyzkoušeného, že zkoušíte s partnerkou nějakou invenci, … ale nečekejte od nich orgasmické výkřiky a fantastickou erotickou jízdu.

Tu za vás tenhle (a ani jiné kondomy) nezařídí, budete se muset stejně snažit sami:) Takže zapracovat na své technice a mít čistou hlavu:)

Klady

Zápory

Příjemnější tvar rezervoáru (špičky pro penis) Méně citelné výstupky
Větší průměr, takže neškrtí, ale ani neklouže
Silikonový lubrikant pro lepší klouzání, než s vodním
12 ks v balení - na týden dobrá zásoba
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Asi souhlasím s tím že ty vroubky nebudou tak úžasně výrazné, ale když to děláte doma každý týden dnes a denně, tak si chcete něčím oživit ty hrátky.

Děkujeme za doplnění – ano, bude to spíše pro novou radost z objevování, než že by vás ty výstupky udělaly samy o sobě. :))

Spolupracujeme: