Názory na intimní hygienu se poměrně různí – někdo tvrdí, že by se intimní partie měly omývat pouze vlažnou vodou, jiní nedají dopustit na intimní mycí gel. Já nejsem gynekolog, takže upřímně netuším, která z těchto skupin má pravdu, ale řídím se pravidlem, že nic se nemá přehánět.

Já osobně nepoužívám mycí gel každý den, ale jsou dny, kdy se cítím lépe, když ho použiju. Každopádně se snažím používat gely, které jsou přírodní… a které mi voní. 🙂

Kalhotky nebo gel?

Po výrobcích Snuggs pokukuji už nějakou dobu. Abych byla přesná, pokukovala jsem po jejich menstruačních kalhotkách. Teď do svého portfolia přidali intimní gely s kyselinou mléčnou. Můžete si vybrat gel bez parfemace nebo s vůní zeleného čaje.

Já jako milovník čajů, musela mít ten se zeleným čajem. 🙂

Balení, balení, baleníčko

Když mi konečně přišel balíček, nadšeně jsem vybalila plastovou láhev o objemu 250ml. Líbí se mi kombinace světlé etikety a tmavé láhve (jenom pro upřesnění, pokud si koupíte gel bez parfemace, budete mít na láhvi tmavou etiketu).

I celkový design etikety je povedený – není to přeplácané a zároveň si tam přečtete vše, co potřebujete. Jenom musíte ovládat angličtinu, protože všechny popisky jsou v tomto jazyce.

Já vlastně ani nevím, jestli mi cizojazyčné popisky vadí.

Na jednu stranu jsme v České republice a Snuggs je česká firma, takže by bylo milé ukázat trochu hrdosti na náš krásný jazyk. Ovšem chápu, že firma chce expandovat do zahraničí a je jednodušší mít jednu etiketu bez rozdílu teritoria.

VIDEO z rozbalování v naší redakci

A když si to tak vezmeme, kolik lidí čte etiketu?

Ale pořád jsem se nenaučila používat dávkovač. 😀 Vím, zní to divně, je to obyčejný klasický dávkovač. Jenomže já mám lahvičku položenou na poličce a k dávkování gelu používám jenom jednu ruku (mám ruku pod dávkovačem a stejnou rukou pumpičku mačkám) a vše většině případu se mi stalo, že gel odlítl až za připravenou ruku.

Stane se.

Člověk si musí dát větší pozor, nebo použijete obě ruce – pak dostanete malé množství gelu, které vám bohatě stačí na důkladné umytí vašich intimních partií.

A jaký ten gel vlastně je?

Intimní gel Snuggs je čirý a má velice příjemnou vůni – troufnu si říci, že ten zelený čaj odhadli. Líbí se mi, že není extrémně pěnivý (nemám ráda, když je pěna všude). Ani moc a ani málo – prostě tak akorát 😀

Každopádně vás asi nejvíc zajímá, jak tento gel myje a jestli plní vše, co na etiketě píší – a že toho je 😀 Bohužel na tuto odpověď nemůžu odpovědět, nejsem laboratoř.

Ale můžu vám říci, že po mytí mám vždy velice příjemný a svěží pocit.

Zklidní mě

A také můžu potvrdit, že zklidňuje a hydratuje pokožku. Bohužel patřím mezi lidi, kterým se na těle objevuje ekzém. A někdy se objeví i na intimních partiích – proto si pečlivě vybírám, jaký gel použiju. Každopádně musím říci, že i když mě ekzém na jiných částech trápí, moje intimní partie svědí méně. Takže za mě bomba!

Zjistěte kolik stojí Snuggs intimní gel
ZJISTIT CENU

Hydrataci jsem pak vyzkoušela na rukou a obličeji (vím, že se ve sprše gelem neodličuje, ale když není zbytí, jinak to nejde). Musím říci, že i když mám hodně suchou pokožku, neměla jsem pocit, že by mě po použití kůže pnula.

Co byste měli o gelu ještě vědět?

Intimní gel Snuggs obsahuje kyselinu mléčnou, která udržuje přirozenou hladinu pH a likviduje škodlivé bakterie, parazity a plísně.

Mezi další ingredience patří cotica – zabraňuje vzniku genitálních zánětů způsobených kvasinkami Candida Albicans, actibiome – přináší pestré živiny k obnovení rovnováhy mikroflóry, lactophyt® – redukuje bakterie způsobující nepříjemný zápach a zároveň udržuje pro tělo zdravé bakterie a v neposlední řadě také panthenol a aloe vera, které hydratují a zjemňují pokožku.

Navíc chrání před vznikem infekcí, podráždění, zarudnutí, svědění i zápachu.

Zdravé pH

Receptura intimního gelu byla vynalezena ve spolupráci s gynekology, takže se klad důraz na to, aby se do gelu dostaly aktivní ingredience, které udrží zdravou mikroflóru a přirozené pH intimních partií.

Zdravé pH se pohybuje mezi 3,8 – 4,5. A intimní gel Snuggs má pH 4,0, což je v limitu. 🙂

Závěrem

Intimní gel Snuggs je velice příjemný produkt, který je navíc vhodný i pro vegany (neobsahuje žádnou živočišnou ingredienci).

Konzistence je tak akorát – spíš tekutější gel, který dobře myje a máte po něm svěží pocit.

Vlastně kromě pumpičky na něm nevidím vůbec nic špatného a určitě patří mezi mé oblíbené produkty, které budu kupovat opakovaně. O když příště ze zvědavosti možná vyzkouším ten bez parfemace 😀

Klady

Zápory

Zklidňuje podráždění Dávkovací pumpička - stříká dál, než jsem čekala 😀
Udržuje mikroflóru a ideální pH
Vhodný pro vegany
Český výrobek
Přírodní produkt
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: