Víte, jak je to s tou „suchou teorií“ v posteli? No přesně tak – vůbec se nám tam nehodí! Někdy prostě potřebujeme malou pomocnou ruku, abychom se cítili skvěle a užili si intimitu naplno.

A právě zde vstupuje na scénu Durex Intima, lubrikant, který je víc než jen klouzačkou mezi A a B. Je to jakoby osobní trenér pro vaši vagínu. A kdo by nechtěl mít osobního trenéra pro intimní záležitosti?

Co odlišuje Durex Intima od ostatních lubrikantů?

Vraťme se na okamžik do lékárny, do té zmatené regálové džungle plné tub a lahviček. Co nás nutí sáhnout právě po Durex Intima? Je to snad jeho elegantní obal? Nebo je to něco víc? Ano, je to něco víc.

Když ho otevřete, nenajdete v něm jen lubrikační gel, ale komplexní péči ve formě probiotik a vyváženého pH. Máte pocit, že si právě nanesete na pokožku malý wellness? No, v podstatě ano!

Pro koho je určen

Durex Intima je jako univerzální dálkový ovladač. Vhodný téměř pro každého. Zejména pokud máte citlivou pokožku, vám bude tento produkt sedět jako ulitý. A dámy, ruku na srdce, vždyť péče o intimní zóny není jen ženská záležitost, že? 

Zjistěte kolik stojí Durex Intima lubrikační gel s probiotiky
ZJISTIT CENU

Muži, vezměte si z této recenze něco pro sebe. A co víc, můžete ho bez obav používat s latexovými kondomy (třeba Skyn, Exs, Durex, LELO …) a vašimi oblíbenými erotickými hračkami.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Jak se používá

Použití Durex Intima je jako pít šampaňské – lehké, bublinkové a návykové. Malá kapka na prst a vaše intimní zóny budou jakoby na obláčku.

První pocity? Jemné, klouzavé, příjemně osvěžující. Máte pocit, jako byste se právě ponořili do osvěžujícího horského jezera? No, to je ono!

Možná můžeme zklidnit ten příval superlativů a nadšení, ale je to jeden z mála lubrikantů, který myslí na vyrovnané ženské intimní pH = přesně to bylo téma debaty s naší testerkou v minulém týdnu = po hraní s přítelem (a nedoléčeným zánětem „močáku“) má rozhodně divočinu v klíně a necítí se zrovna komfortně. 

A po naší zkušenosti jsme jí Intimu doporučili. Plus tedy zklidňující intimní mycí gely, ale ty jsou z jiné segmentu, než tu běžně máme = testovali jsme snad jen Snuggs mycí emulzi, ale spokojení jsme rozhodně byli.

FAQ, aneb časté a rychlé dotazy

1. Je tento lubrikant vhodný pro muže?
Ano, produkt je unisex.

2. Mohu použít Durex Intima s kondomem?
Ano, je kompatibilní s latexovými kondomy.

3. Jak často bych měl/a lubrikant používat?
Používejte podle potřeby a osobního pocitu z řádění.

4. Je tento produkt vhodný pro citlivou pokožku?
Ano, je navržen speciálně i pro citlivou pokožku.

5. Jak dlouho vydrží jedno balení?
Záleží na frekvenci a množství použití. Obvykle se vám podaří ho vypotřebovat před expirací.

Bezpečnost a složení

Není tajemstvím, že co na sebe nanášíme, by mělo být co nejbezpečnější. Durex Intima je na vodní bázi a jeho složení je jednoduché, až minimalistické. 

Aqua, propanediol, a další ingredience, které spíše známe z dobrého jogurtu než z chemické laboratoře.

A jak ho uchovávat, abychom z něj dostali to nejlepší? Na chladném a suchém místě, daleko od zvídavých očí a rukou.

Naštěstí není tak živý a probiotický, abychom ho museli uchovávat v ledničce = ač vám samozřejmě v tom bránit nebudeme:) Můžete si tak užít i jinak nečekaný chladivý efekt, ale pro většinu žen je chlad spíše signálem pro „stažení“. než roztažení „nohou“ od sebe. Takže na to zase pozor pánové.

Závěr a hodnocení

Jestli je v posteli něco důležitého, je to komfort a potěšení. A Intima vám poskytne obojí, navíc s bonusem ve formě probiotik a péči o pH. Proč se spokojit jen s lubrikantem, když můžete mít komplexní péči? Zřejmě jediný lubrikant, který by si zasloužil VIP pozvánku na vaši intimní party.

Tak co, přidáte Durex Intima do svého intimního wellness programu?

Klady

Zápory

Výborná klouzavost Vyšší cena než u standardních lubrikantů
Probiotické složení
Vyvážené pH
Kompatibilita s kondomy a erotickými hračkami
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: